تهران-اسلام آباد نزدیک شد/ ۲۸ هزار نفر وام و سپرده گرفتند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی اسلام آباد این هفته به عنوان رئیس کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و پاکستان به همراه نخست وزیر و نخست وزیر به ایران سفر کرد. عدد وی با وزرای آن کشور دیدار کرد.

در این سفر توافقنامه نهایی توسعه تجارت ایران و پاکستان تا سقف ۴ میلیارد دلار در قالب تسویه حساب، احیای کریدور ترانزیتی ITI (اسلام آباد – تهران – استانبول) و امکان ایجاد آزاد امضا خواهد شد. تجارت بین دو کشور است. امضا اعلام وصول.

مهدی سحابی معاون اعتبارات بانک مرکزی در باره پرداخت وام مسکن وی خاطرنشان کرد: از ۱۵ تیرماه تا ۵ مرداد ماه سال جاری به بیش از ۲۸ هزار متقاضی بالغ بر ۱۷ هزار میلیارد ریال وام مسکن پرداخت شده است.

بر اساس بر اساس اطلاعیه سازمان هواپیمایی کشوری، پوشیدن ماسک در هواپیما الزامی است. سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: بخشنامه ای به شرکت های هواپیمایی مبنی بر الزام استفاده از ماسک در هواپیما ابلاغ شده است.

حسن خوشخو معاون هوانوردی و روابط بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری بلیت ۶ میلیونی را صادر کرد. تومان پروازهای برگشت اربعین به شرکت های هواپیمایی اطلاع رسانی شد.

اقبال شکری عضو هیأت رئیسه کمیسیون سازندگی مجلس در مراسم اختتامیه نمایشگاه صنعت ساختمان برای واگذاری ۶۰۰ هزار واحد به نهضت ملی. مسکن تا وی در پایان سال جاری اعلام کرد.

تقی رضایی معاون املاک و حقوقی سازمان ملی زمین و مسکن گفت: این سازمان در تمامی هزار و ۳۱۲ شهری که طرح نهضت ملی زمین و مسکن اجرا می شود موفق به ایمن سازی زمین شده است.

جابر انصاری رئیس شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: از اعتبارات ریالی نهضت ملی مسکن در پروژه های دیگر هزینه نکردیم و به همین دلیل پروژه ها تاکنون به طور متوسط ​​۴۵ درصد پیشرفت داشته اند.

وی افزود: کارگاه های نهضت ملی مسکن به صورت دو شیفت در پردیس فعالیت می کنند و از آنجایی که سیاست ما این است که اعتبار این پروژه را در جای دیگری هزینه نکنیم، از پیشرفت پروژه ها به طور کامل محافظت می شود.

غلامرضا رستمیان مدیر عملیات اربعین شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از آمادگی فرودگاه های کشور برای اعزام زائران حسینی به اربعین امسال خبر داد و گفت: ۹ فرودگاه بین المللی و ۲۹ فرودگاه دارای حریم هوایی هستند و قابلیت اعزام زائران را دارند. بقاع متبرکه