تیراندازی در خیابان طالقان متهم به محاربه و فساد است


دادستان تهران برای عامل تیراندازی در خیابان طالقان کیفرخواست صادر کرد.

دادستان تهران برای عامل تیراندازی در خیابان طالقان کیفرخواست صادر کرد.

علی صالحی دادستان و پاسدار انقلاب تهران گفت: دادسرای تهران در پی تکمیل تحقیقات قضایی دستور دستگیری تیراندازی در خیابان طالقان را صادر کرد که منجر به مجروح شدن چهار مامور پلیس شد.

دادستان تهران گفت یک روز قبل از تیراندازی پلیس در خیابان طالقان، متهم چهار نفر را در شهریاری با سلاح گرم کشته و دو نفر دیگر را مجروح کرده بود.

صالحی یادآور شد: با توجه به اینکه این اقدام موجب رعب و وحشت و اخلال در نظم عمومی شده بود، دادگاه کیفری استان تهران سریعاً به این پرونده رسیدگی کرد که امروز با صدور قراری کیفرخواست تکمیل شد. .

دادستان تهران و انقلاب افزود: متهم بر اساس کیفرخواست صادره در دادگاه انقلاب تهران به محاربه و افساد فی الارض در رابطه با کشف و ضبط و استفاده از سلاح گرم و تیراندازی منجر به رعب و وحشت متهم شد. ” محاکمه خواهد شد.

ضابط دادگستری همچنین خاطرنشان کرد: متهم در اتهام دوم چهار قتل عمد، قتل ماموران انتظامی و شهروندان و حمل و نگهداری سلاح گرم و مهمات غیرمجاز عنوان شده است. تهران »این اتهامات در حال بررسی است.

دادستان و شورای انقلاب تهران در پایان با هشدار به مرتکبین جرایم خشن و ناقض نظم و امنیت عمومی، گفتند: «کسانی که در خواب چنین جنایاتی را در سر می پرورانند، بدانند که قوه قضائیه برای حفظ امنیت و مجازات کشور به هیچکس رحم نمی کند». چنین افرادی قاطع و ملایم هستند