ثبت نام ۳۸ هزار و ۹۲۴ نفر در نهضت ملی مسکن ایلام


عبدالله بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام صبح امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام اظهار داشت: از ۳۸ هزار و ۹۲۴ پرونده ثبت نامی نهضت مسکن عمومی استان، ۲۵ هزار و ۴۳۴ پرونده رد شده است. به دلیل فقدان شرایط لازم و عدم رسمیت کافی اسناد و مدارک، ۳۴۵۶ پرونده نیز انصراف داده شده است.

وی افزود: با صندوق مسکن انقلاب اسلامی و استفاده از فناوری های نوین، سرعت ساخت پروژه ۶۳۰ واحدی ماهوری شهر ایلام در حال ثبت رکورد است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام تصریح کرد: در نظر داریم از فناوری های نوین ساخت و ساز در پروژه های آتی استفاده کنیم که ساخت و ساز را سرعت می بخشد و دارای استانداردها و استحکام جدیدی است.

بهادری با اشاره به اینکه بیشترین متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن مربوط به مرکز استان هستند، تصریح کرد: ۳۸ هزار و ۹۲۴ نفر در طرح ملی مسکن استان در مقاطع مختلف ثبت نام کرده اند که از این تعداد تاکنون ۶ هزار و ۷۲۰ نفر تایید شده اند. .

وی ادامه داد: در حال حاضر ۲ هزار و ۸۰۶ متقاضی ودیعه اولیه ۴۰ میلیون تومانی خود را واریز کرده اند و پروژه به آنها تخصیص یافته است یا در حال تخصیص پروژه به آنها هستیم.

بهادری در پایان گفت: تاکنون زمین مورد نیاز نهضت ملی مسکن در استان تامین و تفاهم نامه هایی با دستگاه های مختلف برای ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن منعقد شده است که در حال حاضر ۳ هزار و ۶۶۳ واحد شناسایی شده است. در استان و با پیشرفت فیزیکی در سال ۱۸۹۶. اجرای مناسبی داریم.

انتهای پیام
این مقاله را به صفحه اول توصیه کنید