جابجایی عوارض محمدیه مطالبه جدی مردم وزارت راه است – خبرگزاری مهر ایران و جهانفاطمه محمدبیگی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: اقدام انقلابی دادستان محترم قزوین در خاموشی دوربین های مالیاتی محمدیه و مهرگان قزوین. بر اساس تصویب شورای تامین اتفاق شادی آور بود که در پاسخ به مطالبه مردم عزیز و لغو عوارض راهنمایی و رانندگی و سهولت تردد مردم محمدیه و مهرگان محقق شد.

وی افزود: متأسفانه اهالی محترم محمدیه و مهرگان روزانه چندین بار برای تردد به شهر قزوین عوارض پرداخت می کردند که خلاف عفت و تضییع حقوق مردم بود.

عزیز قزوینی نماینده مردم آبیک و البرز ادامه داد: این خواسته چندین ساله مردم از این مکان است. جستجو کردن مناسب بودن ایستگاه عوارضی بارها در سطح ملی و استانی توسط ما به عنوان نمایندگان مردم، مسئولین گذشته و حال به چالش کشیده شده است.

وی گفت: متاسفانه با وجود تقاضا گری تذکرات و تذکرات جدی ما به عنوان نماینده به وزیر محترم و پیگیری های فراوان مسئولان و ائمه جمعه برای رفع مشکل محل نامناسب باجه عوارضی در مسیر قزوین – محمدیه – قزوین علیرغم دستورات جناب عالی وزیر برای حل مشکل، این سوال به پایان نرسید، بنابراین زمانی که ما به عنوان دادستان در دستگاه قضایی شروع به کار کردیم، شاهد خاموش شدن دوربین های پولی بودیم. در شلوغی سرعت بگیرید آوردن و جابجایی باجه عوارض در این مسیر خواسته جدی ما از وزارت راه و شهرسازی است.

محمدبیگی تصریح کرد: اخیرا در ابلاغیه ای به وزیر راه و شهرسازی ضمن انتقاد شدید از عدم تحقق چندین مورد بار وعده وزارت راه و شهرسازی برای حل مشکل عوارضی مهرگان – قزوین، خواستار رفع مشکل عوارضی محمدیه در اسرع وقت شدیم. برای قرار بر این شد که محل عوارضی جابجا شود تا مشکل چندین ساله مردم این کشور در حوزه عوارضی حل شود. گری او نیروی کار را به هیئت تامین آورد.

وی ادامه داد: یقیناً اگر این امر توسط متولیان مربوطه حل و فصل می شد، بسیار مطلوبتر بود و گامی در راستای مطالبه حق مردم و امام جمعه محترم این شهرستان و ایجاد اطمینان در توجه به مطالبات مردم اما عدم توجه جدی مسئولین موضوع به تصویب هیئت تامین استان رسید تا در واقع گرهی که با دست باز می شود باز شود. دندان.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز یادآور شد: ایشان به عنوان نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک از این تصمیم انقلابی و دستور دادستان محترم حمایت کردند و آن را مطابق با مصالح مردم انجام دادند. می توان میدانم.