مهر 05 1400
11 11 11 AM
تفاوت بین جوش‌شیرین و بیکینگ پودر
بهترین مکمل های غذایی برای چاقی و لاغری
خمیرترش یا جوش شیرین – دکتر رضا اطمینانی
چگونه مربی بدنسازی شویم؟ 0 تا 100 مربیگری بدنسازی
کمبود ویتامین K || کمبود ویتامین K باعث اختلالات خونی می گردد.
متابولیسم و شناخت عوامل موثر بر آن
چگونه واژن سالمی داشته باشیم؟ (12 ترفند ساده)
راهنمای کامل ویتامین ها و اهمیت آن برای بدن انسان
تمرینات hiit در خانه || حرکات اینتروال در منزل برای چربی سوزی ||
مزایای ویتامین ب کمپلکس | شرکت دارویی پوراطب گستر
Latest Post
تفاوت بین جوش‌شیرین و بیکینگ پودر بهترین مکمل های غذایی برای چاقی و لاغری خمیرترش یا جوش شیرین – دکتر رضا اطمینانی چگونه مربی بدنسازی شویم؟ 0 تا 100 مربیگری بدنسازی کمبود ویتامین K || کمبود ویتامین K باعث اختلالات خونی می گردد. متابولیسم و شناخت عوامل موثر بر آن چگونه واژن سالمی داشته باشیم؟ (12 ترفند ساده) راهنمای کامل ویتامین ها و اهمیت آن برای بدن انسان تمرینات hiit در خانه || حرکات اینتروال در منزل برای چربی سوزی || مزایای ویتامین ب کمپلکس | شرکت دارویی پوراطب گستر
حرکت بد: دانون قراردادهای لبنیات ارگانیک در شمال شرقی را لغو می کند

حرکت بد: دانون قراردادهای لبنیات ارگانیک در شمال شرقی را لغو می کند


لورن لواندروفسکی ، خبرنگار که مرا در صنعت لبنیات به روز نگه می دارد ، این مقاله بد را از ورمونت دیگر ارسال کرد: دانون ، مالک Horizon Organic ، برای فسخ قرارداد با کشاورزان ورمونت

این حرکت نشان دهنده آخرین ضربه به صنعتی است که سالهاست با افزایش هزینه های تولید که از قیمت مصرف کننده پیشی گرفته است دست و پنجه نرم می کند. بر اساس گزارش 2021 ، تعداد مزارع لبنی در ورمونت در 10 سال گذشته 37 درصد و در 24 سال گذشته 69 درصد کاهش یافته است. گزارش از بخش مقررات مالی ورمونت

بر اساس گزارش انجمن کشاورزی ارگانیک شمال شرقی ورمونت ، مزارع تولید لبنیات ارگانیک بین 2010 تا 2020 8 درصد کاهش یافته است.

همانطور که پروژه ارگانیک واقعی توضیح می دهد ،

FERN AgInsider شبکه گزارش دهی کشاورزی و کشاورزی اطلاعات بیشتری (در پشت دیوار پرداخت) داشت

این تصمیم تازه ترین فشار بر تولیدکنندگان لبنیات ارگانیک است که با افزایش هزینه ها و فشار برای ادغام مواجه می شوند … دانون آمریکای شمالی ، مالک Horizon Organic ، اعلام کرد که به 89 تولید کننده در شمال شرق اعلان های عدم تمدید ارسال کرده است. “ما … این تصمیم را ساده نگرفتیم. افزایش حمل و نقل و چالش های عملیاتی در صنعت لبنیات ، به ویژه در شمال شرقی ، منجر به این تصمیم دشوار شد … ما از شرکای جدیدی حمایت خواهیم کرد که بهتر با ردپای تولید ما هماهنگ شوند. “

این امر نیاز به ترجمه ای واضح دارد: شیر ارگانیک در شمال شرقی هزینه بیشتری دارد بنابراین دانون تلفات خود را کاهش می دهد.

لبنیات ارگانیک در ایالت های میدوسترن و غربی ، به ویژه تگزاس ، گله های بسیار زیادی دارند و می توانند شیر را با هزینه کمتری تولید کنند.

برای دانون خرید شیر از آنها و ارسال آن به شرق ارزان تر از خرید از لبنیات کوچکتر محلی است. این لبنیات ارگانیک بزرگ در عمل است و زیبا نیست.

همانطور که یک مقام اتحادیه تولیدکنندگان لبنی ارگانیک شمال شرقی می گوید:

دانون ، شرکت مادر Horizon Organics ، معتقد است که در غرب میانه و غرب ایالات متحده عرضه کافی دارد و می تواند شیر را با هزینه کمتری از عملیات بزرگتر دریافت کند.

نظر شماره 1: ریاکاری

Danone با افتخار وضعیت B Corp خود را اعلام می کند.

دانون به جاه طلبی B Corp خود اشاره می کند:

بیان تعهد طولانی مدت ما به تجارت پایدار و پروژه دوگانه موفقیت اقتصادی و پیشرفت اجتماعی دانون.

پیشرفت اجتماعی ، کسی؟

نظر شماره 2: ضعف در تعریف گله ارگانیک

در حال حاضر ، این تعریف مبهم است و جمع آوری تعداد زیادی از حیوانات را که ممکن است با حروف ارگانیک مطابقت داشته باشد ، اما از نظر روحی ، برای Big Dairy آسان می کند.

انجمن تجارت ارگانیک (OTC) این موضوع را توضیح می دهد

مقررات برنامه ملی ارگانیک USDA شامل الزامات انتقال حیوانات شیری (گاو ، بز ، گوسفند) به تولید شیر ارگانیک است. شیری که به صورت ارگانیک به فروش می رسد یا نشان داده می شود باید از دامهایی باشد که حداقل یک سال تحت مدیریت مداوم ارگانیک بوده اند. این دوره گذار یک ساله تنها در صورت تبدیل یک گله معمولی به ارگانیک مجاز است. هنگامی که یک گله متمایز به تولید ارگانیک تبدیل شد ، همه حیوانات شیری باید از یک سوم آخر بارداری تحت مدیریت ارگانیک باشند.

اما OTC می گوید ،

به دلیل فقدان خاصیت در مقررات ، برخی از گواهینامه های معتبر USDA به لبنیات اجازه می دهند تا به طور معمول حیوانات غیر ارگانیک را وارد عمل ارگانیک کنند و آنها را به مدت یک سال منتقل کنند ، نه اینکه حیوانات جایگزین خود را تحت مدیریت ارگانیک از یک سوم گذشته پرورش دهند. حاملگی … این عمل … نقض استانداردهای ارگانیک است و برای کشاورزان ارگانیک که حیوانات جایگزین ارگانیک خود را تحت مدیریت ارگانیک مطابق مقررات پرورش می دهند ، یک ضرر اقتصادی ایجاد می کند.

ائتلاف ملی ارگانیک می گوید:

عدم اجرای مداوم با توجه به نیازهای مراتع لبنیات و همچنین منشأ قوانین مربوط به دامداری باعث عرضه بیش از حد شیر ارگانیک در بازار شده است. این امر تأثیر مخربی بر قیمت لبنیات ارگانیک برای کشاورزان داشته است و بسیاری از کشاورزان ارگانیک و کسانی که به سرمایه گذاری های سرسام آور به سراغ محصولات ارگانیک رفته اند به دلیل این که خریداری برای شیر آنها وجود ندارد ، باقی مانده است.

USDA برای اولین بار پیشنهاد کرد قوانین را در سال 2015 تشدید کند:

قانون پیشنهادی مستلزم این است که شیر و فرآورده های شیر ارگانیک باید از حیواناتی باشد که از یک سوم آخر بارداری به بعد تحت مدیریت ارگانیک مداوم بوده اند ، به استثنای محدود برای تولیدکنندگان تازه محصولات گواهی ارگانیک.

Big Organic از این حفره ها استفاده کرده است.

دانون سود را بر ارزش های اجتماعی ترجیح می دهد. شایستگی وضعیت B Corp خود را ندارد.

احتمالاً هیئت ملی استانداردهای ارگانیک USDA با این موضوع برخورد می کند. برای محافظت از دامداران کوچک لبنی باید سریع عمل کند.

چیزی کمتر از یکپارچگی برنامه ارگانیک در خطر نیست.

اگر می خواهید کمک کنید ، نمایندگان منتخب خود را بنویسید یا با آنها تماس بگیرید و از آنها بخواهید برای سرعت بخشیدن به قوانین در این مورد از USDA استفاده کنند.

  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *