حزب الله و جبهه مردمی برای آزادی فلسطین بر امکان مقاومت تاکید دارند


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، هیئتی متشکل از رهبران جبهه مردمی ژنرال القیاده (فرماندهی کل جبهه خلق برای آزادی فلسطین) متشکل از ابوکفه قاضی مسئولیت دارد. نمایندگان این جبهه در لبنان و عضو کمیته مرکزی «ابو اشرف العینین» با «حسن حب الله، مسئول روابط فلسطین در جنبش حزب الله».

در این دیدار که با حضور عطاالله حمود معاون حزب الله در امور فلسطین برگزار شد، آخرین تحولات داخلی و وضعیت اردوگاه های فلسطینی در لبنان بررسی شد و قاضی پیروزی مقاومت لبنان در ژوئیه ۲۰۰۶ را تبریک گفت. جنگ علیه رژیم صهیونیستی

به گزارش شبکه «المنار»، دو طرف همچنین آخرین تحولات تجاوزات رژیم صهیونیستی به غزه و کرانه باختری و پاسخ قاطع مقاومت به این رژیم و هدف قرار دادن زیرساخت‌ها را مورد بررسی قرار دادند و تاکید کردند: مقاومت یک راه واقعی و طبیعی برای مقابله با رژیم است.

در این دیدار همچنین سیاست های رژیم صهیونیستی در سرکوب، شهرک سازی و اعدام فلسطینی ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر وحدت و مقاومت میدان های فلسطینی تاکید شد.

شرکت کنندگان در این دیدار نیز ضمن تبریک به اسرای فلسطینی به ویژه خلیل عواده آغاز کننده اعتصاب غذا و تمامی خانواده های شهدا، برای مجروحان آرزوی شفای عاجل کردند و بر امکان مقاومت تا آزادی تاکید کردند. از زمین و اماکن مقدس

انتهای پیام
این مقاله را به صفحه اول توصیه کنید