حضور دو گروه از کارکنان رضوی در استان بوشهر / ۴۳۰ پخش – خبرگزاری مهری | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهری، فرید محبی بعد از ظهر شنبه در دیدار خادمان رضوی اظهار داشت: امسال نیز مانند هر سال حضور کاروان زیر سایه در استان بوشهر عطر و بوی معنوی امام هشتم علی(ع) است. ابن موسی رضایت (ع) آره آینده خدای حرمش مبارک بود تا دل تنگ ما اندکی آرام شود و هر بار که از صدای دلنشین خدایش مناجات خاصی می شنویم، دلمان به حرم شاه عشق می رود و پنجره فولادش. مقید باشد.

وی افزود: برنامه فرهنگ معنوی تحت پوشش کشور نزدیک به ۱۵ سال است که در کشور اجرا می شود. خط از اسلام تا بوی معنوی امام هشتم علی بن موسی رضایت (ع) آره آینده خداوند به حرم ایشان برنامه های باشکوه عنایت فرماید زائدالوصفی در نظر گرفته شده.

وی افزود: ۴۳۰ برنامه با دو گروه «شمس الشموسو انیس مونسدر دو گروه پنج نفره شمال و جنوب استان برنامه های مختلفی در هر ده شهرستان با حضور خدام حرم رضوی در حال اجراست.

محبی بابیان اینکه شعار امسال «همه خدمتگزاران رضائیموی افزود: خدمت نیکو جهاد حکیمانه است. «هر سه موضوع برگرفته از فرمایشات مقام معظم رهبری است»؛ همه بندگان رضایتاین یعنی تلاش برای ظاهر شدن شخصیت رضوی زندگی ما بکنیم اما «سرویس هوشمند» با رویکردی که هم اکنون در دفاتر مرکز خدمات رضوی انجام می شود.

وی افزود: در کنار برنامه های فرهنگی، باید خدمات مختلف مقابله ای و حمایتی در سطح خانواده های نیازمند نیز داشته باشیم، اما «جهاد هوشمند» که مقام معظم رهبری بر جهاد تأکید دارند نیز یکی از زیر برنامه ها است. گرفته است.

دبیر ستاد مرکزی خدمات رسانی رضوی در استان بوشهر با تقدیر و تشکر از همه تلاش ها و زحمات شبکه استانی جوانان رضوی، کانون های ویژه جوانان، پایگاه خبری و فضای مجازی و معاونت مرکز خدمات استانی استان رضوی گفت: امیدوارم خدام امامزاده رضوی امسال اینجاست. توانسته ایم خدمات فرهنگی و معنوی قابل قبولی را در استان از خود نشان دهیم.

حجت الاسلام مرتضی محمدیان سخنگوی گروه جنوب استان بوشهر گفت: علم وری خورشید قدس توسط مؤسسه جوانان رضوی برای ترویج فرهنگ و سبک زندگی رضوی و نیز پیوند دل عاشقان اما رضا(ع)ع) این وزارت از راه دور بین اقشار مختلف مردم انجام شده است.

وی با بیان اینکه حرم به چهارچوب، صحن و خانه محدود نمی شود، افزود: سراسر ایران در ایام یک دهه کرامت به استقبال پرچم مقدس رضوی و خدام می روند. می آینده نزدیک حرم رضوی می روند که در این چند سال شاهد معجزات زیادی بوده ایم. م..

حجت الاسلام محمدیان از یک نمایش با کمال تعجب برای دهه هشتاد های استان بوشهر تصریح کرد: عاشقان امام رضا(ع) می توانند از مسابقات فرهنگی و زیارت امام رضا(ع) بهره مند شوند.ع) زائران اولین کسانی بودند که بهره بردند.