خرید آنلاین برای شرکت کنندگان در SNAP – موج آینده؟


USDA اخیراً برنامه آزمایشی جدیدی را برای شرکت کنندگان در ایالت نیویورک در برنامه کمک تغذیه تکمیلی (SNAP) اعلام کرد. آنها اکنون می توانند از کارت های انتقال مزایای الکترونیکی خود برای خرید آنلاین غذاها استفاده کنند.

در نگاه اول ، این ایده ای فوق العاده برای حل مشکلات دسترسی محدود به غذاهای سالم (“غذاهای بیابانی”) به نظر می رسد و به شرکت کنندگان در SNAP گزینه های بیشتر و دسترسی آسان تری می دهد. آره!

اما شرکت کنندگان باید هزینه خدمات یا تحویل را با پول خود بپردازند. برای این و سایر قوانین ، به صفحه آزمایشی خرید آنلاین SNAP مراجعه کنید. آیا آنها در نهایت هزینه بیشتری برای غذاها می پردازند؟ ما باید ببینیم خلبان چگونه بازی می کند تا بداند.

در حال حاضر ، یک نتیجه گیری واضح ، سود برای خرده فروشی بزرگ است. آمازون و ShopRite این برنامه را در شهر نیویورک اجرا خواهند کرد. Walmart آن را در خارج از کشور اجرا می کند.

به عنوان مثال ، آمازون این پروژه آزمایشی را با یک ویدئو تبلیغ می کند.

Nevin Cohen ، که در Civil Eats می نویسد ، بهترین تحلیل را از این برنامه ای که تا به حال دیده ام ، دارد.

برای کسانی که ده ها سال تلاش کرده اند تا غذای سالم را در جوامع کم درآمد در دسترس قرار دهند ، خلبان این پتانسیل را دارد که بازی را تغییر دهد ، و آنها را قادر می سازد تا توجه خود را از دسترسی فیزیکی به سوپر مارکت ها به نابرابری اقتصادی در ریشه ناامنی غذایی تغییر دهند. به اما اگر پایلوت SNAP مردم را سالم تر کند ، شش سوال نیاز به توجه دارد [his article discusses these in detail]:

1. آیا خرید آنلاین به معنی انتخاب سالم تری است؟

2. آیا خرید در خانه باعث می شود افراد کمتر فعال و تنها شوند؟

3. آیا خرده فروشان مواد غذایی محلی قادر به رقابت خواهند بود؟

4. آیا برای سلامت کارگران مضر خواهد بود؟

5. آیا مشکلات بهداشت محیط را افزایش می دهد؟

6. آیا این یک تقسیم غذایی دیجیتالی ایجاد می کند؟

کوهن اشاره می کند که اسنپ

در حال حرکت آنلاین است ، چه بخواهیم و چه نخواهیم ، و نادیده گرفتن این واقعیت که در چند سال آینده حدود 40 میلیون نفر عادت های خرید خود را تغییر می دهند ، یک اشتباه جدی خواهد بود. با از بین رفتن موانع فیزیکی غذا برای شرکت کنندگان در SNAP ، سیاستگذاران و جامعه بهداشت عمومی باید اطمینان حاصل کنند که بخش خرده فروشی مواد غذایی – مجازی و آجر و ملات – از رژیم های سالم و دسترسی واقعی برای همه حمایت می کند.

  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید