خواندن آخر هفته: اخلاق حیوانات غذایی


کریستوفر شلوتمن و جف سبو. غذا ، حیوانات و محیط زیست: رویکرد اخلاقی روتلج ، 2018.

نویسندگان همکاران NYU هستند. آنها از من خواستار یک توضیح شدند که پس از خواندن این کتاب ، مفتخر به انجام آن شدم. در اینجا چیزی است که من گفتم:

Schlottman و Sebo یک تحلیل فوق العاده عالی از اخلاق خوردن حیوانات تهیه کرده اند که به طرز شگفت انگیزی با تفکر شفاف ، نوشتار قابل دسترسی و بینش فراوان در مورد ارزشها و منابع سوگیری متمایز شده است. هر خواننده ای چیزهای زیادی از این کتاب خواهد آموخت.

این کتاب از نظریه به عمل می رود و تمام مسائل اخلاقی سخت درگیر در تولید غذا ، مصرف غذا و فعالیت های غذایی (قانونی و غیرقانونی) را در بر می گیرد.

رویکرد نویسندگان چشمگیر است:

ما این کتاب را طوری طراحی کردیم که هم ابزارهای تفکر انتقادی و هم مفاهیم اولیه و اطلاعات لازم را برای تجزیه و تحلیل چالش ها و ارزش های متعدد مربوط به غذا ، حیوانات و محیط زیست در اختیار خوانندگان قرار دهد. این شامل توضیح نحوه استدلال های شفاف و سازگار ، نحوه ارزیابی رابطه بین حقایق و ارزشها ، نحوه ارزیابی رابطه بین نظریه و عمل و نحوه تفکر دقیق و سیستماتیک در مورد تأثیرات تجربی سیستم های غذایی و سوالات اخلاقی است. این تاثیرات افزایش می یابد

این دقیقاً همان کاری است که این کتاب انجام می دهد.

این که آیا شما خوردن غذاهای حیوانی را انتخاب می کنید (و من هم می کنم) ، مسائل زیست محیطی ، بهداشتی و اخلاقی ناشی از کشاورزی حیوانات شایسته بحث جدی است. آنها این بحث را در اینجا می گیرند.

  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید