دانشگاه تهران میزبان رتبه های زیر ۱۰۰۰ است


فرشته امین مدیر واحد مهارت آموزی و توسعه اشتغال دانشگاه تهران گفت: ششمین دوره «یک روز با دانشگاه تهران» همزمان با اعلام نتایج آزمون سراسری پس از دو سال وقفه و به صورت مجازی برگزار شد. . ، امسال به صورت حضوری و با شعار «دانشگاه تهران؛ نماد آموزش عالی» برگزار می شود.

وی با بیان اینکه ششمین دوره «یک روز با دانشگاه تهران» ویژه صاحبان گروه های آزمایشی زیر ۱۰۰۰ سال برگزار می شود، گفت: هدف از اجرای این برنامه معرفی دانشگاه تهران، رشته های تحصیلی، فرهنگی، آموزشی و… امکانات تحقیقاتی، رفاهی و بین المللی. این امر ویژه نفرات برتر آزمون سراسری امسال است تا دانش آموزان بتوانند با توجه به اطلاعات و سوالاتی که به آنها داده شده و پاسخ با نفرات برتر سال های گذشته، رشته تحصیلی مناسب را انتخاب کنند و تصمیم درستی بگیرند.

امین با اشاره به اینکه این برنامه در دو بخش آنلاین و حضوری برگزار می شود، افزود: در زمان مشخصی معاونین آموزشی و مدرسین برخی از مدارس/دانشکده ها حضوری و با تمرکز بر رشته ها و امکانات دانشگاه به صورت آنلاین توسط دیگران معرفی خواهد شد.مسئولیت بر عهده دانشجویان می باشد.

دبیر رویداد ششمین دوره «یک روز با دانشگاه تهران» افزود: به این دلیل است که امسال زمان انتخاب رشته اعلام شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور با تعطیلات پیش رو و همچنین با توجه به اینکه برخی از دانش آموزان شهرستان امکان شرکت در سامانه مدیریت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در دانشگاه تهران بخشی از سامانه توسعه مهارت و مدیریت اشتغال به آدرس tcs.ut.ac.ir است که محتوای کامل آن مربوط به مقدمه است. مدارس/دانشکده ها و امکانات آنها در اختیار دانشجویان قرار می گیرد. بروشور، کلیپ، آلبوم عکس و در برخی موارد تور مجازی برای دیدن بخشی از فضای فیزیکی دانشکده در این سامانه تعبیه شده است و می تواند در انتخاب رشته مناسب و ایجاد آگاهی در بین دانشجویان موثر باشد.

دبیر رویداد ششمین رویداد «روز با دانشگاه تهران» ادامه داد: دانشجویان در روز مقرر این امکان را خواهند داشت تا از برخی بخش ها و دانشکده های هماهنگ شده دانشگاه تهران بازدید کنند.

امین، کمک و راهنمایی دانشجویان در انتخاب رشته تحصیلی صحیح و آگاهانه؛ آشنایی دانشجویان با رشته های تحصیلی دانشگاه تهران؛ ارائه تسهیلات ویژه دانشگاه تهران به دانشجویان معرفی امکانات آموزشی، علمی، فرهنگی و رفاهی پردیس/دانشکده های دانشگاه تهران؛ معرفی قطب های پژوهشی دانشگاه تهران برای جذب دانشجویان برتر؛ معرفی چهره های ماندگار دانشگاه تهران، دانش پژوهان جوان و دانشجویان موفق؛ آشنایی با اهداف، ارزش ها و سبک زندگی دانشگاه؛ آشنایی دانشجویان، خانواده ها و معلمان با امکانات، موقعیت مکانی، جایگاه ملی و بین المللی دانشگاه تهران از اهداف این دوره می باشد.

پنج دوره برنامه «روز با دانشگاه تهران» که با هدف تقویت ارتباط مؤثر بین دانشگاه و جامعه، معرفی دانشجویان و خانواده هایشان به دانشگاه و نشان دادن فضای علمی و فرهنگی پرنشاط و منحصر به فرد آن و ایجاد علاقه، انگیزه و روحیه ورود به نماد آموزش عالی ایران «دانشگاه تهران» و جذب دانشجویان برتر؛ در پنج سال گذشته توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران برگزار می شود.

ششمین دوره “یک روز با دانشگاه تهران” سه شنبه ۲۷ مرداد از ساعت ۹ الی ۱۲ برای رتبه های زیر ۱۰۰۰ برگزار می شود که شرکت کنندگان در این ویژه برنامه ابتدا باید به آدرس tcs.ut.ac ثبت نام کنند. ir m و صبح سه شنبه به باشگاه دانشجویی دانشگاه تهران واقع در خیابان ۱۶ آذر جنب پلی کلینیک ۱۶ آذر مراجعه کنید. ، ۱۸ آگوست.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول توصیه کنید