درمانی بسیار مctiveثر ، ارزان ، آسان برای استفاده و ایمن برای دوره های سنگین


زنجبیل بیشتر به دلیل نقش آن در پیشگیری و کاهش تهوع و استفراغ مشهور است. در حال حاضر مطالعات بسیار زیادی وجود دارد که مرورهای نقد و بررسی وجود دارد. فقط نصف قاشق چایخوری پودر زنجبیل “با احتمال بهبود 5 برابر” در حالت تهوع صبحگاهی در اوایل بارداری ارتباط دارد. (ویدیوی من را ببینید درمان های طبیعی برای بیماری صبحگاهی همچنین نشان داده شده است که زنجبیل به بیماری های حرکتی کمک می کند ، حالت تهوع و استفراغ بعد از عمل را بهبود می بخشد ، از تهوع و استفراغ ناشی از ویروس های ویروسی در طول درمان HIV جلوگیری می کند و گفته می شود که یک “معجزه” در برابر استفراغ ناشی از شیمی درمانی است.

در یک کارآزمایی بالینی تصادفی ، دوسوکور و کنترل شده با دارونما برای زنجبیل برای شیمی درمانی سرطان پستان ، استفراغ ناشی از شیمی درمانی در تمام مراحل تسکین یافت-مرحله حاد در 24 ساعت پس از شیمی درمانی ، دو تا سه روز بعد و حتی قبل از شیمی درمانی. جلسات با آنچه به عنوان استفراغ پیش بینی کننده شناخته می شود. (پس از چند دوره شیمی درمانی ، بدن می داند چه اتفاقی می افتد و فقط با فکر جلسه بعد شروع به افزایش می کند.) به نظر نمی رسد حالت تهوع پیش بینی کننده را می توان با داروها کنترل کرد ، حتی داروهای جدید فانتزی که 10 هزار برابر بیشتر از آن هزینه دارند. زنجبیل ، که تقریباً دو پنی در هر دوز مصرف می شود و ممکن است از جهاتی حتی بهتر عمل کند.

زنجبیل همچنین می تواند به تسکین درد کمک کند. یک هشتم قاشق چایخوری زنجبیل پودر شده که تنها یک پنی هزینه دارد ، به عنوان داروی سردرد میگرنی Imitrex ، بدون عوارض جانبی ، م workثر بوده است. (ویدیوی من را ببینید زنجبیل برای میگرن برای بیشتر.)

صحبت از درد ، فیلم من زنجبیل برای تهوع ، دردهای قاعدگی و سندرم روده تحریک پذیر بحث می کند که ممکن است به اندازه ایبوپروفن برای تسکین دردهای قاعدگی مثر باشد. دوره های دردناک بسیار رایج هستند و گاهی اوقات می توانند باعث رنج شدید شوند ، اما توسط محققان و پزشکان مدیریت درد “عملاً نادیده گرفته شده است”. با این حال ، چهار آزمایش تصادفی کنترل شده روی زنجبیل برای درد قاعدگی منتشر شده است و هر چهار مورد مزایای قابل توجهی را در هنگام مصرف زنجبیل در چند روز اول قاعدگی نشان دادند. دوزهای م fromثر از حدود یک سوم قاشق چایخوری در روز تا یک قاشق چای خوری کامل در روز متغیر بود ، اما از آنجا که به نظر می رسید همه آنها م workثر هستند ، می توان با دوز پنی در روز شروع کرد.

به عنوان یک مزیت جانبی ، زنجبیل می تواند به طور چشمگیری جریان سنگین را کاهش دهد ، که یکی از شایع ترین مشکلات زنان برای زنان جوان است. ما می دانیم که غذاهای ضد التهابی وجود دارد که ممکن است به خونریزی شدید قاعدگی کمک کند ، بنابراین امتحان یک غذای ضد التهابی مانند زنجبیل چگونه است؟ خونریزی شدید قاعدگی بیش از یک سوم فنجان (80 میلی لیتر) تعریف شده است ، اما همه افراد مورد مطالعه بسیار بالاتر از آن شروع کردند. فقط یک هشتم قاشق چایخوری پودر زنجبیل سه بار در روز از روز قبل از شروع قاعدگی ، جریان آنها را به نصف کاهش می دهد و به نظر می رسید هر ماه که آن را امتحان می کردند بهتر عمل می کرد و یک درمان بسیار م effectiveثر ، ارزان ، آسان برای استفاده و ایمن تر ارائه می داد. برای از دست دادن خون و درد قاعدگی.

بنابراین ، زنجبیل برای میگرن و دردهای قاعدگی مفید است ، اما این که ممکن است برای بسیاری از انواع درد مثر باشد ، به این معنی نیست که لزوماً برای همه دردها مثر است. به عنوان مثال ، گرفتگی روده چطور؟ آیا زنجبیل برای درمان سندرم روده تحریک پذیر (IBS) م effectiveثر است؟ پاسخ مثبت است ، کاهش شدت IBS بیش از 25 درصد. اما ، دارونما هم همینطور. بنابراین ، پاسخ واقعی منفی است – هنوز برای درمان IBS مثر نیست ،[g]اینگر یکی از رایج ترین داروهای گیاهی برای سندرم روده تحریک پذیر (IBS) است. ” مردم احمق ، آیا نمی دانند که بهتر از یک قرص قند کار نمی کند؟ یا ، از منظر دیگر ، آیا آنها از چیزی استفاده می کنند که 53 درصد مواقع تسکین می دهد و عوارض جانبی برخی از داروهایی را که پزشکان به ازای هر سه مورد کمک به آنها ممکن است به یک نفر آسیب برساند ، به خطر نیاندازد؟


اگر دارونما بسیار بی خطر و م effectiveثر است ، آیا پزشکان باید آنها را تجویز کنند؟ من در مورد جوانب مثبت و منفی در بحث می کنم دروغی که درمان می شود: آیا پزشکان باید دارونما بدهند؟به

چه چیزی برای IBS کار می کند؟ ویدیوهای من را ببینید:

زنان دیگر چه کاری می توانند انجام دهند تا پریودهایشان قابل تحمل تر شود؟ دیدن:

برای اطلاعات بیشتر در مورد زنجبیل ، موارد زیر را مطالعه کنید:

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده و سالانه من را مشاهده کنید:دیدگاهتان را بنویسید