درمان آسم با گیاهان در مقابل قرص


در ویدئوی من درمان آسم با میوه و سبزیجات، من یک مطالعه برجسته در مورد دستکاری مصرف آنتی اکسیدان ها در آسم را برجسته کردم. این مطالعه نشان داد که فقط چند میوه و سبزیجات اضافی در روز می تواند میزان تشدید آسم را به شدت کاهش دهد. اگر آنتی اکسیدان های موجود در گیاهان آسم را بهبود می بخشد ، پس چرا نمی توانیم به جای آن قرص های آنتی اکسیدان بخوریم؟ زیرا به نظر می رسد قرص های آنتی اکسیدانی م workثر نیستند.

مطالعات استفاده از مکمل های آنتی اکسیدانی بر روی بیماری های تنفسی یا آلرژیک عمدتا هیچ اثر مفیدی نشان نداده است. این اختلاف بین داده های مربوط به مصرف میوه و سبزیجات در مقایسه با مواردی که از مکمل های آنتی اکسیدانی استفاده می کنند ، ممکن است اهمیت کل غذا را به جای اجزای جداگانه نشان دهد. به عنوان مثال ، در مطالعه سلامت پرستار هاروارد ، زنانی که بیشترین ویتامین E را از رژیم غذایی خود دریافت کردند ، نصف خطر آسم را داشتند (که ممکن است به توضیح علت مصرف آجیل با میزان قابل توجهی کاهش خس خس سینه کمک کند) ، اما ویتامین به نظر نمی رسد مکمل های E کمک کنند.

به نظر می رسد مردانی که سیب زیادی می خورند عملکرد ریه بالاتری دارند ، مانند بچه هایی که هر روز میوه تازه می خورند ، که توسط FEV1 اندازه گیری می شود (اساساً چقدر هوا می توانید در یک ثانیه به اجبار منفجر کنید). هرچه بچه ها میوه ، سالاد و سبزیجات سبز بیشتری بخورند ، عملکرد ریه آنها بیشتر ظاهر می شود.

محققان “در مورد نتیجه گیری که کدام ماده مغذی ممکن است مسئول باشد” محتاط هستند. ویتامین C در میوه ها ، سالادها و سبزیجات سبز وجود دارد ، اما مقدار زیادی آنتی اکسیدان دیگر مانند ویتامین P وجود دارد ، این واژه برای توصیف مواد مغذی پلی فنول موجود در انگور ، دانه های کتان ، لوبیا ، توت ، کلم بروکلی ، سیب ، مرکبات استفاده می شود. ، گیاهان ، چای و سویا. مواد مغذی گیاهی پلی فنول می توانند مستقیماً به پروتئین های آلرژیک متصل شوند و آنها را ضد حساسیت کنند و به آنها اجازه می دهند زیر رادار بدن ما لغزش کنند. در صورت شکست اولین خط دفاعی ، پلی فنول ها همچنین می توانند فعال شدن واکنش آلرژیک را مهار کرده و از التهاب ناشی از آن جلوگیری کنند و بنابراین نه تنها برای پیشگیری ، بلکه برای درمان نیز م workثر است.

بیشتر شواهد موجود از نظر استفاده از مکمل های حاوی فیتونوترینت جدا شده برای درمان بیماری های آلرژیک ضعیف است. ما فقط می توانیم به مردم میوه و سبزیجات بدهیم تا بخورند ، اما پس از آن نمی توانیم یک مطالعه دوسوکور انجام دهیم تا ببینیم آیا آنها بهتر از دارونما عمل می کنند یا خیر. برخی از محققان تصمیم گرفتند از قرص های حاوی عصاره غذای گیاهی استفاده کنند. عصاره های گیاهی نوعی وسط هستند. آنها بهتر از مواد شیمیایی گیاهی جدا شده هستند ، اما به اندازه غذاهای کامل کامل نیستند. با این حال ، از آنجا که ما نمی توانیم غذاهای کامل را در یک کپسول قرار دهیم ، می توانیم عصاره ها را با قرص های قندی تقلبی مقایسه کنیم که ظاهر و احساس یکسانی دارند تا ببینیم آیا تأثیر دارند.

اولین آزمایش شامل دادن عصاره پوست سیب به افراد بود. من قبلاً در مورد مشکل بزرگ آلرژی به سدر ژاپن صحبت کرده ام (نگاه کنید به اختلالات غدد درون ریز آلکیل فنول و آلرژی) ، بنابراین قرص های عصاره سیب هر روز به مدت چند ماه قبل از شروع فصل گرده تجویز می شد. نتایج بسیار ناامید کننده بود. آنها ممکن است کمی کمتر عطسه کنند ، اما به نظر نمی رسد عصاره آن به گرفتگی بینی یا خارش چشم آنها کمک کند.

عصاره گوجه فرنگی چطور؟ یک آزمایش هشت هفته ای تصادفی ، دوسوکور و کنترل دارونما بر روی رینیت آلرژیک دائمی انجام شد ، این بار نه برای گرده های فصلی ، بلکه برای حساسیت در طول سال به چیزهایی مانند کنه های گرد و غبار. داروهای زیادی وجود دارد ، اما ممکن است مجبور باشید آنها را هر روز در طول سال مصرف کنید ، بنابراین در عوض چند قرص گوجه فرنگی چطور؟ پس از تجویز خوراکی عصاره گوجه فرنگی به مدت هشت هفته ، نمرات کل علائم بینی ، عطسه ، آبریزش بینی و انسداد بینی بدون هیچگونه عوارض جانبی بهبود یافته است.

آیا گوجه فرنگی کامل بهتر عمل می کند؟ اگر محققان آزمایش مستقیم مکمل های گیاهی مغذی با میوه ها و سبزیجات واقعی را در مقابل آسم مقایسه می کردند ، چنین مطالعه ای هرگز انجام نشده بود … تا به حال. همان مطالعه شگفت انگیز ، که در فیلم من برجسته شده است ، درمان آسم با گیاهان در مقابل مکمل ها؟، که رژیم غذایی هفت میوه و سبزیجات در روز را با رژیم سه میوه و سبزیجات در روز مقایسه کرد ، پس از اتمام مرحله اول ، یک آزمایش مکمل موازی ، تصادفی و کنترل شده با کپسول عصاره گوجه فرنگی ، که باعث افزایش قدرت پنج گوجه فرنگی در یک قرص کوچک شد و به افراد مورد مطالعه سه قرص در روز داده شد.

چه کسی بهتر عمل کرد ، گروهی که هفت وعده میوه و سبزیجات واقعی در روز می خوردند ، یا گروهی که سه وعده در روز می خوردند ، اما 15 قرص معادل وعده را نیز به شکل قرص مصرف می کردند؟ قرص ها هیچ کمکی نکردند. بهبود عملکرد ریه و کنترل آسم تنها پس از افزایش مصرف میوه و سبزیجات مشهود بود ، که نشان می دهد مداخلات کامل غذایی م mostثرتر است. هر دو مکمل و افزایش مصرف میوه و سبزیجات روشهای موثری برای افزایش غلظت کاروتنوئیدها در جریان خون بودند ، اما چه کسی اهمیت می دهد؟ پیشرفتهای بالینی – بهبود بیماریها – تنها در نتیجه افزایش مصرف گیاه و نه قرص مشهود بود. نتایج نشان می دهد که برای دستیابی به حداکثر اثربخشی مداخلات آنتی اکسیدانی باید از رویکردهای کامل غذایی استفاده کرد.

و اگر این کاری است که چند گیاه دیگر می توانند انجام دهند ، یک رژیم غذایی کامل شامل گیاهان چه کاری می تواند انجام دهد؟ دیدن درمان آسم و اگزما با رژیم های گیاهیبه

من همچنین در وهله اول به پیشگیری از آسم پرداختم: پیشگیری از آسم با میوه و سبزیجاتبه

به نظر می رسد موضوع م foodsثر بودن غذاهای کامل نسبت به مکمل ها بارها و بارها مطرح می شود. برای مثال ببینید:

اطلاعات بیشتر در مورد “ویتامین P” در چگونه می توان پیری مغز را تا دو سال آهسته کردبه

اثرات ضد التهابی آجیل ممکن است یافته های مطالعه سلامت پرستار هاروارد را توضیح دهد: مبارزه با التهاب در پوسته آجیلبه

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید توسط ویدیوهای من به صورت رایگان مشترک شوید اینجا را کلیک کنید و ارائه های کامل من از سال 2012 تا 2015 را تماشا کنید ریشه کن کردن علل اصلی مرگ، بیشتر از یک سیب در روز، از جدول تا قادر، و غذا به عنوان داروبهدیدگاهتان را بنویسید