درمان رژیم غذایی برای سندرم روده تحریک پذیر


سندرم روده تحریک پذیر (IBS) یک اختلال مزمن روده ای دوره ای است که با درد شکم و تغییر عادات روده مشخص می شود. این بیماری از هر 7 آمریکایی 1 نفر را مبتلا می کند ، اگرچه اکثر آنها تشخیص داده نمی شوند. IBS می تواند تأثیر قابل توجهی بر رفاه و سلامتی داشته باشد ، اما پزشکان تأثیر بیماری را به ویژه درد و ناراحتی دست کم می گیرند. با استفاده از برخی اقدامات ، کیفیت زندگی مبتلایان به روده تحریک پذیر می تواند با بیماران مبتلا به اختلالات بسیار جدی تر مانند دیابت ، نارسایی کلیه و بیماری های التهابی روده رقابت کند. اولین قدم برای درمان موفقیت آمیز این است که پزشکان این وضعیت را تصدیق کنند و بیمار را فقط به عنوان هیستریک یا چیز دیگری کنار نگذارند.

یکی دیگر از دلایلی که مبتلایان اغلب به دنبال مراقبت های پزشکی نیستند ممکن است عدم اثربخشی درمان های موجود باشد. یک نیاز درمانی بزرگ برآورده نشده وجود دارد. از آنجا که IBS درمانی ندارد ، درمان برای کاهش علائم انجام می شود. داروهای معمولی ضد اسپاسم می توانند عوارض جانبی از جمله خشکی دهان ، سرگیجه ، تاری دید ، گیجی و خطر سقوط را ایجاد کنند. داروهای جدیدی که اکنون در بازار وجود دارد ، مانند لوبی پروستون و لیناکلوتید ، می تواند تا 3000 دلار در سال هزینه داشته باشد و به اندازه علائمی که ما سعی در درمان آن داریم ، عوارض جانبی ایجاد کند.

داروهای ضد افسردگی معمولاً تجویز می شوند اما ممکن است هفته ها یا حتی ماه ها طول بکشد تا شروع به کمک شود. کمک پروزاک یا سلکسا 4 تا 6 هفته طول می کشد و پاکسیل تا 12 هفته طول می کشد. آنها همچنین دارای عوارض جانبی خاص خود هستند ، از جمله اختلال عملکرد جنسی در بیش از 70 درصد افرادی که از این داروها استفاده می کنند.

باید راه بهتری وجود داشته باشد

طب سوزنی کار می کند ، اما بهتر از دارونما نیست. طب سوزنی دارونما؟ این جایی است که شما افراد را با سوزن جعلی به دور از نقاط شناخته شده طب سوزنی دور می زنید. با این حال ، این روش به خوبی طب سوزنی واقعی عمل کرد و قدرت تأثیر دارونما را نشان داد.

من درمورد اخلاق بسیاری از پزشکانی صحبت کرده ام که به طور م pثر قرص های قند را به عنوان داروهای م passثر منتقل می کنند و معتقدند که هدف وسیله آنها را توجیه می کند. در واقع راهی برای کنترل اثر دارونما بدون دروغ گفتن به بیماران وجود دارد. به آنها می گوییم قرص قند است. بیماران مبتلا به سندرم روده تحریک پذیر تصادفی شدند یا چیزی دریافت نکردند یا یک بطری داروی تجویز شده با قرص دارونما با برچسب مشخص شده “قرص دارونما” “2 قرص دو بار در روز”. با تو شوخی ندارم.

بله ، این کار کرد! به این ترتیب اثر دارونما می تواند برای روده تحریک پذیر قوی باشد. آنها نتیجه می گیرند که برای برخی از اختلالات ممکن است مناسب باشد که پزشکان توصیه کنند بیماران از دارونما ارزان و ایمن استفاده کنند. در واقع ، هزینه قرص های قند 3000 دلار در سال نخواهد بود. اما آیا جایگزین مطمئنی وجود دارد که واقعاً کار کند؟

همانطور که در فیلم من مشاهده می کنید ، روغن نعناع برای سندرم روده تحریک پذیر، نه مطالعه تصادفی کنترل شده با دارونما در واقع نشان داده است که روغن نعناع یک درمان ایمن و م forثر برای سندرم روده تحریک پذیر است. چند مورد نامطلوب گزارش شد ، اما ماهیتی ملایم و گذرا داشت ، مانند طعم نعناع ، بوی نعناع و احساس خنک شدن در قسمت پایین در راه خروج. در مقابل ، در برخی از مطالعات نعناع فلفلی در مقابل دارو ، برخی از عوارض جانبی دارو آنقدر غیرقابل تحمل بود که بیماران مجبور به ترک مطالعه شدند. این نشان می دهد که ممکن است یک روش منطقی برای پزشکان باشد که بیماران IBS را با روغن نعناع به عنوان درمان خط اول درمان کنند ، قبل از هر چیز دیگری.

طولانی ترین آزمایش تنها 12 هفته به طول انجامید ، بنابراین ما هنوز در مورد اثربخشی طولانی مدت نمی دانیم. مزایا ممکن است حداقل یک ماه پس از توقف ادامه یابد ، هر چند ، شاید به دلیل تغییرات پایدار در فلور روده ما.

در این مطالعات از کپسول روغن نعناع استفاده شد تا محققان بتوانند آنها را با قرص های دارونما مطابقت دهند. چای نعناع چطور؟ هرگز آزمایش نشده است ، اما ممکن است تصور شود که تمرکز کافی نخواهد داشت. با این حال ، یک چهارم فنجان برگ نعناع تازه به اندازه برخی از دوزهای کپسول مورد استفاده در مطالعات ، روغن نعناع دارد. به راحتی می توان آن را در اسموتی یا توت های یخ زده مخلوط کرد تا چیزی شبیه دستور آب صورتی من تهیه شود. شما می توانید نعناع را درست روی طاقچه خود پرورش دهید.

ما پزشکان به درمانهای موثری نیاز داریم که “ارزان ، ایمن و در دسترس هستند. این امر به ویژه در حال حاضر اهمیت دارد زیرا داروهای جدیدتر و گرانتر یا به دلیل نگرانی از عوارض جانبی جدی یا اثربخشی خود را نشان نداده و یا از بازار خارج شده اند. ” درست مانند خوردن غذاهایی که می توانید آنها را تلفظ کنید ایده خوبی است ، بهتر است قبل از رویکردهای دارویی جدید ، نعناع را امتحان کنید ، مانند داروی آنتاگونیست دوگانه آگونیست دوگانه mu-opioid با نامی مانند JNJ-27018966 به

من چند فیلم نعناع دیگر دارم: افزایش عملکرد ورزشی با نعناع فلفلی و رایحه درمانی نعناع برای حالت تهوعبه بادرنجبویه نیز در خانواده نعناع وجود دارد. بنابراین ، بررسی کنید کاهش آسیب های ناشی از تابش با زنجبیل و لیمو و بهترین گیاه معطر درمانی برای آلزایمربه

همچنین می توانید نعنا خشک را روی غذاهای مختلف بپاشید. دیدن آنتی اکسیدان ها در یک خرج کردنبه

چه چیز دیگری ممکن است برای IBS کار کند؟ دیدن کیوی برای سندرم روده تحریک پذیر و فلفل قرمز برای سندرم روده تحریک پذیر و سوء هاضمه مزمنبه

علائم روده تحریک پذیر می تواند با مشکلات گلوتن همپوشانی داشته باشد. بنابراین ، مطمئن شوید که پزشک شما بیماری سلیاک را رد می کند. اینها ممکن است مفید باشند:

در سلامتی ،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده و سالانه من را مشاهده کنید:دیدگاهتان را بنویسید