درمان طبیعی فشار خون بالا-HBP با ویتامین K

ویتامین K یک وسیله جدید بسیار هیجان انگیز در ایجاد سلامتی قوی و طبیعی است. حتی هنوز در مورد نقش آن در تنظیم کلسیم در شریان‌ها، استخوان‌ها و مغز ما تحقیق شده است، فرصت‌های زیادی برای افزایش طول عمر و بهبود کیفیت زندگی ارائه می‌دهد. برای لخته شدن خون ضروری است. ویتامین K مسئول جلوگیری از خونریزی زخم های خونریزی دهنده است و بهبود سریع اکثر بریدگی های جزئی را ممکن می سازد.

سه شکل مختلف از ویتامین K شناخته شده است:

* اولین نوع ویتامین K، ویتامین K1 است که به نام فیلوکینون نیز شناخته می شود، شکل ویتامین K است که در انواع غذاهای گیاهی یافت می شود.

* شکل دوم ویتامین K، ویتامین K2 یا مناکینون، نوعی ویتامین K است که توسط باکتری های دوست در روده ها تشکیل می شود.

* سومین ویتامین K3 که به منادیون نیز معروف است، در واقع شکل مصنوعی ویتامین K است.

هر سه نوع از این ویتامین K به کبد ختم می شود و در آنجا برای ایجاد مواد لخته کننده خون استفاده می شود.

آخرین تحقیقات نشان داده است که ویتامین K آنتی اکسیدانی قوی، قوی تر از ویتامین E یا حتی کوآنزیم Q10 است. به این ترتیب برای پیشگیری از بیماری قلبی مفید است. من یک ماده ضد پیری قوی با کاربردهای بسیار مهم در بدن هستم. ویتامین K در قلب، ریه ها، کبد، کلیه ها، پانکراس و خون تجمع می یابد.

سبزیجات برگ سبز مانند اسفناج، بهترین منابع طبیعی ویتامین K هستند. حتی، باکتری های دوست در روده یکی از اشکال آن را تولید می کنند و بسیار نادر است که فردی دچار کمبود ویتامین K شود، هنوز هم ممکن است بسیاری از ما به این مکمل ها نیاز داشته باشیم.

به طور شگفت انگیزی، جدا از عملکرد اصلی کمک به پوشاک خون، مشخص شد که ویتامین K1، نقش مهمی در تنظیم محتوای کلسیم در استخوان ها و شریان ها ایفا کرده است. کلسیم را در استخوان ها نگه می دارد و از شریان ها دور می کند. طبق آخرین تحقیقات، حساسیت به سکته مغزی و سایر مشکلات مربوط به عروق را کاهش می دهد.

اگرچه این کمبود نسبتاً نادر است، گروه های خاصی از افراد ممکن است از آن رنج ببرند. گاهی اوقات نوزادان تازه متولد شده ویتامین K کافی ندارند زیرا در روده آنها باکتری کافی برای تولید آن وجود ندارد. در کشورهای توسعه‌یافته، به اکثر نوزادان تازه متولد شده، ویتامین K تزریق می‌شود تا زمانی که فرآیند طبیعی تمام شود و این تنها مکمل ویتامین K است که برای اکثر افراد در طول زندگی آنها لازم است، تزریق می‌شود.

با این حال، کمبود ویتامین K ممکن است زمانی رخ دهد که یک دوره طولانی از آنتی بیوتیک ها استفاده شود. آنتی بیوتیک ها انواع باکتری ها و همچنین باکتری های روده را از بین می برند و در این موارد ممکن است مکمل ویتامین K برای تامین مقدار مورد نیاز ویتامین K داده شود.

اطلاعات بیشتر در مورد درمان های طبیعی فشار خون بالا را در گزارش ساموئل A بارون “درمان طبیعی فشار خون بالا” در www.NaturalTreatmentForHypertension.com بخوانید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر