درمان عفونت های قارچی در مقابل فلور طبیعی بدن

بدن ما فقط از بافت ها و سلول های انسانی ساخته نشده است. تا آنجا که می دانیم، بدن ما محل نگهداری میکروارگانیسم های مختلف نیز هست. با افزایش سن از رشد اولیه، از سیستم گوارشی تا پوست. تعداد زیادی از میکروارگانیسم های معمولی وجود دارد. با این حال، وقتی مردم در مورد میکروارگانیسم ها می شنوند، به بیماری ها فکر می کنند.

اما در واقعیت، هر میکروارگانیسمی برای ما ظرفیت پاتولوژیک ندارد. اگر به دقت نگاه کنیم، چیزی به نام فلور طبیعی وجود دارد.

فلور طبیعی جمعیت طبیعی میکروارگانیسم ها در بدن ما هستند. آنها به جای ایجاد آسیب، در واقع در رابطه خود با میزبان سالم انسان متقابل هستند. آنها معمولاً هیچ ضرری ندارند، اما به نفع میزبان انسان هستند زیرا سهم خود را از ما نیز می گیرند. با این حال، مواقع و مواردی وجود دارد که فرد علائم مربوط به رشد جمعیت میکروارگانیسم هایی را که به طور معمول یافت می شوند، تجربه می کند.

در حالی که تحت شیمی درمانی هستید یا اگر به بیماری های سرکوب کننده سیستم ایمنی مانند ایدز مبتلا می شوید. این احتمال وجود دارد که طعم اثرات پاتولوژیک آن را بچشید.

اگر از بدو تولد به رشد خود نگاه کنیم، هنگام تولد هیچ میکروارگانیسمی در برخی از قسمت های بدن نداشتیم. این دلیل اصلی است که بدن هنوز قادر به دریافت ویتامین K به طور طبیعی نیست.

میکروارگانیسم‌های موجود در دستگاه گوارش ما امکان تولید ویتامین K را فراهم می‌کنند. بدون ویتامین K، مستعد خونریزی خواهیم بود.

این تنها یک نمونه از کاری است که فلور طبیعی ممکن است در شرایط معمولی با بدن ما انجام دهد.

کاندیدا آلبیکنس (یا به سادگی کاندیدا) بخشی از فلور طبیعی دهان و واژن انسان است.

فلور طبیعی میکروارگانیسم های سازگار طبیعی بدن ما هستند. اگرچه آنها به طور بالقوه مضر هستند. هنگامی که در یک مجموعه از اعداد کنترل می شود، جمعیت آنها کنترل می شود. کاندیدا قارچی است که به طور معمول در پوست، دهان و اندام تناسلی ما یافت می شود.

در شرایط عادی به ما آسیبی نمی‌رسند. اما زمانی که خود را به نوعی رفتار ناسالم می بینیم و ایمنی مان ضعیف می شود. سپس آنها از میکروارگانیسم های قابل مقایسه یا متقابل به میکروارگانیسم های فرصت طلب تبدیل می شوند.

عفونت قارچی در بسیاری از افراد رخ می دهد. وقتی به کاندیدیازیس یا عفونت قارچی فکر می کنیم، معمولاً برای کسانی اتفاق می افتد که سرطان دارند یا دارای نقص ایمنی هستند. بنابراین، هیچ دفاعی در بدن برای کنترل جمعیت کاندیدا آلبیکنس وجود ندارد.

البته بهترین راه برای جلوگیری از دویدن دیوانه وار کاندیدا آلبیکنس روی بدن ما این است که سالم بمانیم.

اگر رفتارهایی انجام می دهید که می تواند سلامت شما را خراب کند، منتظر ظاهر شدن کاندیدا آلبیکنس باشید. با بسیاری از درمان‌های عفونت قارچی که در بازار عرضه شده‌اند، مردم باید بدانند که قبل از مصرف هر دارویی باید زندگی سالمی را آغاز کنند.

اگر می خواهید در مورد یک درمان خوب عفونت قارچی بیشتر بدانید، لطفاً زیر را بخوانید:

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر