در رزمایش الی بیت المقدس، قدرت نمایی بسیجیان استان آذربایجان غربی آغاز شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، قهرمان ایازلو امروز با حضور در رزمایش بسیجیان بیت المقدس، اظهار داشت: دوازدهمین رزمایش بیت المقدس با شعار بسیج مردم را پاره پاره می کند. ۱۶ جولای. طی ۲ روز بسیج با حضور در سطوح مختلف در قالب گردان های بیت المقدس برادران بسیجی و گردان کوثر ویژه خواهران بسیج در سراسر استان برگزار شد.

وی با بیان اینکه راز این رزمایش علی ابن ابیطالب علیه السلام است، گفت: مردمی سازی دفاع، ارتقای توان رزمی بسیج، توانمندسازی در فرماندهان و عناصر و مقابله با بحران های احتمالی از اهداف آن است. ورزش.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه تصریح کرد: این رزمایش نیز با هدف حفظ آمادگی برای دفاع از انقلاب اسلامی و اجرای ماموریت های دفاعی و امنیتی برای کمک به آمادگی همه نیروها برگزار شد. گروه به ویژه برادران و خواهران بسیجی.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: برگزاری رزمایش در بیت المقدس نشان دهنده اقتدار و حضور مستمر بسیج در صحنه است و پیام های استکبار فراوانی را به جهانیان مخابره می کند.

ایازلو تصریح کرد: اقتدار و حضور مستمر بسیج در همه عرصه هایی که نظام اسلامی به آن نیاز دارد نیروی بازدارنده ایجاد کرده و دشمن از این حضور هراس دارد.

وی با اشاره به اینکه بسیج از بطن مردم است، گفت: این مردم انقلاب را به پیروزی رساندند و این مردم نیز پای تداوم و تکمیل انقلاب هستند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید