در نیویورک؟ Super Size Me 2 را ببینید و در Holy Chicken غذا بخورید


من به دیدن فیلم مورگان اسپورلاک Super Size Me 2 (مرغ مقدس) در دهکده سینمایی شهر نیویورک رفتم ، جایی که فقط در ساعت 11 صبح و 11 شب پخش می شود. همچنین می توانید آن را بصورت آنلاین تماشا کنید (توزیع بیشتر بعداً). افشاگری: من چند سال پیش برای این فیلم مصاحبه کردم و در یک کلیپ کوتاه ظاهر شدم (آنقدر کوتاه که در تیتراژ نامی از من برده نشده است).

من همچنین به رستوران پاپ آپ ، مرغ مقدس ، در 22 وست 23 رفتمrd خیابان. فقط تا یکشنبه باز است. اگر دوست دارید آن را ببینید – و باید ببینید – همین حالا بروید.

از نظر سیاست غذایی من ، فیلم باید دید. این یک گزارش قانع کننده ، زیبا ، نگران کننده ، بدبینانه ، کاملاً ویرانگر از تولید مرغ صنعتی است.

اگر به هیچ دلیل دیگری نیست ، به منظور نمایش سیستم مسابقات واقعاً ننگین که مرغ بزرگ برای بازی کشاورزان که در واقع مرغ را پرورش می دهند ، از آن استفاده می کند ، دیدن کنید. این شرکت ها همه ورودی ها را به کشاورزان ارائه می دهند ، اما آنها را طبق فرمول به راحتی دستکاری می کنند که به برخی پاداش می دهد و برخی دیگر را مجازات می کند. این سیستم تمام خطرات تولید را برای کشاورزان خارجی می کند ، آنها را بدهکار نگه می دارد و آنها را به دلیل تلاش برای استقلال مجازات می کند.

این رستوران پیام های اصلی فیلم را نشان می دهد.

سرورها پیام ها را می پوشند. این پیراهن تی شرت را گرفتم.

دیوارها با پیام پوشانده شده است. این یکی درباره آنچه برای کشاورزان اتفاق می افتد است.

مورد علاقه من قسمت پشتی سینی است که با مداد رنگی برای رنگ آمیزی بچه ها عرضه می شود.

این فیلمی است که باید دید. پس چرا توزیع محدود؟ اسپورلاک به رفتار MeToo خود نسبت به زنان اعتراف کرد. پس از آن ، توزیع کنندگان او کنار رفتند ، او از شرکت خود استعفا داد و انتشار آن به مدت طولانی به تأخیر افتاد. پیچیده است ، نه؟

  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید