دفاتر رفسنجانی امروز یکشنبه تعطیل اعلام شد


به گزارش خبرگزاری فارس از رفسنجانی، حسین رضایی سرپرست فرمانداری رفسنجانی گفت: شنبه شب بارش باران نسبت به دو روز گذشته به شدت ادامه داشت و اکثر نقاط شهر دچار طغیان و طغیان رودخانه ها و آبگرفتگی معابر شدند. و خیابان ها را می توان دید.

وی افزود: تلاش ها با هماهنگی نهادهای امدادی از جمله سپاه، هلال احمر، بسیج، توپخانه ۶۵ صاعقه، شهرداری، نیروهای جهادی، مردم شریف رفسنجانی و تمامی دستگاه های انتظامی برای مقابله با خسارت ها در حال انجام است. سیل در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه از عصر روز شنبه تاکنون تلفات جانی نداشته ایم.

رضایی گفت: دستور تخلیه ۱۲ منطقه این شهر صادر و برای آنها در دانشگاه ولیعصر(عج)، مسجد قبا، ورزشگاه تخت و حسینیه ثارالله مهیا شد و با کمک اتوبوس های شهرداری برای ساکنان شهر فراهم شد. این مناطق به اقامتگاه ها نیز داده شد.»

وی از صبر و تلاش مردم قدردانی کرد و خاطرنشان کرد: به دلیل وقوع سیل اکثر معابر و خیابان ها صعب العبور است و ادارات با موافقت و دستور استاندار کرمان نمی توانند. شهرستان و شهرستان رفسنجانی روز یکشنبه ۱۸ مرداد تعطیل اعلام شد.

سرپرست استانداری رفسنجانی گفت: سازمان های خدمات رسان از جمله هلال احمر، نیروی انتظامی، علوم پزشکی و … در روز یکشنبه دایر و فعال هستند.

انتهای پیام/۸۰۰۱۶/ب
این مقاله را به صفحه اول توصیه کنید