دلایل اصلی افزایش محبوبیت ویتامین های مایع

هیچ کس نمی تواند منکر مزایای ویتامین ها برای سالم ماندن و تناسب اندام شود. آنها یکی از معدود مواد مغذی ضروری هستند که بدون آنها بدن ما نمی تواند به خوبی عمل کند. بهترین منابع ویتامین ها سبزیجات، میوه ها و سایر پروتئین ها هستند. با این حال، جذب تمام مواد مغذی از طریق رژیم غذایی ممکن نیست – حتی همیشه. در چنین حالتی، ویتامین ها یا به صورت قرص یا مایع مصرف می شوند. هر دو شکل مصرف برای بدن ما مفید هستند و به ما کمک می کنند تا هر گونه کمبود ویتامین در بدن خود را جبران کنیم.

سرعت جذب بهتر

اگرچه ویتامین‌های جامد رایج‌ترین و مورد استفاده اکثر مردم هستند، اشکال مایع آن‌ها نیز به طور فزاینده‌ای محبوب می‌شوند. اگر هر دو نوع ویتامین را با هم مقایسه کنیم، می‌دانیم که ویتامین‌های مایع مطمئناً مفیدتر از ویتامین‌های جامد هستند، که دلایل افزایش محبوبیت آنها را توضیح می‌دهد. مزایای مصرف این محصولات بسیار زیاد است. شایع ترین دلیل محبوبیت این ویتامین ها میزان جذب آنهاست. شناخته شده است که آنها بسیار سریعتر از جامدات جذب می شوند که به عنوان قرص نیز شناخته می شوند.

یکنواخت نیستند زیرا در طعم های مختلف می آیند

تحقیقات و مطالعات ثابت کرده اند که فواید فواید مایعات به محض مصرف آنها شروع می شود. آنها بسیار سریعتر از جامد عمل می کنند و عمل می کنند. اگر فکر می کردید که همه ویتامین ها به صورت مایع در دسترس نیستند، در اشتباهید. آنها را می توان به عنوان ویتامین C، ویتامین B کمپلکس، ویتامین K و ویتامین A مصرف کرد. حتی با ویتامین های مایع، یکنواختی ویتامین های جامد احساس نمی شود، زیرا آنها در طعم های مختلف موجود هستند. خریداران می توانند آنها را در ترکیبات مختلف مواد مغذی ضروری بخرند که مجموعه خوبی از ویتامین ها را به آنها می دهد.

شواهد علمی برای حمایت از اثربخشی آنها

مطالعات علمی نشان می دهد که میزان جذب ویتامین های مایع بسیار بیشتر از ویتامین های جامد است. این موضوع بارها ثابت شده است و به همین دلیل است که محبوبیت این محصولات مایع بسیار افزایش یافته است. میزان جذب ویتامین ۹۹-۹۸ درصد تخمین زده می شود، در حالی که میزان جذب ویتامین ها به صورت قرص تنها ۱۰-۲۰ درصد است. این همان چیزی است که باعث می شود این ویتامین های مایع در مصرف ویتامین ها بسیار محبوب و مورد توجه قرار گیرند. ویتامین های مایع به طور معمول بسیار سریعتر به سلول ها و جریان خون جذب می شوند و قدرت و مفید بودن آنها را در بدن افزایش می دهند.

بسیاری از مردم در مورد نیاز آنها بحث می کنند. اعتقاد بر این است که با یک رژیم غذایی سالم غنی از تمام مواد مغذی ضروری، ویتامین های مایع به هیچ وجه مورد نیاز نیست. با این حال، این درست نیست. همیشه نمی توان تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن را برای عملکرد صحیح فراهم کرد. زمانی که ویتامین های مناسب در بدن وجود نداشته باشد، عملکرد بدن ما به خوبی متوقف می شود. ویتامین های مایع آن دسته از مواد ضروری و مواد مغذی هستند که بدن ما برای سالم ماندن، تناسب اندام و حیاتی به آنها نیاز دارد. آنها تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن ما را تامین می کنند و به سالم ماندن و تناسب اندام کمک می کنند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر