دلایل دوست داشتن ویتامین های جویدنی برای کودکان

بچه‌ها به‌طور بدنام خورنده‌های حساسی هستند. بیشتر پیتزاهای پنیری و خرس آدامسی را دوست دارند. والدین معمولی همیشه به دنبال راه هایی هستند که فرزندانشان را به خوردن میوه و سبزیجات بیشتر تشویق کنند. اغلب اوقات این یک مبارزه خسته کننده و بی فایده است. بنابراین، بسیاری از والدین به ویتامین های جویدنی متوسل می شوند. بسیاری از شرکت ها ویتامین های جویدنی را برای کودکان به بازار عرضه می کنند. والدین جذب این ویتامین ها می شوند زیرا برای فرزندانشان جذاب هستند. موارد بسیار کمی وجود دارد که کودکان با والدین خود موافق هستند، به خصوص در مورد محصولات بهداشتی.

بسیاری از مشکلاتی که والدین در تلاش برای وادار کردن فرزندانشان به مصرف ویتامین ها و سایر محصولات بهداشتی دارند، ذائقه آنهاست. وقتی صحبت از خوردن چیزی که مزه ندارد، به اندازه بزرگسالان منظم نیست، صرفاً به این دلیل که فواید سلامتی طولانی مدت دارد. کودکان اهمیت محافظت از سلامت خود را درک نمی کنند. اگر طعمش خوب باشد به راحتی آن را می خورند و بیشتر التماس می کنند.

این ویتامین‌ها قرص یا کپسول نیستند که بتوانند دارو را به کودکان یادآوری کنند و والدین را مجبور به مصرف آن‌ها در کودکان کنند. از آنجایی که جویدنی هستند، بلعیدن آنها چالشی نیست. این ویتامین ها به شکل شخصیت های کارتونی یا توپ های ورزشی مختلف است که همه بچه ها دوست دارند با آنها بازی کنند. وقتی یک ویتامین را از بطری بیرون می آورند، هیجان زده می شوند که ببینند امروز قرار است چه بخورند. بنابراین آنها می توانند خوشحال باشند و مصرف ویتامین ها سرگرم کننده است.

اگر از یک متخصص اطفال بپرسید که آیا شیرین کننده ها، رنگ ها و طعم دهنده های مصنوعی برای کودکان شما سالم هستند، به شما خواهند گفت که اینطور نیست. در واقع بسیاری از مردم بر این باورند که این مواد مصنوعی عامل اصلی بسیاری از بیماری هایی هستند که امروزه کودکان از آن رنج می برند. پس چرا بسیاری از ویتامین های کودکان با این مواد مصنوعی ساخته می شوند؟ اگر بین بیماری ها و مواد مصنوعی ارتباطی وجود دارد، مصرف این ویتامین ها به سادگی می تواند از فرزندان شما در برابر جایگزین ها محافظت کند.

کودکان فعال برای تداوم زندگی روزمره، برای حفظ انرژی مورد نیاز برای ورزش و فعالیت ها و البته برای رشد بدن در حال رشد خود، به منبع دائمی ویتامین ها و مواد معدنی نیاز دارند. برخی از فرمول ها برای ارائه تغذیه کامل طراحی شده اند تا کودکان انرژی لازم برای ادامه زندگی فعال خود را داشته باشند.

بابونه، زنجبیل و گل رز تنها تعدادی از مواد طبیعی هستند که به برخی مولتی ویتامین‌های جویدنی اضافه می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که بچه‌ها از مشکلات گوارشی رنج نمی‌برند و آنتی‌اکسیدان‌های مورد نیاز برای سالم ماندن را دریافت می‌کنند.

ویتامین های جویدنی یک راه آسان برای حفظ سلامتی خورنده شما هستند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر