ده ابر غذای برتر جهان

خوب پس شاید اغراق آمیز باشد. از این گذشته هزاران غذا برای شما مفید هستند و میلیون ها غذا برای شما مضر هستند!! بیست لیست برتر برای عضله سازی، برای استقامت، برای سرعت، برای کاهش وزن، برای هر احتمالی وجود دارد. از نظر من، اینها بیست غذای برتر هستند که می توانند به سلامت عمومی، رژیم غذایی سالم، دور نگه داشتن بیماری و در برخی موارد به شما کمک کنند تا عمر طولانی تری داشته باشید. اگرچه ۲۰ مورد وجود دارد، آنها ترتیب خاصی ندارند. در این مقاله ده برتر خود را پوشش خواهم داد.

پس بیایید با این موارد شروع کنیم:

۱. شکلات: ببخشید، فقط شوخی کردم!! این شکلات نیست بلکه دانه کاکائو خام است که ماده اصلی شکلات است. در حالی که شکلات واقعاً سهم خوبی در یک رژیم غذایی سالم ندارد، این لوبیا فوق العاده است! حاوی آنتی اکسیدان هایی است که از سیستم قلبی عروقی محافظت می کند، تریپتوفان که باعث ایجاد احساس عالی می شود، منیزیم و پتاسیم و همچنین دوپامین یک انتقال دهنده عصبی است که می تواند به شما کمک کند انگیزه داشته باشید. از لوبیا خام در ماست، سالاد میوه، دسر، اسموتی و تقریباً هر چیز دیگری که دوست دارید استفاده کنید.

۲. عنصر شماره ۲ برای حفظ یک سبک زندگی سالم یکی از ارزان ترین غذاها در این سیاره است – شاهی. این نوزاد کوچک حاوی ویتامین C فراوان، آهن، اسید فولیک و کلسیم است. حتی به محافظت از شما در برابر سرطان کمک می کند، زیرا همچنین حاوی فنیل اتیل ایزوتیوسیانات، یک ماده مبارزه با سرطان است.

۳. کلم بروکلی در رتبه ۳ قرار دارد. یکی از کم رتبه ترین سوپرغذاها و احتمالاً کم طرفدارترین، زیرا بسیاری از مردم فکر می کنند مزه آن ملایم است، این سبزی همچنین می تواند به شما کمک کند عمر طولانی تری داشته باشید. مانند شاهی آب می تواند به پیشگیری از سرطان کمک کند زیرا حاوی ایندول-۳-کاربینول است. همچنین مانند شاهی آب دارای مقدار زیادی کلسیم و آهن و همچنین گوگرد است. چرا داروهای سم زدایی بخرید – این غذا همه چیز را برای شما انجام می دهد!

۴. جوانه یونجه: در شماره ۴ جوانه یونجه فروتن برای داشتن یک سبک زندگی سالم عالی است. این شامل چیزهای زیادی است که برای شما خوب است که با انرژی و نشاط پرش می شوید. شامل: ویتامین K، ویتامین B، منیزیم، روی، کلسیم، و همچنین اسیدهای آمینه و آهن است. من دوباره از شما می پرسم: چرا وقتی می توانید مکمل های ویتامین گران قیمت بخرید؟

۵. چغندر – آنها را دوست داشته باشید یا از آنها متنفر باشید، اینها در رتبه پنجم قرار دارند. رویه های برگ سبز برای یک رژیم غذایی سالم عالی هستند – حاوی کلسیم، آهن و بتاکاروتن هستند. آنها همچنین منبع عالی ویتامین A، پتاسیم و منگنز هستند. پایان دادن به چغندر همچنین به معنای بهبود گردش خون، تصفیه خون و سم زدایی سیستم شماست.

۶. گزنه: من غذای رمانتیکی نیستم اما گزنه می تواند به شما در رسیدن به یک رژیم غذایی سالم کمک کند. آنها می توانند به شما انرژی بدهند و احتباس آب و فشار خون بالا را کاهش دهند. یک غذای فوق العاده حاوی ویتامین C، پتاسیم و آهن است و همچنین دستگاه ادراری، خون و روده ها را تمیز می کند.

۷. زنجبیل: صدها سال است که از زنجبیل برای کمک به درمان بیماری و حالت تهوع استفاده می شود. اما آیا می دانستید که می تواند سوء هاضمه و گردش خون بد را نیز درمان کند. می تواند سیستم ایمنی بدن را تقویت کند و اگر آن را با عسل و لیمو رنده کنید، به شما کمک می کند تا با سرماخوردگی مقابله کنید و از شر خلط خلاص شوید.

۸. دانه شاهدانه; قرار گرفتن در رتبه ۸ دانه شاهدانه به شما در داشتن یک سبک زندگی سالم کمک می کند. اینها دارای ویتامین E و همچنین چربی های ضروری امگا ۳ و امگا ۶ هستند. آنها را با سالاد، به تنهایی یا به مقدار زیاد با سیب زمینی شیرین، سوپ یا هر چیز دیگری که دوست دارید میل کنید.

۹. دانه های کتان: این دانه ها را روی سالاد و ماست بپاشید. آنها حاوی چربی های امگا ۳ و ژلی هستند که روده را روان می کند. زیبا نیست اما موثر! آنها همچنین می توانند به کاهش فشار خون کمک کنند و به تعادل هورمون های زنانه کمک کنند زیرا حاوی لیگنان هستند.

۱۰. آرتیشو: برای کمک به شما در حفظ یک رژیم غذایی سالم عالی است. اینها برای تحریک بازسازی سلول های کبدی و کمک به توقف پلاک های چربی در داخل دیواره رگ ها که باعث فشار خون بالا می شود، استفاده می شود.

خب چی فکر می کنی؟ آیا اینها فوق غذاها هستند یا خیر؟ درمان سرطان، به شما کمک می کند سبک زندگی سالمی داشته باشید. و ارزان و آسان برای خرید. چه چیزی بیشتر می توانید بخواهید؟ در مقاله بعدی به اعداد یازده تا بیست خواهم پرداخت. به زودی.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر