دوباره تخم مرغ: آیا خوب ، بد یا هر چیز دیگری هستند؟


در اینجا یک سوال تغذیه دیگر وجود دارد که از بین نمی رود.

این مطالعه جدید به تازگی منتشر شده است: مصرف تخم مرغ و کلسترول و مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی عروقی و علل مختلف در ایالات متحده: یک مطالعه گروهی مبتنی بر جمعیت.

نتیجه گیری آن:

در این مطالعه ، مصرف تخم مرغ و کلسترول با مرگ و میر همه علت ، CVD و سرطان بیشتر مرتبط بود. افزایش مرگ و میر ناشی از مصرف تخم مرغ تا حد زیادی تحت تاثیر مصرف کلسترول قرار گرفت. یافته های ما محدود کردن مصرف کلسترول و جایگزینی تخم مرغ کامل با سفیده تخم مرغ/جایگزین یا سایر منابع پروتئینی جایگزین برای تسهیل سلامت قلب و عروق و بقای طولانی مدت است.

این دقیقاً وارد تجارت خنده دار دستورالعمل های رژیم غذایی 2015 می شود. همانطور که توضیح دادم ،

توصیه برای محدود کردن کلسترول حذف شده است [from the 2015 Guidelines]، اما این سند به طور گیج کننده می گوید که “این تغییر نشان نمی دهد که کلسترول رژیم غذایی دیگر مهم نیست که هنگام ایجاد الگوهای غذایی سالم در نظر گرفته شود. همانطور که توسط IOM توصیه شده است ، افراد باید تا حد ممکن از کلسترول رژیم غذایی استفاده کنند در حالی که از الگوی تغذیه سالم استفاده می کنند. ” آیا کاهش این محدودیت می تواند به تحقیقات صنعت تخم مرغ در زمینه تخم مرغ ، بزرگترین منبع کلسترول غذایی و کلسترول خون ارتباطی داشته باشد؟ کمیته پزشکان پزشکی مسئول در همین مورد شکایت کرده است.

خوب ، ما دوباره می رویم. افکار من:

این ارتباط است ، نه علیت. این مقاله این هشدار را می دهد: “در ابتدا ، شرکت کنندگان با مصرف تخم مرغ بیشتر BMI بالاتر و درآمد خانوار کمتری داشتند. آنها تحصیلات کمتری داشتند ، فعالیت بدنی کمتری داشتند ، بیشتر سیگار می کشیدند و سطح کلسترول بالایی داشتند و کمتر از آسپرین استفاده می کردند. آنها همچنین گوشت قرمز بیشتری مصرف می کردند. مصرف کمتر میوه ، محصولات لبنی و نوشیدنی های شیرین شده با قند ؛ و نمره پایین HEI-2015. “

به نظر می رسد تخم مرغ با سایر رفتارهای رژیم غذایی ناسالم پیگیری می شود.

وضعیت تخم مرغ به هم ریخته است زیرا صنعت تخم مرغ مطالعات زیادی را در دفاع از خود تأمین می کند و اینها همیشه اثری ندارند.

اما تخم مرغ یکی از غذاهای رژیم های پیچیده است و نگاه کردن به آنها مستقل از هر چیز دیگری در رژیم غذایی و شیوه زندگی بسیار دشوار است.

چه باید کرد؟ اعتدال همیشه توصیه خوبی است.

  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید