دکتر گرگر از اسموتی در DVD جدید استفاده می کند


اسموتی ها یکی از موضوعات مورد درخواست بوده اند ، اما به نظر می رسد سالهاست که تحقیقات مرتبط چندانی وجود ندارد. وقتی امسال جستجوی خود را برای یافتن صدها مطالعه انجام دادم ، شگفت زده شدم ، بنابراین زمان آن هموار است! من به ندرت چنین مجموعه های ویدئویی طولانی را ادامه می دهم ، اما مدت زیادی از این موضوع غفلت کرده بودم و می خواستم آنها را حذف کنم. من آخرین علم را در پنج ویدئوی جدید مرور می کنم:

 • آیا اسموتی های سبز برای شما مفید هستند؟
 • آیا اسموتی های سبز برای شما مضر هستند؟
 • اسموتی سبز: علم چه می گوید؟
 • کالری مایع: آیا اسموتی ها باعث افزایش وزن می شوند؟
 • جنبه منفی اسموتی های سبز

آنها در حال حاضر به عنوان بخشی از فیلم جدید من به عنوان بارگیری ویدیو در دسترس هستند جدیدترین در تغذیه بالینی جلد 26 (همه عواید به این خیریه اختصاص می یابد). فیلم های اسموتی همه قرار است در ماه سپتامبر در NutritionFacts.org منتشر شوند ، اما می توانید آنها را بارگیری و تماشا کنید.

یک لحظه صبر کن. چرا پنج ویدئو را صرف بررسی علم ، نمایه کردن تمام آزمایشات اصلی و تبدیل آن به یک داستان بزرگ کارآگاهی می کنم ، در حالی که می توانستم فقط به دنبال این کار باشم و پنج فیلم را انجام دهم دومین ویدئو و اساساً “آنها را بنوش” یا “آنها را نخور” گفت؟ زیرا من نمی خواهم شما هرگز کاری انجام دهید فقط به این دلیل که من یا دیگران “چنین گفته ایم”. این یکی از مشکلات حوزه تغذیه است. به نظر می رسد هرکس استادان متبوع خود را دارد که اغلب بدون توضیح استدلال خود و ذکر منابع خود اظهارنظر می کنند. آیا می توانید تصور کنید که در سایر زمینه های علمی پرواز کنید؟ این چیزی نیست که او گفت یا او گفت ؛ این بهترین تعادل شواهد موجود است. دو به علاوه دو برابر چهار است ، مهم نیست ریاضیدان مورد علاقه شما چه می گوید.

دسته فعلی ویدئوها از جلد 25 در NutritionFacts.org به اتمام رسید ، بنابراین از هم اکنون و تا اکتبر اجرا می شود ، من فیلم های این DVD جدید ، جلد 26 را پخش خواهم کرد. ویدئوها را ماه ها زودتر از همه تماشا کنید و آنها را به عنوان هدیه به اشتراک بگذارید ، اما هیچ چیزی در DVD ها وجود ندارد که در نهایت به صورت آنلاین در NutritionFacts.org رایگان نشود. اگر می خواهید آثار – 40+ ساعت فیلم – شما می توانید مجموعه کامل DVD را دریافت کنید.

در اینجا لیستی از فصل های DVD 26 جلد جدید است – پیش نمایش آنچه در چند ماه آینده در NutritionFacts.org آمده است:

 1. چربی قهوه ای: کاهش وزن از طریق ترموژنز
 2. افزایش چربی قهوه ای از طریق رژیم غذایی
 3. فشار خون بالا ممکن است یک انتخاب باشد
 4. آیا شکلات باعث افزایش وزن می شود؟
 5. غذاهای چرب ممکن است عملکرد عروق را مختل کنند
 6. عملکرد روغن زیتون و شریان
 7. قهوه و مرگ و میر
 8. چرا گوشت یک عامل خطر برای دیابت است؟
 9. چگونه گیاهان در برابر دیابت محافظت می کنند؟
 10. درمان بیماری خشکی چشم با رژیم غذایی: فقط آب اضافه کنید؟
 11. پوسیدگی پروتئین و آنزیم های “سمی”
 12. چگونه می توان تولید اسید صفراوی سرطان زا را کاهش داد
 13. آیا اسموتی های سبز برای شما مفید هستند؟
 14. آیا اسموتی های سبز برای شما مضر هستند؟
 15. اسموتی سبز: علم چه می گوید؟
 16. کالری مایع: آیا اسموتی ها باعث افزایش وزن می شوند؟
 17. جنبه منفی اسموتی های سبز
 18. رژیم غذایی و تغییرات آب و هوایی: آماده سازی طوفان
 19. موسیقی برای اضطراب: موتزارت در مقابل متال
 20. رژیم های گیاهی برای بهبود روحیه و بهره وری
 21. احتیاط: غذاهای ضد التهابی در سه ماهه سوم
 22. ممکن است آلزایمر چند دهه قبل از تشخیص شروع شود
 23. آلزایمر و تصلب شرایین مغز
 24. چغندر کامل در مقابل آب برای بهبود عملکرد ورزشی
 25. اکسیژن رسانی به خون با سبزیجات غنی از نیترات
 26. رژیم اوکیناوا: زنده ماندن تا 100

DVD جدید من را به عنوان بارگیری ویدئو در اینجا سفارش دهید DrGreger.org/ بارگیریبه

اشتراک DVD

اگر شما یک حامی دائمی بودید ، قبلاً یک متخصص اسموتی بودید ، زیرا دی وی دی جدید را دریافت کرده بودید. من هر 9 هفته یکبار با DVD های جدید می آیم. اگر می خواهید آنها را قبل از اینکه در دسترس عموم قرار گیرد به طور خودکار دریافت کنید ، لطفاً اهدا کننده ماهانه خود را در نظر بگیرید.

هرکسی که در صفحه اهدایی ثبت نام کند تا 15 دلار مشارکت ماهانه داشته باشد ، سه DVD بعدی را به صورت رایگان دریافت می کند (به عنوان DVD فیزیکی ، بارگیری یا هر دو به انتخاب شما) ، و هر کسی که به عنوان کمک کننده ماهانه 25 دلار ثبت نام می کند ، مبلغ یک سال کامل دریافت می کند. از DVD های جدید اگر قبلاً ثبت نام کرده اید و هنوز شماره 26 خود را دریافت نکرده اید ، لطفاً به [email protected] ایمیل بزنید تا او همه چیز را بهتر کند.

اگر ترجیح می دهید همه ویدیوها را به صورت آنلاین تماشا کنید ، اما همچنان مایل به حمایت از کار من برای کمک به آموزش میلیون ها نفر در مورد تغذیه سالم هستید ، می توانید به سازمان غیر انتفاعی 501c3 من با استفاده از کارت اعتباری ، یک پیوند مستقیم PayPal ، یا با ارسال یک چک به “NutritionFacts.org” PO Box 11400 ، Takoma Park، MD 20913.

نتایج تحقیقات مخمر تغذیه ای در

با تشکر از همه کسانی که به صندوق تحقیقات NutritionFacts.org کمک کردند ، ما توانستیم هشت مارک مخمر تغذیه ای را برای وجود سرب سمی فلزات سنگین آزمایش کنیم. خبر خوب این است که ما در اکثر مارک ها هیچ کدام را پیدا نکردیم ، اما برخی از آنها دارای سطوح قابل تشخیص بودند. میزان آلودگی سرب به حدی کم بود که همه مارک ها از استانداردهای فوق العاده (و موجه) کالیفرنیا Prop 65 پیروی می کردند ، اما من به زنان بارداری که بیش از یک سوم فنجان در روز به طور منظم غذا می خورند ، یکی از مارک ها را انتخاب می کنم. که تا زمانی که اطلاعات بیشتری نداشته باشیم بدون سرب قابل تشخیص آزمایش شده است. جوزف شامل جزئیات و پیوندهای مستقیم به تمام گزارش های آزمایش در پست امروز وبلاگ سه مارک مخمر تغذیه ای حاوی سطوح سرب قابل تشخیص است اما این خطر حداقل است. بعد چه چیزی را باید آزمایش کنیم؟ لطفاً پیشنهادات خود را به صفحه صندوق تحقیقات ارسال کنید.

اگر می خواهید خودتان در یک مطالعه تحقیقاتی شرکت کنید ، خوش شانس هستید! دانشمندان دانشگاه تافتز در حال حاضر بزرگسالان بالای 18 سال را برای یک مطالعه مهم در مورد رژیم غذایی و بیماری ها استخدام می کنند. در نظرسنجی استخدام اینجا شرکت کنید: http://bit.ly/tuftsresearch

اگر می خواهید در یک کنفرانس علمی شرکت کنید و مستقیماً در زمینه تحقیقات تغذیه پیشرفته اطلاعاتی کسب کنید ، در ماه های آینده چند مورد صحبت می کنم و خوشحال می شوم شما را در آنجا ببینم:

هیدراته خود را در خارج نگه دارید!

مایکل گرگردیدگاهتان را بنویسید