دکتر گرگر در DVD جدید از ویتامین C برای سرطان استفاده می کند


ویتامین C با مناقشه غریبه نیست. بین نشان دادن مرکبات در درمان بیماری اسکوربوت در دهه 1700 و کاربرد گسترده آنها 40 سال طول کشید. آیا این امکان وجود دارد که ما بین کشف و پیاده سازی ویتامین C در فاصله 40 ساله مشابه باشیم؟ تحقیقات انجام شده در اواسط دهه 70 توسط لینوس پاولینگ (که بزرگترین شیمی دان قرن بیستم محسوب می شود) نشان می دهد که بیماران سرطانی که با ویتامین C تحت درمان قرار می گیرند چهار برابر بیشتر و گاهی حتی 20 برابر بیشتر از کسانی که این کار را نکرده اند عمر می کنند. پزشکان جایگزین به درمان هزاران بیمار مبتلا به سرطان با ویتامین C ادامه می دهند ، اما چرا این استاندارد مراقبت در طب رایج نیست؟ آیا با موفقیت خنثی شده است یا توطئه بزرگ داروسازی برای سرکوب حقیقت است؟ بدانید که علم در مجموعه ویدئویی سه قسمتی من به زودی به NutritionFacts.org نشان می دهد:

 • ویتامین C وریدی برای بیماران مبتلا به سرطان نهایی
 • مکمل های ویتامین C برای بیماران مبتلا به سرطان نهایی
 • نقش ویتامین C در درمان سرطان نهایی

اگر می خواهید هر سه ویدئو را هم اکنون تماشا کنید ، به عنوان بخشی از ویدیوی جدید من به عنوان بارگیری ویدیو در دسترس هستند جدیدترین در تغذیه بالینی جلد 28 (همه عواید به امور خیریه اختصاص می یابد). همچنین می توان آن را به عنوان یک DVD فیزیکی سفارش داد. همه فیلم های ویتامین C قرار است سال آینده در NutritionFacts.org منتشر شوند ، اما می توانید آنها را بارگیری و تماشا کنید.

موضوعات دیگری که در این جلد به آن پرداخته ام شامل حفظ ایمنی ورزشکاران ، نحوه تغییر میکروبیوم ، پارادوکس فرانسوی ، استفاده از دانه رازیانه و زنجبیل برای دردهای قاعدگی است. یکی از مواردی که رژیم غذایی خانواده من را تغییر داد ، آلودگی چای با سرب بود که در آن خطرات و مزایای چای سبز ، سفید ، سیاه و اولانگ را برای کودکان ، زنان باردار و به طور کلی بزرگسالان تجزیه و تحلیل می کنم.

دسته ویدیوهای فعلی از جلد 27 در NutritionFacts.org به تازگی به پایان رسیده است ، بنابراین از ماه آینده و تا ماه فوریه اجرا می شود ، من ویدیوهای این DVD جدید ، جلد 28 را پخش می کنم. DVD ها به مردم این فرصت را می دهند ماه ها را زودتر از موعد پیش نمایش کنید ، همه آنها را مستقیماً تماشا کنید و آنها را به عنوان هدیه به اشتراک بگذارید ، اما هیچ چیزی در DVD ها وجود ندارد که در نهایت به صورت آنلاین در NutritionFacts.org رایگان نشود. اگر می خواهید آثار – بیش از 50 ساعت فیلم – می توانید مجموعه DVD کامل را دریافت کنید.

در اینجا لیستی از فصل های DVD 28 جلد جدید است – پیش نمایش آنچه در چند ماه آینده به صورت آنلاین در اینجا در NutritionFacts.org آمده است:

 1. حفظ ایمنی ورزشکار با کلرلا
 2. چگونه می توان خطر مرگ ناگهانی را کاهش داد
 3. انتروتیپ میکروبیوم روده شما چیست؟
 4. چگونه Enterotype خود را تغییر دهیم
 5. قانون فیبر پنج به یک
 6. آیا نظریه فیبر اشتباه است؟
 7. تغذیه مبتنی بر شواهد
 8. پارادوکس فرانسه چه چیزی را توضیح می دهد؟
 9. رسوراترول مزایای ورزش را مختل می کند
 10. جنبش غذای سالم: قدرت در وحدت
 11. سرب آلودگی چای
 12. آیا غذاهایی با کالری منفی وجود دارد؟
 13. بیشتر غذا بخورید تا کمتر وزن داشته باشید
 14. ویتامین C وریدی برای بیماران مبتلا به سرطان نهایی
 15. مکمل های ویتامین C برای بیماران مبتلا به سرطان نهایی
 16. نقش ویتامین C در درمان سرطان نهایی
 17. ژن آلزایمر: کنترل ApoE
 18. زردچوبه کورکومین برای پیش دیابت
 19. بیماری قلبی ممکن است در Womb شروع شود
 20. شواهدی که نشان می دهد نمک باعث افزایش فشار خون می شود
 21. امگا 3 و داستان ماهی اسکیمو
 22. خمیر دندان ضد باکتری: مضر ، مفید یا بی ضرر؟
 23. دانه رازیانه برای دردهای قاعدگی و PMS
 24. منبع پروتئین: آزمایش اسید برای عملکرد کلیه
 25. جلوگیری از سرطان پوست از بیرون
 26. وقتی داروها و رژیم ها مرگ و میر دیابت را کاهش نمی دهند

DVD جدید من را در اینجا سفارش دهید DrGreger.org/dvds یا از طریق آمازونبه همچنین می توانید آن را به صورت بارگیری ویدیویی در آدرس سفارش دهید DrGreger.org/ بارگیریبه

اشتراک DVD

اگر شما یک حامی دائمی بودید ، در حال حاضر یک متخصص ویتامین C بوده اید ، زیرا دی وی دی جدید را دریافت کرده اید. هر 9 هفته یکبار DVD های جدید می آورم. اگر می خواهید آنها را قبل از اینکه در دسترس عموم قرار گیرد به طور خودکار دریافت کنید ، لطفاً اهدا کننده ماهانه خود را در نظر بگیرید.

هرکسی که در صفحه اهدایی ثبت نام کند تا 15 دلار مشارکت ماهانه داشته باشد ، سه DVD بعدی را به صورت رایگان دریافت می کند (به عنوان DVD فیزیکی ، بارگیری یا هر دو به انتخاب شما) ، و هرکسی که به عنوان کمک کننده ماهانه 25 دلار ثبت نام می کند ، مبلغ یک سال کامل دریافت می کند. DVD های جدید اگر قبلاً ثبت نام کرده اید و هنوز شماره 28 خود را دریافت نکرده اید ، لطفاً به [email protected] ایمیل بزنید تا او همه چیز را بهتر کند.

اگر ترجیح می دهید همه ویدیوها را هنگام پخش آنلاین تماشا کنید ، اما همچنان از کار من برای کمک به آموزش میلیون ها نفر در مورد تغذیه سالم حمایت کنید ، می توانید با استفاده از کارت اعتباری ، یک پیوند مستقیم PayPal ، یا با ارسال یک چک به “NutritionFacts.org” PO Box 11400 ، Takoma Park، MD 20913.

چگونه نباید به روز رسانی کتاب را بمیرید

نمی توانم صبر کنم! کتاب جدید من How Not To Die در 8 دسامبر منتشر می شود ، بنابراین کمتر از یک هفته فرصت باقی مانده است تا از پیشنهاد من برای امضا و شخصی سازی نسخه ها برای خود و همه افرادی که در لیست هدایای شما هستند استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر به https://nutritionfacts.org/bookplates/ بروید. تمام عوایدی که من از فروش همه کتابها ، DVD ها و مشارکتهای سخنرانی خود دریافت می کنم به سازمان غیر انتفاعی اهدا می شود که NutritionFacts.org را زنده نگه می دارد ، و من هیچ غرامت دریافت نمی کنم.

آیا دیدید هفته نامه ناشر مرور؟ آنها نتیجه گرفتند: “این راهنمای مبتنی بر شواهد اطلاعات مفید برای گوشتخواران ، گیاهخواران و گیاهخواران را باز می کند ، و یک قدرت قوی برای قدرت درمانی غذا است.”

من از همه کسانی که از مأموریت زندگی من برای کاهش رنج ها و نجات جان ها حمایت کرده اند تشکر می کنم.

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را در سال مرور کنید ریشه کن کردن علل اصلی مرگ، بیشتر از یک سیب در روز، از جدول تا قادر، و غذا به عنوان داروبهدیدگاهتان را بنویسید