دیوکسین ها در گربه ماهی پرورش یافته در مزرعه ایالات متحده


دیوکسین ها آلاینده های بسیار سمی هستند که در چربی بافت تجمع می یابند. اعتقاد بر این است که تقریباً تمام دیوکسین هایی که در افرادی که در محل دفن زباله سمی کار نمی کنند یا چیزهای مشابه خطرناک یافت می شود از غذا ، به ویژه گوشت ، شیر و ماهی ، که 95 درصد از تماس انسان را تشکیل می دهند ، ناشی می شود. ما تمایل داریم فقط در اخبار در مورد آن بشنویم ، هرگاه مسمومیت دسته جمعی وجود داشته باشد.

به عنوان مثال ، در سال 1957 ، میلیون ها مرغ شروع به مرگ کردند ، به دلیل وجود اجزای سمی در برخی چربی های خوراکی. کشاورزی در کارخانه در حال پیشرفت بود و صنعت به چربی سوزی پرندگان نیاز داشت. آنها در نهایت از یک گریس گوشتی سمی در عملیات پنهان سازی در صنعت چرم که از مواد نگهدارنده حاوی دیوکسین استفاده می کردند ، استفاده کردند. شیوع بعدی در سال 1969 ناشی از اختلاط لوله در پالایشگاهی بود که هم آفت کش ها و هم خوراک دام تولید می کرد.

در دهه 1990 ، یک نظرسنجی در سوپرمارکت نشان داد که بیشترین غلظت دیوکسین در گربه ماهی پرورش یافته در مزرعه وجود دارد. منبع دیوکسین ها به عنوان خوراک تعیین شد ، اما این تعجب آور است ، زیرا گربه ماهی ها از چربی حیوانی زیادی تغذیه نمی کنند. به نظر می رسد که خاک رس آلوده به دیوکسین به عنوان ماده ضدجذب به خوراک اضافه شده است ، که ممکن است در اصل از لجن فاضلاب تهیه شده باشد. همان غذای آلوده به جوجه ها داده می شد. بنابراین ، آنچه ممکن است در لجن فاضلاب شروع شده باشد به شکل گربه ماهی و مرغ در مزرعه به صفحات مصرف کنندگان ختم شد.

چقدر یک مشکل گسترده شد؟ این امر پنج درصد از تولید طیور ایالات متحده را تحت تأثیر قرار داد. این مردم صدها میلیون مرغ آلوده می خورند. و اگر در جوجه ها باشد ، در تخم مرغ ها وجود دارد. سطح دیوکسین بالا در تخم مرغ نیز یافت شد. هنگامی که منبع آلودگی خوراک مشخص شد ، USDA تخمین زد که کمتر از 1 feed از خوراک دام آلوده است ، اما 1 of از تولید تخم مرغ به معنای بیش از یک میلیون تخم در روز است. اما گربه ماهی بدترین بود. بیش از یک سوم تمام گربه های پرورش یافته در مزرعه ایالات متحده به لطف خاک رس توپ آلوده به دیوکسین پیدا شد. بنابراین ، FDA درخواست کرد که خاک رس در غذای حیوانات استفاده نشود. آنها حتی به زیبایی پرسیدند و نوشتند: “تولید کننده یا مصرف کننده محصولات خاک رس در خوراک حیوانات ، ادامه مواجهه با سطوح بالای دیوکسین در خوراک دام خطر عوارض جانبی نامطلوب را در مصرف کنندگان محصولات غذایی از حیوانات افزایش می دهد … ما توصیه می کنیم که از خاک گلوله ای در خوراک حیوانات متوقف شود … ما مشتاقانه منتظر همکاری این صنعت هستیم. ” (می توانید نامه اصلی را در فیلم من ببینید ، دیوکسین ها در گربه ماهی پرورش یافته در مزرعه ایالات متحده)

بنابراین ، این صنعت تا چه اندازه با هم همکاری داشته است؟ سالانه نیم میلیارد پوند گربه ماهی از مزارع پرورش ماهی آمریکا خارج می شد ، اما اخیراً دولت به عقب برگشت و بررسی کرد. در سال 2013 منتشر شد ، نمونه های گربه ماهی از سراسر کشور جمع آوری شد. در 96 درصد نمونه های مورد آزمایش دیوکسین ها یافت شد. بله ، اما اینکه گربه ماهی در ایالات متحده خریداری می شود به این معنی نیست که از ایالات متحده آمده است و در واقع ، برخی از گربه ماهی ها از چین یا تایوان وارد شده اند ، اما مشخص شده است که آنها ده برابر کمتر آلوده شده اند. و در واقع ، هنگامی که آنها خوراک تغذیه شده با گربه ماهی آمریکایی را بررسی کردند ، بیش از نیمی از آنها آلوده بودند ، و بنابراین ، به نظر می رسد که محصولات رسی معدنی هنوز در خوراک گربه ماهی ایالات متحده استفاده می شود. حتی “مقدار کمی رس رس معدنی به خوراک ماهی اضافه می شود ، همراه با این واقعیت که گربه ماهی می تواند تغذیه کننده پایین باشد ممکن است منجر به باقی مانده دیوکسین بالاتر از مقادیر قابل قبول در محصولات نهایی گربه ماهی شود.”

موسسه پزشکی راهکارهایی را برای کاهش قرار گرفتن در معرض دیوکسین پیشنهاد می کند ، مانند کاهش چربی گوشت ، مرغ و ماهی و اجتناب از بازیافت چربی های حیوانی به سبزیجات ، اما اگر تقریباً تمام دیوکسین دریافتی از چربی حیوانی تامین می شود ، بیشتر بخورید. رژیم غذایی گیاهی می تواند حدود 98 exposure از تماس را از بین ببرد. بنابراین ، “رژیم گیاهخواری یا حتی خوردن گیاهان بیشتر ممکن است مزایای سلامتی قبلی را در کنار مزایای قلبی عروقی شناخته شده و خطر ابتلا به سرطان را کاهش دهد.”

این به خوبی نشان می دهد که چگونه نمی توانیم برای محافظت از سلامت خانواده های خود لزوماً به نهادهای نظارتی اعتماد کنیم. بیشتر در مورد دیوکسین های رژیم غذایی و آنچه می توانیم در مورد آنها انجام دهیم دیوکسین ها در تامین مواد غذایی و مقابله با اثرات دیوکسین ها از طریق رژیم غذاییبه

حتی ماهی های وحشی نیز در معرض آلاینده های صنعتی قرار گرفته در آبهای ما هستند. برای مثال ببینید:

ماهی پرورشی بدترین است ، هر چند: ماهی پرورشی در مقابل Wild-Caughtبه

سایر آلاینده های موجود در مواد غذایی ما و راه های جلوگیری از آنها:

اگرچه بهترین راه برای سم زدایی در ابتدا سم زدایی نیست ، اما بدن ما در نهایت می تواند مقدار زیادی از سموم را از بین ببرد:

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را در سال مرور کنید ریشه کن کردن علل اصلی مرگ، بیشتر از یک سیب در روز، از جدول تا قادر، و غذا به عنوان داروبهدیدگاهتان را بنویسید