راهنمای خوردن جدید در حال چاپ است


در ماه ژانویه ما راهنمای خوردن مبتنی بر شواهد را راه اندازی کردیم که برای بارگیری رایگان در اینجا موجود است. امروز با هیجان اعلام می کنم که اکنون می توانید نسخه های چاپی راهنما را با هزینه ای در DrGreger.org سفارش دهید. این راهنما شامل نکات کاربردی من در قالب جزوه است ، شامل خلاصه ای از سیستم چراغ راهنمایی و چک لیست Daily Dozen ، و همچنین نکاتی برای عملی کردن آنها.

به عنوان مشترک فعلی ، می توانید PDF های دیجیتالی را نیز بارگیری کنید: در اینجا یک نسخه آنلاین و نسخه قابل چاپ با صفحات کمتر (بهترین حالت چاپ یک طرفه) است.

اکنون که کپی های فیزیکی وجود دارد ، امیدوارم انبارها را در مطب پزشک نزدیک خود ببینید!

راههای بیشتر اهداء

با Amazon Smile می توانید از NutritionFacts.org پشتیبانی کنید. گاهی اوقات فراموش کردن تایپ در smile.amazon.com قبل از خرید در آمازون آسان است. برای اطمینان از اینکه هرگز فراموش نخواهید کرد ، لطفاً از Smilematic استفاده کنید ، یک افزونه مرورگر رایگان که تضمین می کند خریدهای آمازون شما قادر به پشتیبانی از NutritionFacts.org است.

و ما با Giving Assistant همکاری کرده ایم تا اهداء را آسان تر کنیم و همچنین هنگام خرید آنلاین به شما کمک کنیم تا در هزینه خود صرفه جویی کنید. به سادگی از طریق این پیوند ثبت نام کنید ، افزونه مرورگر را بارگیری کنید ، و هنگامی که با خرید آنلاین در بیش از 3000 فروشگاه پس انداز می کنید ، می توانید درصدی از پس انداز خود را به NutritionFacts.org بدهید.

رسانه های اخیر

مایکل گرگرمصاحبه جیانا سیمون آنقدر محبوب بود که فکر کردم برخی از مصاحبه هایم را به اشتراک می گذارم تا به دوستان و خانواده کنجکاو منتقل شوم. در اینجا مقاله ای در تاتلر هنگ کنگ و مصاحبه ای در پادکست Elite Man آورده شده است.

در مورد انتشار پیام ، من در حال برنامه ریزی تور سخنرانی خود در سال 2020 هستم. اگر می خواهید محلی را در انجمن خود ایجاد کنید تا من صحبت کنم ، فقط فرم را اینجا پر کنید تا با شما تماس بگیریم. و از همه کسانی که قبلاً فرم ارسال کرده اند تشکر می کنم. ما این موارد را پشت سر می گذاریم و در تماس خواهیم بود. بی صبرانه منتظر دیدار همه شما هستم!

پرسش و پاسخ زنده!

من دوباره به انجام ماهانه پرسش و پاسخ از تردمیل خود باز می گردم ، و 25 آوریل تاریخ بعدی است

  • فیس بوک زنده: ساعت 12:00 بعد از ظهر به وقت ET در 25/4 به صفحه فیس بوک ما بروید تا به صورت زنده تماشا کنید و س questionsالات خود را مطرح کنید.
  • جریان زنده YouTube: ساعت 1 بعد از ظهر به وقت ET در 25/4/4 برای تماشای زنده و پرسیدن سوالات بیشتر به اینجا بروید!

شما هم اکنون می توانید پیوندهایی به تمام پرسش ها و پاسخهای زنده گذشته YouTube و Facebook خود در اینجا پیدا کنید. اگر این کافی نیست ، به یاد داشته باشید که من یک پادکست صوتی دارم تا شما را در http://nutritionfacts.org/audio همراهی کنم.

در سلامتی ،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده و سالانه من را مشاهده کنید:دیدگاهتان را بنویسید