راه سازی سراب – بستان آباد رو به اتمام است – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر حسن یهویی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از ابتدای حکومت آیت الله رئیسی، تکمیل پروژه های ناتمام در اولویت قرار گرفته و تسریع شده است. وی گفت: مراحل پایانی راهسازی سراب بستان آبادی همین الان در حال اجراست و با تلاش فرماندار و پیگیری های جناب سراب خط کشی و نصب تابلوهای ایمنی آغاز شده که به زودی افتتاح می شود.

V یادآوری کرد: با تکمیل این پروژه، بلافاصله کارهای بزرگراه سرابی ادامه خواهد داشت نیر وارد فاز اجرایی اصلی می شود و دولت اعتبارات لازم را تامین می کند با توجه به گرفته است

رئیس هیئت اداری شهرستان سراب با بیان اینکه طی سال گذشته وزیر بهداشت؛ معاون رئیس جمهور به عنوان عالی ترین نماینده دولت؛ سرابی مورد بازدید وزیران ارشد و مسئولان استانی قرار گرفت که افزود: استاندار آذربایجان شرقی سه بار با عنایت ویژه از منطقه بازدید و از پروژه بازدید کرد. نفلین تا حالا آن هم همینطور در آن دولت به مرحله اجرا رسید و بازدید میدانی انجام داد.

یهویی وی از توسعه حوزه سلامت و راه اندازی رشته پزشکی در دانشکده علوم پزشکی سرابی خبر داد و تاکید کرد: با همدلی و همراهی مسئولانه مردم و تلاش شبانه روزی مدیران شاهد هستیم. ظهور منطقه.”