رویارویی مسلحانه فلسطینی ها با صهیونیست های خوش خدمت سازمان های شهرداری


به گزارش خبرگزاری بین المللی فارس، نیروهای امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین صبح سه شنبه با یورش به شهر نابلس مصعب آشتیه مبارز فلسطینی آزاد شده از زندان های رژیم صهیونیستی موقت را دستگیر کردند.

رزمندگان و نیروهای مقاومت فلسطینی در واکنش به خدمات رسانی خوب سازمان شهرداری به صهیونیست های کودک کش، با تیراندازی و پرتاب مواد محترقه سعی در عقب راندن نیروهای امنیتی و جلوگیری از دستگیری اشت کردند.

به گزارش رسانه های فلسطینی، در جریان درگیری مسلحانه با نیروهای خودگردان، شبه نظامیان فلسطینی خیابان های اصلی شهر نابلس را مسدود کرده و به سمت مقر این نیروها که محل نگهداری اشتیه بود، تیراندازی کردند.

گروه فلسطینی «آرین الاسود» در نابلس با صدور بیانیه ای اعلام کرد: از دستگیری مصعب آشتیه توسط دستگاه های امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین متأسفیم، سلاح های ما به سمت اشغالگران است، بنابراین آنها را از هدف خود دور نگه دارید. [به سمت خودتان] برنگرد ما به قدرت دستگاه هشدار می دهیم که به مصعب آسیبی نرساند و او را تحت اشغال خود درآورد زیرا عواقب آن وخیم خواهد بود.

ماهر الاخرس یکی از رهبران جنبش مقاومت «جهاد اسلامی» نیز درباره رقص خوب این سازمان خودگردان با رژیم تروریستی اسرائیل تاکید کرد: جنایت ربودن مصعب اشتیه شرم آور و نگران کننده است و ما مردم فلسطین را رد می کنند، مردم فلسطین و مقاومت نمی توانند اقدامات دستگاه امنیتی دولت را که در خدمت اشغالگران است بپذیرند.

خبرگزاری «شهاب» گزارش داد که در پی تیراندازی نیروهای امنیتی تشکیلات به سوی مبارزان فلسطینی، چند نفر مجروح شدند.

جنبش مقاومت حماس نیز با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت دستگیری آشتیه، خواستار آزادی هر چه سریعتر و عدم تحویل وی به رژیم صهیونیستی شد.

در این بیانیه آمده است: دستگیری مصعب آشتیه لکه ننگ جدیدی بر پیشانی سازمان های محلی و کارنامه سیاه هماهنگی امنیتی آنهاست. [با اسرائیل] است. ما خواستار آزادی فوری آشتیه و تمامی مبارزان مقاومت و بازداشت شدگان سیاسی هستیم. در حالی که دشمن به کشتار، دستگیری، یهودی سازی و شهرک سازی ادامه می دهد، سازمان های خودگردان با آنها (متجاوزان صهیونیست) همذات پنداری می کنند و به هماهنگی امنیتی، سرکوب مردم ما و تعقیب و دستگیری رزمندگان مقاومت ادامه می دهند.

چندی پیش جوانان و مبارزان فلسطینی برای ممانعت از ورود صهیونیست‌ها به شهر نابلس با اسکورت صهیونیست‌ها، وارد درگیری مسلحانه با صهیونیست‌ها شدند. سازمان شهرداری (جزئیات بیشتر)

انتهای پیام
این مقاله را به صفحه اول توصیه کنید