رژیم برنج چه شد؟


در دوران حرفه ای خود در دوک ، دکتر والتر کمپنر بیش از 18000 بیمار را با رژیم غذایی برنج خود درمان کرد. این رژیم غذایی در ابتدا به عنوان درمانی برای نارسایی کلیه و فشار خون غیرقابل کنترل در زمانی طراحی شده بود که این تشخیصها اساساً حکم مرگ بود. در صورتی که تحت مراقبت کمپنر قرار بگیرند ، بیمارانی که در سایر بیمارستان های دیگر فوت می کردند ، شانس معقولی برای زنده ماندن داشتند.

نتایج بسیار چشمگیر بود به طوری که بسیاری از پزشکان باتجربه او را به جعل اطلاعات مشکوک کردند ، زیرا او در اصل بیماریهای پایانی را با برنج و میوه معکوس می کرد ، بیماریهایی که از نظر بهترین داروهای مدرن در آن زمان قابل درمان نبود. تحقیقات فشرده در کلینیک او کار او را اثبات کرد ، اما سایر محققان توانستند آن را تکرار و تأیید کنند.

کمپنر به دلیل عدم کنترل خود مورد انتقاد قرار گرفت ، بدین معنا که وقتی بیماران به وی مراجعه می کردند ، او به طور تصادفی نیمی را به درمان برنج اختصاص نمی داد و نیمی دیگر را به درمان معمولی اختصاص نمی داد. کمپنر استدلال کرد که بیماران هر کدام به عنوان گروه کنترل خود عمل می کردند. به عنوان مثال ، یکی از بیماران ، پس از آنکه حرفه پزشکی تمام دارایی های خود را به سمت او پرتاب کرد ، هنوز فشار خون او تا 220 در 160 بالا بود. فشار خون طبیعی در حدود 120 در 80 در نظر گرفته می شود – جایی که رژیم برنج کمپنر او را تحت تأثیر قرار داد. اگر به بیمار رژیم برنج داده نمی شد ، ممکن بود فشارهایش حتی کمتر از این باشد: صفر بر صفر ، زیرا احتمالاً مرده بود. “گروه کنترل” در روز کمپنر دارای امید به زنده ماندن در 6 ماه بود. تصادفی سازی بیماران تحت مراقبت های معمولی به معنای تصادفی سازی آنها تا مرگ آنها است.

ما همچنین می توانیم افرادی را که به رژیم پایبند بوده اند با افرادی که این رژیم را رعایت نکرده اند مقایسه کنیم. در یک مطالعه ، از کسانی که رژیم برنج را شروع کردند اما سپس آن را در عرض یک سال متوقف کردند ، 80 درصد فوت کردند. برای کسانی که رژیم خود را یکساله تنظیم کردند اما رژیم را کنار گذاشتند ، به جای 80 درصد احتمال مرگ ، حدود 50 درصد شانس داشتند ، یک تلنگر سکه. از بین کسانی که به برنامه پایبند بودند ، 90٪ زندگی کردند تا داستان را بیان کنند.

از اواخر دهه 1950 ، داروهایی در دسترس قرار گرفتند که به طور م pressureثر فشار خون و فشار خون بالا را کاهش می داد و منجر به کاهش تقاضا برای رژیم غذایی برنج می شد. از این درمان همه جانبه فراموش شده برای فشار خون بالا چه نتیجه ای می توانیم بگیریم؟ این نه تنها اولین درمان م forثر برای فشار خون بالا بود ، بلکه ممکن است برابر یا م effectiveثرتر از درمانهای دارویی فعلی ما باشد. دیدن مواد مخدر و از بین رفتن رژیم برنجبه

این امر باعث می شود فرد در مورد روش فعلی قرار دادن بیماران بر روی یک دارو ، سپس دارویی دیگر ، و احتمالاً سومی تا کنترل فشار خون ، حدس و گمان بزند و از طرفداری از کاهش مصرف سدیم ، چربی و پروتئین رژیم غذایی در حد متوسط ​​حمایت کند. در عین حال ، تأثیر قابل توجه رژیم برنج و میوه ، که می تواند نشت عروق را به سرعت متوقف کند ، افزایش فشار داخل جمجمه را کاهش دهد ، اندازه قلب را کاهش دهد ، تغییرات ECG را معکوس کند ، نارسایی قلبی را معکوس کند ، وزن را کاهش دهد و به طور قابل توجهی بهبود دیابت ، نادیده گرفته می شود.

آیا باید به پروتکل کمپنر برای شروع م effectiveثرترین درمان ، صرفه جویی در داروها برای بیمارانی که پاسخ نمی دهند یا قادر به محدود کردن رژیم غذایی خود نیستند ، بازگردیم؟ امروزه بسیاری از مردم از رژیم غذایی گیاهی به عنوان یک انتخاب پیروی می کنند ، که شبیه چیزی است که کمپنر اغلب می توانست افراد را به آن منتقل کند. پس از درمان فشار خون بالا با رژیم غذایی برنج ، بیماران اغلب می توانستند بدون افزودن داروها و بدون بازگشت فشار خون بالا ، به تدریج به رژیم غذایی شدید تری روی آورند.

اگر دنباله کمپنر از سخت ترین رژیم های گیاهی سخت گیرانه تا رژیم های گیاهی سالم تر ، سریع ترین و بهترین روش برای درمان موثر را ارائه می دهد ، چرا هنوز از آن بیشتر استفاده نمی شود؟ باید به نقش قدرتمند صنعت داروسازی در هدایت مراقبت های پزشکی از درمان رژیم غذایی به سمت داروها اشاره کرد. چه کسانی از رژیم غذایی سود می برند؟ چه کسی از تحقیقات و بودجه برای آزمایشات بالینی پشتیبانی می کند؟ چیزهای بیشتری وجود دارد که باید بر آنها غلبه کرد نه تنها عدم تمایل بیمار به تغییر رژیم غذایی.

آنچه کمپنر در سال 1954 برای یک بیمار نوشت ، مانند 60 سال پیش اکنون نیز صادق است:

“[D]اگر از فرش به درستی استفاده شود و همراه با رژیم غذایی شدید استفاده شود ، بسیار مفید خواهد بود. با این حال ، مشکل واقعی این است که بیماری عروق پرفشاری خون با همه عوارض احتمالی آن – بیماری قلبی ، بیماری کلیوی ، سکته مغزی ، نابینایی – هنوز هم بسیار معمولی درمان می شود ، این یک تضاد چشمگیر با نگرش نسبت به سرطان است. از آنجا که بیماران ، پزشکان و صنایع شیمیایی مصرف ، تجویز و فروش داروها را به درمانی ناخوشایند برای بیمار و پزشک ترجیح می دهند و هیچ سودی برای صنعت داروسازی ندارند ، آمار مرگ و میر این بیماری ها هنوز وحشتناک است. “

با وجود صدها داروی موجود در بازار ، فشار خون بالا همچنان عامل شماره 1 مرگ و معلولیت در جهان است و سالانه 9 میلیون نفر را می کشد. رژیم غذایی گیاهی کامل علت اصلی را درمان می کند. همانطور که دکتر کمپنر به یک بیمار توضیح داد ، “اگر شما باید یک توده کود در کف اتاق نشیمن خود پیدا کنید ، من توصیه نمی کنم که بخرید ایر فیتیله بخرید. [an air freshener] و عطر توصیه می کنم یک سطل و بیل و یک برس قوی برای شستشو تهیه کنید. سپس ، وقتی کف اتاق نشیمن شما دوباره تمیز شد ، مطمئناً در صورت تمایل می توانید مقداری Air-Wick استفاده کنید. “

همانطور که پزشک بزرگ میمونیدس در حدود 800 سال پیش گفت ، هر بیماری که تنها با رژیم غذایی درمان شود نباید به هیچ وجه درمان شود.

برای پیشینه این داستان شگفت انگیز ، مراجعه کنید رژیم غذایی برنج کمپنر: شلاق زدن ما به شکلبه او مفتخر است که در حال حاضر یک تخصص کامل پزشکی وجود دارد: شیوه زندگی: درمان علل بیماریبه

این من را به یاد نقش داروهای کاهنده کلسترول استاتین در اغواء مردم در رویکرد گلوله جادویی می اندازد ، اما به نظر می رسد که مانند همه جادوها عمدتاً نادرست است:

برای آشنایی بیشتر با این موضوع ، چند ویدیوی کلی مرور اخیر من را مشاهده کنید: چگونه از بیماری های قلبی نمیریم و مسئولیت شخصی برای سلامتی خود را بر عهده بگیریدبه

در این سن و سال، پزشکان چه رژیمی را باید توصیه کنند؟

در سلامتی ،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده و سالانه من را مشاهده کنید:دیدگاهتان را بنویسید