ریشه زنجبیل برای میگرن | NutritionFacts.org


بسیاری از درمانهای گیاهی موفق اینگونه شروع می شوند: برخی پزشکان می آموزند که برخی گیاهان در برخی از سنت های قدیمی پزشکی مانند زنجبیل برای سردرد استفاده می شده است. خوب ، پزشک بیماران مبتلا به سردرد دارد و بنابراین سعی می کند به یکی از افراد مبتلا به میگرن توصیه کند که آن را امتحان کند زیرا این فقط یک ادویه معمولی و بی خطر است. در اولین علامت بروز میگرن ، بیمار یک چهارم قاشق چایخوری پودر زنجبیل را در مقداری آب مخلوط کرده ، می نوشد و دم می کند! در عرض نیم ساعت ، میگرن از بین می رود. هر بار برای آنها بدون عوارض جانبی کار می کند. این همان چیزی است که گزارش پرونده نامیده می شود.

در ویدئوی من ، زنجبیل برای میگرن، من گزارش مورد قابل توجهی را نشان می دهم ، اما گزارش های مورد در واقع فقط حکایات جلالی هستند. هر چند گزارش موارد نقش مهمی در تاریخ پزشکی داشته است. ایدز ابتدا به عنوان مجموعه ای از گزارشات موردی کشف شد. برخی از جوانان با یک بیماری بد برفک به کلینیکی در لس آنجلس وارد می شوند و بقیه سابقه است. گزارش های یک غیر معمول عوارض جانبی یک داروی شکست خورده درد قفسه سینه منجر به پرفروش ترین میلیارد دلار ویاگرا شد. گزارشات پرونده ممکن است ضعیف ترین سطح شواهد را نشان دهند ، اما اغلب اولین خط شواهد هستند ، جایی که همه چیز شروع می شود. گزارش زنجبیل و میگرن به خودی خود مفید نیست ، اما می تواند محققان را تشویق کند تا درمان را آزمایش کنند.

مشکل این است که چه کسی می خواهد آن را تأمین کند؟ ارزش بازار داروهای میگرنی میلیاردها دلار است. یک چهارم قاشق چایخوری پودر زنجبیل حدود یک پنی هزینه دارد. چه کسی هزینه مطالعه زنجبیل در برابر داروی اصلی میگرن را تأمین می کند؟

هیچکس … یعنی تا حالا یک کارآزمایی بالینی دوسوکور ، تصادفی ، کنترل شده ، اثر زنجبیل را با سوماتریپتان ، که به Imitrex نیز معروف است ، یکی از پرفروش ترین داروهای میلیارد دلاری در جهان در درمان سردردهای میگرنی مقایسه کرد. محققان سعی کردند تنها یک هشتم قاشق چایخوری پودر زنجبیل را در مقابل دوز مناسب این دارو استفاده کنند.

هر دو به همان خوبی و به همان سرعت کار کردند.

بیشتر بیماران با درد متوسط ​​یا شدید شروع کردند ، اما پس از مصرف زنجبیل یا دارو ، با درد خفیف یا کاملاً بدون درد خاتمه یافتند. نسبت مشابهی از مبتلایان به میگرن در هر صورت از نتایج رضایت داشتند. تا آنجا که به من مربوط است ، زنجبیل برنده شد – نه تنها به دلیل اینکه چند میلیارد دلار ارزان تر از دارو است ، بلکه به دلیل اینکه عوارض جانبی آن در گروه زنجبیل بسیار کمتر بود. افرادی که سوماتریپتان مصرف می کردند ، سرگیجه ، اثر آرام بخشی ، سرگیجه و سوزش سر دل را گزارش کردند. تنها چیزی که برای زنجبیل گزارش شد ، شکم ناراحت کننده در حدود 1 نفر از 25 نفر بود. (با احتیاط ، مصرف یک قاشق غذاخوری پودر زنجبیل به طور همزمان با معده خالی می تواند معده هر کسی را تحریک کند.)

یک هشتم قاشق چایخوری زنجبیل نه تنها 3000 برابر ارزانتر از دارو است ، بلکه احتمال اینکه به عنوان فردی مورد گزارش قرار بگیرید ، کمتر است. حمله قلبی یا فوت کرد پس از مصرف دارو – فجایع ناشی از سوماتریپتان.

اینها پست های مورد علاقه من هستند زیرا می توانم چیزی را ارائه دهم که بلافاصله عملی ، ارزان ، ایمن و م toثر برای کاهش رنج است. اگر این نوع اطلاعات به شما یا کسی که دوستش دارید کمک می کند ، امیدوارم برای حمایت از سازمان غیر انتفاعی که NutritionFacts.org را اداره می کند ، کمک مالیاتی با کسر مالیات در نظر بگیرید. ما هزینه های کارکنان و سرورهای رو به رشدی را برای پوشش داریم ، و هر کمکی که بتوانید انجام دهید بسیار قدردانی خواهد شد (و مزایایی نیز وجود دارد!).

برای آشنایی بیشتر با ریشه زنجبیل:

اجتناب از آسپارتام (آسپارتام و مغز) و استفاده از اسطوخودوس نیز ممکن است کمک کند (اسطوخودوس برای سردردهای میگرنی) اگر سردردهای خوشه ای دارید ، در مورد کپسایسین از پزشک خود بپرسید (سس داغ در بینی برای سردردهای خوشه ای؟)

در سلامتی ،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده و سالانه من را مرور کنید:دیدگاهتان را بنویسید