زک ویلسون عقب نشینی می کند زیرا جت “مشکل اعتماد به نفس” دارد


یک هفته پیش ، زاک ویلسون نان تست شهر بود.

در شکست 27 بر 20 مقابل شاهین در روز یکشنبه در لندن ، او فقط نان تست بود.

ویلسون پس از هدایت جت ها به پیروزی بر تایتان ها به عنوان تازه کار هفته NFL انتخاب شد.

هفت روز بعد ، ویلسون به نظر می رسید که عقب نشینی کرده است ، 19 از 32 را برای 192 یارد و یک دخالت انجام داد ، اما او فقط 65 یارد پاس داشت و 9 ¹/₂ دقیقه به بازی باقی مانده بود.

پس از بازی ، که در آن جت ها تنها 80 یارد و پنج بازی اول را در نیمه اول انجام دادند ، ویلسون اعتراف کرد که در مورد حمله “مشکل اعتماد به نفس” وجود دارد و اعتراف کرد که شروع آرام و دائمی “ما را خرد می کند.”

ویلسون با اشاره به ناکامی جتز در کوارتر اول در پنج بازی این فصل و کسب تنها 13 امتیاز در نیمه اول ، گفت: “این مانعی است که ما باید از آن عبور کنیم.” “ما باید از روند بد شروع کردن خارج شویم. ما نمی توانیم تلاش کنیم از پشت سر بیاییم. NFL بسیار سخت است که همیشه از پشت سر بیاید. “

زاک ویلسون روز یکشنبه مقابل شاهین مبارزه کرد.
گتی ایماژ

ویلسون در پاسهای ساده تر و کوتاهتر ، سرنگونی گیرنده ها ، پرتاب پشت آنها یا کوتاه آمدن آنها به مبارزه ادامه می دهد.

روبرت صالح ، سرمربی Jets گفت: “شما همیشه به اصول اولیه خود باز می گردید.” “او روزانه روی آن کار می کند ، من به شما قول می دهم. و او در این زمینه بهتر خواهد شد و در این مورد بسیار عمدی است. وقتی گلوله در حال پرواز است به آن اعتماد کنید. ایستادن در محدوده رانندگی و برخورد با درایوهای 300 متری بسیار آسان است.

“این: آیا می توانید این کار را زمانی انجام دهید که روی جعبه چشمی هستید و در سمت چپ شما آب و در سمت راست شما شن وجود دارد؟ و این فقط چیزی است که او باید روی آن کار کند ، این چیزی است که مربیان باید روی آن کار کنند و همه باید روی آن کار کنند. وقتی او به آن ضربه می زند ، خیلی خوب می شود. “

یکی از نقاط ضعف بازی توقف بود ، زیرا ویلسون یک کوارتر دوم را مجبور کرد از زمین به کیلان کول پاس دهد ، اما آن را تلگراف کرد و کل کول را به شکل کول نگاه کرد.

“[It was] ویلسون می گوید: “این تصمیم بدی نبود. او کاملاً باز بود. من فقط باید پرتاب بهتری انجام دهم. من باید بیرون بیایم و آماده پاره کردن این چیز باشم. من نمی توانم در هیچ یک از این پرتاب ها تردید داشته باشم. “

نقطه ضعف دیگر زمانی رخ داد که در تلاش برای ارسال روی صفحه ، ضربه ویلسون با ضربه راست به مورگان موسی در پشت کلاه ایمنی برخورد کرد.

او گفت: “پشت تکل بود.” “من باید کار بهتری انجام دهم تا او را در همان جا به دست آورم. ما یک بازی بزرگ در آنجا داریم. “

ویلسون ، که با شکست 3 بازی اول جت ها بسیار خوش بین بود ، بیشتر از همیشه در طول فصل ناامید به نظر می رسید ، بیشتر در مورد شروعهای آهسته.

ویلسون می گوید: “ما باید از ابتدا با نوسان بیرون بیاییم.” “من باید بیرون بیایم و فقط آن چیز را بیندازم و مطالب مناسب را بخوانم. چند پرتاب را از دست دادم. من نمی توانم بیرون بیایم و پرتاب ها را از دست بدهم. “

خط دفاع شاهین ها ویلسون را هوشمندانه بازی کرد. Falcons با دانستن اینکه بهترین موفقیت او در توپ های عمیق تر به دست آمده بود ، دو ظاهر ایمنی عمیق به او داد و او را مجبور کرد زیر پوشش پرتاب کند ، که این یک نقطه ضعف بود. آتلانتا نیز به خوبی ویلسون را در جیب خود قرار داد و مانع از اجرای نمایش های “خارج از برنامه” شد.

ویلسون گفت: “من باید نمایشنامه بسازم.” “ما باید این جرم را ادامه دهیم.”

دیدگاهتان را بنویسید