زیرساخت برج پخش اردبیل ساماندهی شد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، سید محمد اعتماد اعجازی دوشنبه شب در بازدید از برج صوتی و مخابراتی مرکز اردبیل روستای سامیان از در دست تعمیر و تکمیل زیرساخت های برج صوتی و مخابراتی مرکز اردبیل خبر داد.

وی با بیان اینکه این پروژه با تخصیص اعتبارات ویژه شهرستان ساماندهی می شود، گفت: اعتبار لازم برای توسعه زیرساخت های ارتباطی مرکز استان اردبیل تخصیص می یابد.

استاندار اردبیل با اشاره به اینکه نقش رسانه ملی در اطلاع رسانی و تبیین مردم بسیار موثر است، افزود: با توجه به هجمه ها و برنامه های شبکه های ماهواره ای و بیگانه، رسانه ملی در این زمینه رسالت خطیری دارد.

اعتماد اعجازی ضمن گرامیداشت هفته دولت و شهدای والامقام دولت گفت: خدمات دولت ارائه می شود در شهر اردبیل را باید به مردم شهر اطلاع داد در آن حوزه صدا و سیما در مرکز اردبیل با تولید و پخش شود برنامه ها و گزارش دادن سلام اخبار می تواند بسیار باشد کارآمد بودن

وی با اذعان به زحمات و تلاش صدا و سیمای مرکز اردبیل در انعکاس، انعکاس و پخش رویدادهای شهر اردبیل گفت: خدمت رسانی بی دریغ به مردم شهر اولویت اصلی است و از همه توان خود در این حوزه استفاده خواهیم کرد و کوتاهی نخواهیم کرد. . صرفه جویی در تلاش