سرمد/ همایش مدیران و شعب بیمه رشنواد: باید سهم خود را از بازار بیمه افزایش دهیم.


به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، همایش سراسری مدیران و مدیران شرکت ها با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران ستادی و شعب در مشهد مقدس برگزار شد.

یارموب رشنوادی مدیرعامل بیمه سرمد در اولین روز این همایش با اشاره به آغاز فصل جدید فعالیت این شرکت گفت: بیمه سرمد با جلب اعتماد مشتریان بزرگی همچون سازمان تامین اجتماعی توانست بر چالش ها فائق آید. و این سازمان بزرگ در میان بیمه گذاران خود را اضافه کنید.

وی افزود: جلب اعتماد بیمه گذاران بزرگ روزهای خوبی را برای سرمد رقم زده است، از این رو مجموعه بزرگی مانند کمیته مددکاری امام خمینی (ره) از خدمات ما بسیار خرسند است.

سرمد کیندلستوس با اشاره به سال سوم برنامه راهبردی این شرکت گفت: برخی از شاخص ها و اهداف برنامه سه ساله شرکت محقق نشده است و مدیران شعب استانی باید برای تحقق این امر تلاش بیشتری کنند.

رشنوادی خاطرنشان کرد: برای دستیابی به اهداف برنامه سه ساله قبل باید خود را برای تحقق اهداف برنامه سه ساله توسعه با افق ۱۴۰۴ که تا آذرماه به تفکیک استان ها تدوین و ابلاغ می شود، آماده کنیم.

وی همچنین به طرح رشد پرتفوی سرمدی اشاره کرد و گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده، پیش بینی می شود بیمه سرمدی در سال ۱۴۰۱ پرتفوی سه هزار تومانی را محقق کند که به دور از رسیدن به ۱۱۵ هزار میلیارد تومان در حوزه بیمه است. موجود نیست و اگر بخواهیم صنعت سرمدی را تثبیت کنیم باید به چهار تا پنج هزار میلیارد تومان برسیم.

مدیرعامل بیمه سرمد با اذعان به اینکه بخش بیمه پتانسیل رشد بالایی دارد، افزود: زمانی پرتفوی بخش بیمه در ایران کمتر از ۴ هزار میلیارد تومان بود و قول افزایش حق بیمه تولیدی به ۹۰ هزار میلیارد تومان را داد. ، و امروز شاهد تولید ۱۵۰ هزار میلیارد تومانی هستیم.

رشنوادی بیمه و سرمایه گذاری را دو بال صنعت بیمه دانست و گفت: یکی از اهداف اصلی سرمایه افزایش سهم بازار در صنعت بیمه است و پس از افزایش سهم بازار باید بتوانیم سهم خود را تثبیت کنیم. این شرکت به زودی بالغ می شود که نمونه ای است و در همین راستا از مدیران شعب استان سرمدی انتظار می رود فرصت ها و تهدیدهای بازار بیمه منطقه را شناسایی و مدیران ارشد شرکت را در جریان آن قرار دهند. . .

وی همچنین با اشاره به بازنگری در آیین نامه بیمه سرمدی و تغییر اختیارات مسئولان استانی گفت: به زودی قوانین جدیدی به شعب سرمدی منتقل می شود که اجرای آن زمینه را برای دستیابی به اهداف ما فراهم می کند. بیش از پیش.”

مهدی مهدوی قائم مقام مدیرعامل بیمه سرمد در اولین روز همایش مدیران و مدیران شعب این شرکت با اشاره به آیین نامه ۶۹ شورای عالی بیمه و آیین نامه دارایی اظهار داشت: شرکتی که به تعهدات خود عمل نکند و به سودآوری پایدار نرسد، نمی تواند از دست بدهد. یک رکورد موفق

وی افزود: بیمه سرمد نیاز به حاشیه سود مطلوب در فعالیت های بیمه ای دارد که به همین دلیل باید در سرمایه گذاری و هدایت نقدینگی در مسیر صحیح احتیاط بیشتری کرد.

مهدوی تصریح کرد: بر اساس آمار سال ۱۴۰۰ سرانه حق بیمه تولید در بخش بیمه با ۲۲ هزار عامل فعال پنج میلیارد تومان است اما در بیمه سرمدی سرانه کمتر است و نباید از بازار خود برای افزایش آن غافل شویم. جمعیت و سهم بازار برای رسیدن به نقطه ایده آل.

در ادامه مذاکرات رشنواد و مهدو، معاونین و جمعی از مدیران شعب و ستادهای استانی بیمه سرمد راهکارها و پیشنهادات خود را برای ارتقای بیمه سرمد در حوزه بیمه و افزایش پرتفوی و سهم بازار این شرکت منتشر و بررسی کردند. .

همایش سراسری سران و مدیران شعب سرمدی ۱ و ۲ تیرماه ۱۴۰۱ در مشهد مقدس برگزار می شود.
آن را در صفحه اول توصیه کنید