سرمربی مس سونگون: انتظاراتم در زمین برآورده نشد – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزاسماعیل تقی پور در گفتگو با خبرنگار ورزشی مهر اظهار داشت: امروز بازی را خوب شروع کردیم و با وجود اینکه لیگ برتر فوتسال بعد از ۵۵ روز تعطیلی شروع شد، اما لیگ را از ابتدا شروع کردیم.

سرمربی تیم فوتسال مس من فشار می دهم ورزقان ادامه داد: با اینکه بازیکنانم هشت هفته گذشته را با خوشحالی تماشا کردند، اما این تعطیلات زیرا ایجاد اردوی تیم ملی و بازی های آسیایی در روند آماده سازی بازیکنان تاثیرگذار بود و باعث شد تا امروز به اهدافی که از قبل در زمین اجرا کرده ایم دست پیدا نکنیم.

تقی پور افزود: درست است که بازگشت بازیکنان به شرایط سابق زمان می برد اما خدا را شکر امروز سه امتیاز بازی را به دل هواداران بردیم. من برای خوشحال کردن

وی اذعان داشت: با وجود اینکه بیشتر توپ های ما در جریان بازی گل نمی شد، امیدوار بودیم در مقابل تیم زرند کرمان شاهد عملکرد زنده تری از شاگردانم باشیم. و این باعث می شود در آینده بهترین کار را انجام دهیم.

تقی پور در مورد تیم فولاد زرند کرمان گفت: ما تا به حال به یک تیم میانه جدول نگاه نکرده بودیم و همانطور که دیدید در جریان بازی با انگیزه زیادی به مصاف ما آمدند و این شرایط را در همه تیم های مقابل ما می توان دید. . که مقابل تیم مس من فشار می دهم بازی کردن به همه تیم ها انگیزه می دهد و این در باره راما آن را دشوار می کند

در مورد بحثش با فرهاد فخیم توضیح داد: با اینکه بنده هستم در آن من هنوز مصاحبه انجام نداده ام، به اطلاع شما می رسانم که اختلافی وجود ندارد، فقط موضوع انضباطی است و منتظر نظر کمیته انضباطی هستیم. امیدوارم با پایان این شماره، فرهاد فخیم او در تمرینات و بازی های آینده در کنار تیم خواهد بود چرا که کاپیتان تیم عسل است من فشار می دهم است.

باید اشاره کنم؛ تیم مس من فشار می دهم آنها با پیروزی ۴ بر ۱ مقابل فولاد زرند کرمان و کسب ۲۴ امتیاز همچنان در صدر جدول لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور قرار دارند.