سهمیه تماشای جام جهانی ایران; بلیط ۷۵۰۰ – تجارتنیوز


به گزارش تجارت نیوز، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی از توافق با قطری ها برای ایجاد دفتر مشترک بین دو کشور با هدف توسعه روابط حمل و نقل و رفع فوری مشکلات خبر داد.

به گزارش همین خبرگزاری، جاسم بن السیف السلیطی وزیر حمل و نقل قطر به همراه هیئت همراه، صبح امروز با رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی دیدار و درباره موضوعات مختلف گفت وگو کرد.

در این دیدار بر توسعه روابط دو کشور در زمینه حمل و نقل دریایی، هوایی و بین المللی تاکید شد. در این دیدار موضوعات مختلف مربوط به جام جهانی و تسهیل سفر و اقامت ایرانیان در این ایام نیز مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه نماینده وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که قطر ۷۵۰۰ بلیت برای تماشای جام جهانی برای ایران اختصاص داده است. در این جلسه همچنین اعلام شد در ۶ ماهه نخست سال جاری حجم مبادلات کالای ایرانی از بنادر بوشهر و دیر به بنادر قطر ۲۰ درصد افزایش داشته است.

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر فرصت‌های فراوان برای همکاری‌های ایران و قطر، بر ایجاد دفتر مشترک دو کشور برای همکاری در حوزه حمل‌ونقل تاکید کرد.

وزیر حمل و نقل قطر همچنین با اشاره به اینکه روابط دو کشور برادرانه و عمیق است، ایجاد دفتر مشترکی را که از سوی وزیر راه و شهرسازی ایران پیشنهاد شد، برای توسعه آنها ضروری دانست. روابط