سوء استفاده از رفاه مبتنی بر فناوری، آسیب های عمیقی به جامعه وارد می کند


به گزارش خبرگزاری فارس از خرم آباد، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی عصر امروز از برنامه ریزی های سال ۱۴۰۱ توسط فرمانده کل سپاه لرستان برای ادعای خروج پیامبر اکرم از اهل بیت و کر خبر داد. همان طور که دو امانت بین ما گفت، دل ها، عقل ها، فکرها و دل ها به سرچشمه جوشش مهارت های اسلامی و معارف اهل بیت اسلام متصل است.

وی با بیان اینکه باید بسترها و بسترهای لازم برای حضور امام زمان (عج) ایجاد شود، افزود: باید دل و جان خود را وقف معارف الهی، الویت، نبوی، فاطمی، رسوایی و مهدوی کنیم و فکر و اندیشه خود را در این مسیر جمع کنیم. بهار معارف اسلامی».

سخنگوی مقام معظم رهبری در لرستان گفت: در عصری هستیم که اختراعات و اکتشافات بیش از هر زمان دیگری وسیله رفاه و آسایش است و قابل مقایسه با گذشته نیست و از این رو نیازمند ارتباط بیشتر با معنویت هستیم. .

وی بیان کرد: درست است که اختراعات و اکتشافات موجب رونق می شود اما در صورت عدم استفاده صحیح می تواند آسیب های عمیق و دو دستگی در جامعه ایجاد کند و فعالیت شما در سپاه لرستان مبارزه ای برای ترویج و تعمیق فرهنگ است.معارف اسلام. ”

وی با اشاره به آیه ۳۶ ق بزرگ گفت: «بعضی اهل اندیشه، اندیشه، تحلیل هستند، برخی فقط ظاهر را می بینند و پشت این مشکلات توطئه نمی بینند، پس مردم برداشت های متفاوتی دارند، مردم باید از او باشند.

شاهرخی با بیان اینکه فردی که توانایی تحلیل خود را ندارد باید گوش شنوایی داشته باشد، افزود: لایه های مختلف تجزیه می شوند.

وی با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس ۸ ساله معنویتی که از امام راحل به ما رسیده است به لایه های مختلفی سرایت کرده است، گفت: معنویت که از رهبری، روحانیت و مسئولیت های مختلف در رده های مختلف به انواع مختلف سرایت می کند. بخش ها
باید آن را به طور کامل حفظ کنیم تا بتوانیم به اهداف مقدس و بزرگ برسیم.

امام جمعه خرم آباد افزود: اگر ما مرفه شویم و به زندگی اشرافی، طمع، تبعیض و عدم شایسته سالاری ادامه دهیم، چنین گروهی مستقیماً از مسیر منحرف می شوند.

وی گفت: با وجود کانون های معنویت و فعالیت های فرهنگی، دینی و قرآنی و پیوند دل ها به سرچشمه معارف اسلامی و معارف اهل بیت(ع) به سمت آرمان ها و ارزش های اسلامی حرکت می کنیم.

انتهای پیام/
آن را در صفحه اول توصیه کنید