سومین ساعت شب شعر را انتخاب کنید و انتخاب کنید موسیقی بین‌المللی قدس برگزار شد/ شعرهایی اجتناب کرده اند خوش اخلاق را انتخاب کنید و انتخاب کنید عرفان‌پور


به گزارش خبرگزاری فارس، سومین ساعت شب شعر را انتخاب کنید و انتخاب کنید موسیقی بین‌المللی قدس همراه خود حضور شاعران ۵ ملت دنیا به همت معاونت هنری گروه باکلاس هنری در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد.

سمیعی: آثار هنری انقلاب اسلامی سطح تقارن عرفان را انتخاب کنید و انتخاب کنید حماسه است

{در این} مراسم امیرحسین سمیعی، معاون هنری گروه باکلاس هنری ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس ذکر شد: همه جنبش‌های انقلابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نهضت‌های ثابت روی زمین {به دلیل} گستردگی رویدادهای سیاسی، اجتماعی، باکلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید هنری قابلیت تصرف را انتخاب کنید و انتخاب کنید صنوبر هنری دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این در آثار هنری انقلاب اسلامی فوق العاده منحصر به فرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکتاست.

وی شکسته نشده داد: آثار هنری انقلاب اسلامی سطح تقارن عرفان را انتخاب کنید و انتخاب کنید حماسه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جای تولید دیگری نمی‌توان آن را تخصص کرد. سرآمد این آثار هنری در آثار هنری انقلاب اسلامی شعر را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادب پارسی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به گونه‌ای وظیفه‌پذیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید موقر در تمامی شعارهای انقلاب، شعر را می‌توان درک کرد. اساساً انقلاب اسلامی ایران مرتب را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکتاست را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابلیت‌های مختلف باکلاس هنری را این گونه به کار می‌برد. امام ما شعرشناس را انتخاب کنید و انتخاب کنید شعردوست بودند را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس معظم انقلاب نیز همین طور هستند.

سمیعی اضافه کرد: هر جا این بزرگان در مسندی اجتناب کرده اند راهبری‌های باکلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید هنری قرار گرفتند، رد پای مستحکمی بر جای گذاشتند. هر جا علوم انسانی در شاخه‌های مختلف هنری به شعر نزدیک شدند، انگار فخامت شخصی را در آثار هنری این سرزمین کنار را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به سمت} آثار هنری متعالی نزدیک‌تر کردند. برای مثال سینمایی‌ها معتقدند کدام ممکن است علی حاتمی برای سینمای ایران معادل حافظ در شعر فارسی است. یعنی وقتی می‌خواهند به ۱ عبارت شاعرانه‌تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید معتبرتری برسند، آن را به شعر فارسی نزدیک می‌کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در هنرهای تولید دیگری هم به همین صورت است. شالوده بی نظیر هنرهای نمایشی شعر است؛ ویژه به ویژه هنرهای نمایشی‌ای کدام ممکن است پایه در آیین‌های ما مثل تعزیه دارد.

معاون هنری گروه باکلاس هنری در طولانی مدت خاص کرد: آثار هنری اول سرزمین ما شعر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن‌قدر وظیفه‌پذیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید حیاتی است کدام ممکن است در دنیا جریان دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید جریان ادبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هنری را تثبیت می‌تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید این جریان در افق آثار هنری انقلاب اسلامی شاخصه شخصی را همراه خود موضوعاتی گره می‌زند کدام ممکن است یکی اجتناب کرده اند آن موضوعات قدس است. در حال حاضر خوشحال از داریم کدام ممکن است در خدمت شاعران غول پیکر سرزمینمان هستیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند اشعار آنها لذت می‌بریم.

خامه‌یار: در موضوع قدس آن چیزی کدام ممکن است کمتر به آن کانون توجه شده نبرد باکلاس است 

عباس خامه‌یار، رایزن باکلاس سابق جمهوری اسلامی ایران در لبنان {در این} مراسم ضمن یادآوری اجتناب کرده اند شعرای لبنانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلسطینی ذکر شد: قلمرو سالیان سال است کدام ممکن است روی اوقات فراغت به شخصی ندیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه می‌دانند کدام ممکن است سرمنشأ همه این مشکلات را انتخاب کنید و انتخاب کنید فتنه روزی تحمیل شد کدام ممکن است این غده سرطانی {در این} قلمرو کاشته شد.

وی شکسته نشده داد: در سال ۱۹۱۷ ادعا ننگین بالفور توسط وزیر خارجه انگلیس صادر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرزمین عالی ملتی را گرفتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون هیچ حقی به اشخاص حقیقی تولید دیگری واگذار کردند. مانترا این قوم اجتناب کرده اند نیل به همان اندازه فرات است. {همه ما} مقیاس این نبرد نیروی دریایی را {در این} سال‌ها دیده‌ایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاهد فشارهای مالی کدام ممکن است بر ملت‌ها تحمیل شده هستیم، با این حال آن چیزی کدام ممکن است کمتر به آن کانون توجه شده نبرد باکلاس است کدام ممکن است در حال وقوع است. این نبرد اجتناب کرده اند سال ۱۹۴۸ تحریک کردن شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید میراث باکلاس عالی ملت را هدف قرار دادند.

خامه‌یار اظهار کرد: ۱۷ هزار قطعه تاریخی شهر عراق کدام ممکن است در موزه‌ها وجود داشت بعد اجتناب کرده اند سقوط صدام به غارت می‌رود را انتخاب کنید و انتخاب کنید همین اتفاق را در سوریه هم دیدیم. در مصر هم پیش اجتناب کرده اند پیروزی انقلاب، هدف آنها غارت موزه‌ها بود. این دلیل است رییس‌جمهور سابق آمریکا دنبال نابودی امکانات باکلاس ملت ما بود. در حال حاضر این نبرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دوام در همه تعیین کنید‌های آن دیده می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای اولین بار فلسطینی‌ها در نبرد سیف‌القدس توانستند کدام ممکن است قواعد دلسرد کردن شخصی را به رژیم صهیونیستی تحمیل کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی پیروزی غول پیکر را به وجود آوردند.

در شکسته نشده این مراسم شاعرانی چون مرتضی امیری اسفندقه، علیرضا قزوه، علی‌محمد مؤدب، میلاد عرفان‌پور، محمدرضا طهماسبی، علی داوودی، مرتضی حیدری آل کثیر، نغمه مستشار نیروی دریایی، مصطفی محدثی خراسانی، کبری بلخی، سیده فرشته حسینی، سید رضا نقوی‌الحسینی اجتناب کرده اند پاکستانی، نزار الکنانی اجتناب کرده اند عراق، سید سکندر حسینی اجتناب کرده اند افغانستان اشعاری را در اتصال همراه خود قدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید محور از دوام خواندند.

علی محمد خوش اخلاق {در این} مراسم یکی اجتناب کرده اند اشعار شخصی را برای حاضران قرائت کرد کدام ممکن است در شکسته نشده می‌خوانید.
به خدا قیافه‌ دراکولا ندارد
چنگال ندارد
شاخ ندارد
دُم ندارد
ساده به سختی اجتناب کرده اند ممکن است اخموتر است
را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سختی اجتناب کرده اند باشی لاغرتر
عربی را اجتناب کرده اند مادرش کشف است
دویدن را اجتناب کرده اند پدرش
را انتخاب کنید و انتخاب کنید آوارگی را اجتناب کرده اند پایین
به خدا قیافه‌ دراکولا ندارد
همراه خود شبیه به معصومیتی سنگ می‌اندازد
کدام ممکن است همه کودکان
قوطی‌های حلبی را هدف می‌گیرند
یکی است مثل ممکن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید باشی
ساده وقتی تفنگ تفریحی می‌تدریجی
دشمنانش
تفنگ‌های راستکی دارند

میلاد عرفان‌پور اجتناب کرده اند شاعران جوان انقلابی نیز ترجیع‌بندی همراه خود مضمون نبرد همراه خود رژیم صهیونیستی خواند.

بی‌بی‌سی، دروغ، سی‌ان‌ان، فریب
المنار، بی‌پناه، الجزیره، نانجیب

مجمع حیات وحش، سرسرا شغال‌ها
گرگ‌های ایمنی، گروه لال‌ها

در حال مرگ تفریحی معاصر، راه انداختن دموکراسی
ادکلن به شخصی زده، لاشه دموکراسی 

واحد تولیدی سلاح، نکبت دلارها
جاده سُربی ترور، بر گلوی سارها

می‌تپد دلم برای دوم شورش
عاشق نبرد همراه خود صهیونیست‌هام

پرده‌های سینما، در اجاره سراب
عصر انحصار ساعت شب، عصر قحط آفتاب

پوزه‌بند هالیوود، در کف آونجلیزم
انفجار توجه‌ها در شیوع هیپنوتیزم

بایکوت جنازه‌ها، در رسانه خاخام
گینس شکنجه‌ها، دومینوی حمام خون

حمام خون کودکان، همراه خود مدال خوشحال از
اقامت وتو شده، در هزارها مزار

می‌تپد دلم برای دوم شورش
عاشق نبرد همراه خود صهیونیست‌هام

مقامات کاریکاتور، همراه خود کابینه فساد
استتار ذهن کم، پایین ثروت بیش از حد

کشتن صدای قدس، در سونامی سکوت
باز شهرک جدید، باز تار عنکبوت 

می‌تپد دلم برای دوم شورش
عاشق نبرد همراه خود صهیونیست‌هام

علاوه بر این {در این} مراسم اجتناب کرده اند قطعه سه زبانه «قدس ای درک» آشکار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیدمسافر اجتناب کرده اند افغانستان، بهرام پاییز را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیر واقعیت اجزا موسیقی‌ای را پیرامون فلسطین را انتخاب کنید و انتخاب کنید قدس اجرا کردند.

در انتهای مراسم ساعت شب شعر را انتخاب کنید و انتخاب کنید موسیقی بین‌المللی قدس، پویش نمادین مقلوبه (مرتب سازی غذای لبنانی) برگزار شد.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول راهنمایی کنید