سوپ رژیمی کلم کم کالری

اگر می‌دانید امشب یک شب مهمانی است، روز را کاهش دهید: یک ناهار کم کالری و در عین حال سیرکننده مانند سوپ رژیمی کلم یا سالاد انتخاب کنید. چیزهایی بخورید که کالری کمتری دارند. اینها معمولاً فیبر و آب بیشتری دارند، بنابراین ما سریعتر احساس سیری می کنیم.

کلم، پخته و برش داده شده، می تواند به طرز ترد و طعمی ملایم باشد. براسیکا مانند کلم دارای سولفید هیدروژن است که در حین پخت و پز در زمانی که کلم شروع به نرم شدن می کند فعال می شود. سولفید هیدروژن در نهایت ناپدید می شود، اما در بین این زمان ها، کلم طعم و بوی درجه بندی خود را پیدا می کند.

یا کلم را سریع گرم کنید، یا آن را به آرامی و طولانی مدت، در حالت ایده آل با غذاهای دیگر گرم کنید تا فصل ها مخلوط شوند. سوپ رژیمی کلم ممکن است حاوی فیبر، پروتئین، ویتامین B1، B2، B3، B5، B6، B9، ویتامین K، کلسیم، آهن، منیزیم، فسفر، پتاسیم، روی و مهم‌تر از همه ویتامین C باشد.

کلم داستان گسترده و متنوعی دارد. اما با توجه به اینکه تنوع زیادی از کلم‌ها در جنس گیاه «براسیکا» وجود دارد، به سختی می‌توان مطمئن بود که گونه‌ای که رومی‌ها و یونانی‌ها داشتند مشابه کلم کره‌ای این زمان است یا بیشتر شبیه کلم چینی است. یا کلم پیچ کلم‌های کره‌ای که اکنون می‌بینیم در قرون تاریکی سبزی ارزشمندی بودند و در قرون وسطی به وفور یافت می‌شدند، همانطور که در نقاشی‌های آن دوران مشاهده می‌کنیم.

اینها معمولاً سبدهایی را در بازار یا میزهای آشپزخانه مملو از غذا به نمایش می گذارند و انواع کلم ها اغلب برجسته بودند. دستور العمل های قدیمی پخت کلم را با پیاز، تره فرنگی و سبزی پیشنهاد می کنند. در زمانی که همه به جز افراد فوق ثروتمند همه چیز را فقط در یک قابلمه می پختند، تصور می شد که کلم ها به آرامی و طولانی گرم می شوند.

کلم برای سوپ رژیمی کلم باید تازه به نظر برسد و هیچ لکه ای نداشته باشد. هنگام انتخاب، برگهای کهنه یا پف کرده را انتخاب نکنید. سبزی های بهاری و ساووی ها را می توان برای چند روز در یک مکان خنک نگهداری کرد. کلم های فشرده تر برای مدت طولانی تری باقی می مانند.

تهیه کلم برای پخت سوپ رژیمی کلم آسان است. سطح برگ ها را در صورت نیاز قیچی کنید و سپس به چهار قسمت خرد کنید. ساقه را برش دهید و سپس آن را خرد یا برش دهید.

نمونه ای از دستور پخت سوپ رژیمی کلم، سوپ کلم با سوسیس است. سوسیس‌های تند یا دودی به این سوپ ماده اضافه می‌کنند که یک شام مقوی و گرم درست می‌کند و با نان خرد شده و سالاد سبز سرو می‌شود.

می توانید وزن خود را با یک رژیم غذایی کم کالری یا متعادل مانند سوپ رژیمی کلم حفظ کنید. فقط یکی را انتخاب کنید و با آن بمانید. برنامه ریزی لازم است. افراد رژیمی که وزن خود را حفظ می کنند، تمایل به خوردن غذاهای مشابه دارند، اما غذاهای جانبی را تغییر می دهند.

یک سوپ رژیمی کلم اگر با سبزیجات و چاشنی های دیگر مخلوط شود طعم متفاوتی دارد. شما هنوز برای شام سوپ می خورید. یک سوپ رژیمی معمولی کلم که می توانیم آن را تغییر دهیم، به رژیم گیرندگان اجازه می دهد بدون خسته کننده بودن، سازگار باشند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر