سیاست های کشاورزی ایالات متحده آشفته است: تجارت ، تعرفه ، پرداخت


تجارت مواد غذایی در حال حاضر آشفته است ، اما من همچنان سعی می کنم آن را ادامه دهم. در اینجا چند مورد اخیر است که توجه من را جلب کرد ..

معاملات تجاری غذاهای ناخواسته آمریکا را در آمریکای مرکزی تخلیه می کند. دانشگاه بوفالو یک بیانیه مطبوعاتی در مورد مطالعه اثرات توافقنامه تجارت آزاد جمهوری دومینیکن-آمریکای مرکزی (CAFTA-DR) بر شیوه های رژیم غذایی در آن کشور ارسال کرد.

تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که مصرف کنندگان کم درآمد با افزایش هزینه های غذای خانوار در زمینه تورم کلی قیمت مواد غذایی روبرو هستند ، علاوه بر افزایش قیمت نسبتاً بالاتر برای غذاهای سالم در مقابل غذاهای فوق فرآوری شده. سیاست های نئولیبرال نه تنها به تجدید ساختار در دسترس بودن و قیمت گذاری غذای سالم برای مصرف کنندگان کم درآمد کمک می کند ، بلکه نابرابری اجتماعی را در سیستم غذایی از طریق زنجیره های تأمین تحت کنترل شرکت ها و جابجایی کشاورزان تشدید می کند.

سیاست های تعرفه ای فعلی نزدیک به 1.5 میلیون شغل را تهدید می کند و قیمت ها را افزایش می دهد. این نتیجه گیری از یک گزارش 75 صفحه ای است که توسط شرکت مشاور اقتصادی BST Associates انجام شده است.

یک مطالعه جدید که توسط بندر لس آنجلس انجام شده است نشان می دهد که تعرفه های ایالات متحده تقریبا 1.5 میلیون شغل آمریکایی و بیش از 185 میلیارد دلار فعالیت اقتصادی در سراسر کشور را در معرض خطر قرار می دهد – فقط بر اساس تأثیر تعرفه ها بر محموله های حمل شده در مجتمع بندری سان پدرو خلیج … . چین هدف اصلی سیاست تعرفه ای دولت ترامپ است و تولید کنندگان چینی حدود نیمی از واردات وارد شده از خلیج سن پدرو را به خود اختصاص می دهند. تعرفه های تلافی جویانه چین بر صادرات آمریکایی محدود به چین تأثیر می گذارد و خریداران چینی تقریباً یک سوم محصولات آمریکایی را که از خارج از لس آنجلس و لانگ بیچ خارج می شوند ، تشکیل می دهند. ما داریم تاثیرات گسترده جنگ تجاری آمریکا و چین را احساس می کنیم … با فرا رسیدن تعطیلات ، بار کمتر به معنی کار کمتر برای کارگران آمریکایی است. “

USDA دومین مجموعه پرداختی را برای جبران خسارات کشاورزی ناشی از جنگ تجاری با چین منتشر کرد. این مبلغ در این دور به بیش از 14 میلیارد دلار می رسد. این مبلغ به اضافه 9 میلیارد دلار قبلی پرداخت شده است. همه اینها بسیار فراتر از آن است که لایحه مزرعه در حمایت از کشاورزی مجاز می داند. حمایت از Big Ag به این ترتیب یک سابقه گران قیمت را ایجاد می کند. و حدس بزنید پرداخت ها به کجا می رود. به گفته لس آنجلس تایمز ، “مجموعه ای از ایالت ها که برای شانس مجدد وی ضروری هستند”.

در مورد اینکه چرا این پرداخت ها مورد نیاز است: در گزارش پیچیده اقتصادی USDA توضیح داده می شود که چگونه بدهی مزرعه افزایش می یابد و درآمد کاهش می یابد. طبق گزارش Des Moines Register ، بدهی مزرعه آیووا در سه ماهه دوم سال 2019 به 18.9 میلیارد دلار رسید که بالاترین سطح در کشور است. آمار درآمد و ثروت مزرعه USDA در اینجا آمده است.

در این میان ، چه بر سر مزارع کوچک می آید؟ آنها با انقراض روبرو هستند ، به گزارش مجله تایم

در واقع آشفتگی قابل رفع؟ فقط با اراده سیاسی در این مرحله خوشبین بودن سخت است.

  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید