شاگردان عطایی لیگ والیبال به زور به هلند نرسیدند/ اولین شکست ایران ثبت شد


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارسی، چهارمین روز از هفته اول مرحله گروهی لیگ ملت ها در سال ۲۰۲۲ از امروز (جمعه ۱۰ خرداد) با شش دیدار در اتاوا و برزیل پیگیری می شود.

در دیدارهای گروه دوم و اول رقابت های امروز برزیل دو تیم ملی والیبال ایران و هلند به مصاف هم رفتند که شاگردان بهروز عطایی با نتیجه ۳ بر صفر شکست خوردند.

رقابت دو تیم در ست اول بسیار فشرده بود و امتیازات به تساوی رسید تا هلند با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ پیروز شد. هلند در این ست هجومی بهتری داشت و حمله ای را انجام داد که به امتیاز ۱۷ رسید. ایران در ست اول حمله ۱۳ امتیازی شد.

در شروع ست دوم، هلند با کسب سه امتیاز متوالی، دو امتیاز متوالی و دو تیم با نتیجه ۹ بر ۹ به تساوی رسیدند. این ست در ساعت ۲۵:۲۱ به سود هلند به پایان رسید تا تولبیا دو بر صفر از ایران پیشی بگیرد.

تیم ایران ست سوم را خیلی خوب آغاز کرد و ۱۰ امتیاز از هلند پیش بود تا دو تیم در آن امتیاز مساوی شوند. این ست با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به سود هلند به پایان رسید تا والیبالیست های ایران با نتیجه ۳ بر صفر به پایان رسیدند.

بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال ایران از ترکیب میلاد عبادی پور (کاپیتان)، امیرحسین توخته، امین اسماعیل نژاد، مرتضی شریف، مهدی جلوه، محمدطاهر وادی و محمدرضا حضرت پور استفاده کرد. به عنوان یک کتاب علی رمضانی، امیرحسین اسفندیار، مهراب ملکی سرخی و صابر کاظمی همچنان بازیکنان ایران در این دیدار بودند.

رضا عابدینی، چاپگر زن تیم والیبال ایران که در دیدار اولیه با ایران در لیگ ملت‌های والیبال حضور داشت، به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو در دیدار با هلند حضور نداشت و غیبت او در ایران مشهود بود. تیم ملی.

به گفته سرمربی هلندی روبرتو پیازا، فابین پلاک، نیمیر عبدالعزیز (کاپیتان)، تیش ترهورس، ون ویلتنبرگ، وسل کیمینک و بنجیگنور توئین استرا در ابتدای دیدار در جمع شش تیم برتر قرار گرفتند.

ماروژ کک وی کک از لهستان به عنوان داور اول و ورا ماچان از والتر هوگو به عنوان داور دوم.

حسین غریبی سفیر جمهوری اسلامی ایران در برزیل یکی از تماشاگران ویژه دیدار ایران و هلند در چهارمین روز از هفته اول لیگ ملت ها بود.

تیم والیبال مردان ایران روز یکشنبه ۲۲ خرداد ماه در کمتر از ۱۶ ساعت دو دیدار دارد که از ساعت ۴:۳۰ به وقت تهران به مصاف استرالیا می رود و از ساعت ۲۰:۳۰ به مصاف ژاپن می رود. اول، جامعه ملل.

انتهای پیام/
آن را در صفحه اول توصیه کنید