شغل جدید دیگری در NutritionFacts.org افتتاح شد


سایت زبان اسپانیایی

ما تقریباً یک سال پیش زبان اسپانیایی خود NutritionFacts.org و صفحات رسانه های اجتماعی را راه اندازی کردیم و از آن زمان به ده ها هزار نفر دیگر در سراسر جهان رسیده ایم. اکنون مردم می توانند به سادگی به NutritionFacts.org/es مراجعه کرده و فیلم ها ، رونوشت ها ، یادداشت های پزشک و سایر صفحات ما را به طور کامل در اسپانیا پیدا کنند.

ترجمه زیرنویس ویدئو

اما این تنها راه مشاهده NutritionFacts.org به زبان های دیگر نیست. بیش از 80 داوطلب وقت خود را صرف ترجمه زیرنویس های ویدئویی به بیش از 16 زبان می کنند. برای اطلاع از اینکه آیا ویدئویی به زبان شما ترجمه شده است یا خیر ، بر روی ویدئو حرکت کنید ، روی چرخ دندانه کلیک کنید و “زیرنویس” را انتخاب کنید. برای تبدیل شدن به یک داوطلب ترجمه ، اینجا را درخواست کنید.

ترجمه کتاب چگونه مردن نباشد

زمانی که How How to Not Die درست سه سال پیش منتشر شد ، من واقعاً نمی دانستم که آیا کسی آن را می خواند یا نه. من می دانستم که این می تواند یک راه مهم برای بیرون کشیدن این تحقیق از وب سایت NutritionFacts.org باشد و بسیار خوشحالم که اکنون به 28 زبان ترجمه و توزیع شده است.

#روزانهDozenChallenge قوی پیش می رود

مردم در سراسر جهان در حال تکمیل Daily Dozen Challenge هستند و در مورد آن در یوتیوب و رسانه های اجتماعی پست می گذارند. آیا چالش را پذیرفته اید؟ برای اطلاع از چگونگی آن به اینجا بروید. و برای الهام ، لیست پخش ویدئوهای ساخته شده توسط طرفداران را بررسی کنید و هشتگ #dailydozenchallenge را در اینستاگرام جستجو کنید.

ما استخدام می کنیم

ما بسیار هیجان زده هستیم که بتوانیم موقعیت جدیدی را در NutritionFacts.org باز کنیم. ما به دنبال یک مدیر بازاریابی دیجیتال نیمه وقت با تجربه هستیم تا دسترسی جهانی خود را افزایش دهیم.

در مورد نقش بخوانید و در اینجا درخواست دهید.

خوش آمدی ، مریم!
مری با بیش از ده سال تجربه در روابط عمومی ، SEO و بازاریابی و هفت سال تدریس در آموزش عالی ، به عنوان مدیر رسانه و رویدادهای ما به تیم ملحق می شود. او عاشق گیاهان است – آنها را پرورش می دهد ، با آنها آشپزی می کند و مزایای سلامتی آنها را به مردم آموزش می دهد – و مفتخر است که بخشی از تیم NutritionFacts است.

پرسش و پاسخ زنده 28 ژوئن

در حال حاضر هر ماه من از تردمیل خود پرس و جو انجام می دهم ، و 28 ژوئن روز است

  • فیس بوک زنده: در ساعت 1 بعد از ظهر به وقت شرق برای تماشای زنده و پرسیدن س toالات به صفحه فیس بوک ما بروید.
  • جریان زنده YouTube: در 1:30 بعد از ظهر به وقت شرقبرای تماشای زنده و پرسیدن سوالات بیشتر به اینجا بروید!

شما هم اکنون می توانید پیوندهایی را به YouTube و فیس بوک پرسش و پاسخ زنده گذشته من در NutritionFacts بیابید.org اگر این کافی نیست ، به یاد داشته باشید که من یک پادکست صوتی دارم تا شما را در http://nutritionfacts.org/ همراهی کنمسمعی.

شما در تغذیه مبتنی بر شواهد ،

مایکل گرگر ، MD FACLM
NutritionFacts.orgدیدگاهتان را بنویسید