شناخته شده به عنوان رئیس دانشکده اقتصادی سیرجان منصوب شد


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل اجتناب کرده اند اداره کل روابط کلی وزارت علوم، محمدعلی زلفی گل وزیر علوم طی حکمی محمد جواد محمودآبادی را شناخته شده به عنوان رئیس دانشکده اقتصادی سیرجان منصوب کرد.

در تصمیم انتصاب محمودآبادی آمده است: تذکر به تلاش، تخصص را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این تصمیم شناخته شده به عنوان «رئیس دانشکده اقتصادی سیرجان» منصوب می شوید.

پیش بینی {می رود} همراه خود رعایت معارف اسلامی، مبانی آموزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید روحیه انقلابی، ملاحظه به راهبردهای اساسی مقامات از ما، این سیستم های حاضر شده به مجلس شورای اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جلب همکاری اساتید، مدیران را انتخاب کنید و انتخاب کنید معاونان آموزشی (کارگران) موقعیت مهمی در بدست آوردن به نیازها علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور قابل توجهی «آسانسور ارتباط دانشکده را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه» را انتخاب کنید و انتخاب کنید صنعت همراه خود رویکردی تغییر آفرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید دشواری محور در راستای بدست آوردن به «تمدن نوین اسلامی» مرزها داده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستاورد دیپلماسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقتدار آموزشی.

توفیق روزافزون جنابعالی را در نیل به نیازها عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید منویات رئیس فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) اجتناب کرده اند خداوند متعال خواستارم.

محمد جواد محمودآبادی متولد ۱۳۶۰ در سیرجان، عضو هیئت آموزشی مدرسه مهندسی مکانیک دانشکده اقتصادی سیرجان همراه خود اثبات کاردانی است. اجتناب کرده اند اطلاعات اجرایی وی می توان به سرپرست وسط انبساط، سرپرست آموزش تکمیلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریاست گروه مهندسی مکانیک دانشکده اقتصادی سیرجان ردیابی کرد.

محمود آبادی علاوه بر این سودآور به کسب ۴ فاصله شناخته شده به عنوان محقق برتر دانشکده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ فاصله شناخته شده به عنوان محقق برتر استان کرمان شد.

علی محمود نژاد، وزیر علوم، تحقیقات را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری رئیس سابق دانشکده اقتصادی سیرجان در نامه ای به صورت جداگانه اجتناب کرده اند زحمات وی در مدت تصدی این وظیفه شناخت کرد.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول سریع دهید