صنعا: ذخیره سلاح های استراتژیک بالستیک برای مدت طولانی کافی است


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، سرتیپ «محمد ناصر العاطفی» وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن گفت که این کشور و رهبران آن در صنعا ایجاد امنیت، ثبات و صلح محترمانه را در اولویت قرار داده اند. بر اساس ارتباطات متقابل وارد حاکمیت ملی یمن نشوید.

وی در دیدار با سردار سرتیپ یحیی عبدالله الرزام گفت: ما بر صلح شجاعانه توافق داریم، صلحی که بالاترین منافع مردم یمن، عزت، استقلال و پیروزی بر مسائل ملی و استراتژیک را در اولویت قرار دهد. و ما آن را ثابت کردیم و زمانی که جامعه بین المللی خواستار آتش بس در یمن شد، از آن عبور کردیم و پاسخ مثبت دادیم.»

وزیر دفاع یمن همچنین به رژیم های سعودی و اماراتی توصیه کرد از اقدامات تحریک آمیز علیه نیروهای مسلح یمن خودداری کنند و یمن را تنها بگذارند و گفت: اگر دشمن به توصیه های ما گوش ندهد پشیمان می شود چرا؟ تمایل به جلب رضایت پایتخت های غربی و صهیونیستی.

به گزارش خبرگزاری صبا، وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن همچنین به چند نکته اشاره کرد، از جمله اینکه بانک هدفی را در اعماق خاک و پایتخت کشورهای متجاوز آماده کرده اند که در صورت وقوع این مشکل به برنامه های خود ادامه خواهد داد. یک حمله محدودیت و تجاوز به یمن. عمل می کنند.

وی خاطرنشان کرد که ذخایر بازدارنده بالستیک استراتژیک صنعا برای چندین دهه رویارویی مداوم کافی است.

وزیر دفاع صنعا گفت: صنعت نظامی و کارشناسان یمن به طور شبانه روزی برای تقویت زرادخانه نظامی و تاکتیکی موشک های نظامی و بالستیک و پهپادهای با دقت بالا کار می کنند.

وی افزود: به ائتلاف متجاوزان نیز توصیه می کنیم که صبر خود را به آزمایش نگذارند، زیرا می توانیم ضربه محکمی به آنها وارد کنیم.

انتهای پیام/
آن را در صفحه اول توصیه کنید