ضرب الاجل ثبت نام رای دهندگان برای NY و NJ


اگر می خواهید در انتخابات آینده نیویورک و نیوجرسی شرکت کنید ، زمان در حال تمام شدن است. مسابقه خیمه شب بازی در شهر تصمیم می گیرد که پس از هشت سال شهردار بیل دو بلاسیو ، چه کسی فرمانروایی شهرداری را بر عهده بگیرد. در نیوجرسی ، رای دهندگان فرماندار بعدی ایالت خود را انتخاب می کنند.

روز انتخابات در هر دو ایالت سه شنبه 2 نوامبر است. رای گیری زودهنگام در نیویورک از 23 تا 31 اکتبر ادامه دارد.

در اینجا آنچه شما باید در مورد ثبت نام برای رای دادن در نیویورک و نیویورک بدانید ، آمده است

مهلت ها

  • جمعه 8 اکتبر در نیویورک
  • سه شنبه ، 12 اکتبر در نیوجرسی

کجا در نیویورک ثبت نام کنم؟

به صورت حضوری به هر دفتر هیأت انتخاب مراجعه کنید و تا جمعه جمعه 8 اکتبر یک فرم کاغذی پر کنید. در هر یک از پنج ناحیه و همچنین دفتر اجرایی در منهتن تحتانی دفاتر وجود دارد.

همچنین می توانید یک فرم کاغذی را بارگیری کرده ، چاپ کنید ، اطلاعات خود را پر کرده و به BOE ارسال کنید. یک نکته مهم: BOE فرم با هر نوع امضای دیجیتالی را نمی پذیرد ، شما باید خودتان آن را امضا کنید. فرض می شود که هزینه پست پرداخت می شود. اما اگر آن را در یک پاکت قرار دهید ، که اگر فقط یک تکه کاغذ را چاپ کنید ، منطقی خواهد بود ، باید پاکت را مهر کنید.

این فرم باید حداکثر تا جمعه 8 اکتبر پست پستی شود و سپس تا روز چهارشنبه 13 اکتبر توسط BOE دریافت شود. در اینجا آدرس ارسال آن در صورت ثبت نام در شهر نیویورک است:

هیئت انتخاباتی

32 برادوی ، 7 پرواز

نیویورک ، نیویورک 10004-1609

تنها راه ثبت نام آنلاین در ایالت نیویورک از طریق گروه وسایل نقلیه موتوری است. شما باید داشتن گواهینامه رانندگی ، مجوز یا کارت شناسایی غیر راننده از DMV دولتی همچنین به کد پستی که در حال حاضر با DMV در پرونده موجود است و چهار رقم آخر شماره امنیت اجتماعی خود نیاز دارید.

به خاطر داشته باشید: DMV در واقع فرم های ثبت نام رای دهندگان را پردازش نمی کند ، آنها فقط اطلاعات هیئت انتخابات را جمع آوری کرده و سپس داده ها را به آنها منتقل می کنند. به عبارت دیگر ، به این پلت فرم آنلاین به عنوان یک گزینه قابل اعتماد در دقیقه آخر تکیه نکنید.

با توجه به وب سایت دولتی DMV ، BOE محلی قرار است پس از پردازش ثبت نام با رای دهنده تماس بگیرد. سپس آنها این توصیه را ارائه می دهند ، تاکید ما: “لطفا اجازه دهید تا شش هفته برای اطلاع از هیات انتخاباتی شهرستان یا شهرستان خود. اگر بعد از 6 هفته از آنها خبری ندارید، با شماره تلفن یا آدرس ارائه شده در وب سایت هیئت انتخاباتی ایالت نیویورک با آنها تماس بگیرید. “

کجا در نیوجرسی ثبت نام کنم؟

شما می توانید با گواهینامه رانندگی معتبر یا کارت شناسایی غیر راننده که توسط کمیسیون خودروهای نیوجرسی (MVC) صادر شده است ، به صورت آنلاین ثبت نام کنید. شما همچنین می توانید از شماره تأمین اجتماعی خود استفاده کنید ، اما طبق مقررات وزارت امور خارجه ، “برای تکمیل مراحل ثبت نام ، باید توانایی امضای روی صفحه یا بارگذاری امضای خود را داشته باشید. اگر نمی توانید امضای دیجیتالی ارائه دهید ، نمی توانید آنلاین ثبت نام کنید. “

همچنین می توانید فرم را چاپ کرده و به استان مربوطه ارسال کنید. فرم ها را در اینجا پیدا کنید.

چه کسانی واجد شرایط ثبت نام برای رای دادن در نیویورک هستند؟

یک شهروند ایالات متحده ، 18 سال یا بیشتر می تواند ثبت نام کند و رای بدهد (نوجوانان 16 و 17 ساله می توانند پیش ثبت نام کنند ، اما تا زمانی که 18 ساله نشده اند اجازه رأی ندارند). شما همچنین باید حداقل 30 روز قبل از انتخابات در آنجا اقامت داشته باشید. نمی تواند به دلیل محکومیت جرم در زندان باشد. توسط دادگاه ناتوان از نظر روانی شناخته شده است. یا حق رای دادن را در جای دیگر مطالبه کنید.

چه کسانی واجد شرایط ثبت نام برای رای دادن در نیوجرسی هستند؟

یک شهروند ایالات متحده ، 18 سال یا بیشتر می تواند ثبت نام کند و رای دهد (نوجوانان 17 ساله می توانند در نیوجرسی پیش ثبت نام کنند). شما باید حداقل 30 روز در آنجا اقامت داشته باشید و نمی توانید محکومیت حبس داشته باشید ، “در نتیجه محکومیت به جرم قابل تعقیب تحت قوانین این یا ایالت دیگر یا ایالات متحده”.

چگونه بررسی کنم که آیا ثبت نام کرده ام؟

اگر هنوز سionsالات بیشتری دارم؟

دیدگاهتان را بنویسید