ضرورت توجه ویژه مرکز مدیریت حوزه علمیه آذربایجان غربی


به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی قانونی آذربایجان غربی؛ حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی در دیدار حجت الاسلام والمسلمین رستم نژاد معاون آموزشی حوزه های علمیه کشور ضمن توجه به تنوع ادیان و مذاهب در استان. مرز این استان با سه کشور، گفت: این شرایط بر مسائل فرهنگی استان تاثیرگذار بوده و نیازمند توجه بیشتر است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی به وضعیت حوزه های علمیه استان اشاره کرد و ادامه داد: باید به حوزه های علمیه استان نسبت به وضعیت استان توجه بیشتری شود.

وی افزود: حوزه های علمیه استان نسبت به حوزه های علمیه سایر استان ها کاستی های زیادی دارند و رهبری حوزه های دولتی باید نگاه ویژه ای به این موضوع داشته باشند.

امام جمعه ارومیه با اشاره به تلاش شبانه روزی مسئولان حوزه های علمیه استانی خاطرنشان کرد: مسئولان استانی شبانه روز تلاش می کنند اما این کافی نیست و حوزه های علمیه استان نیاز به نگاه ویژه تری به زندگی کشور دارند. مدیریت بد

وی در پایان خاطرنشان کرد: برای برگزاری دوره های تخصصی سمینارها به حمایت مرکز نیاز است تا دانشجویان استان از موضوعات و شبهات روز اطلاعات و آگاهی داشته باشند.

انتهای پیام
این مقاله را به صفحه اول توصیه کنید