طرح‌های توسعه‌ای استان کرمانشاه برای سفر رئیس جمهور آماده است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، بهمن امیری‌مقدم عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: روز گذشته جلسات پرباری با معاون اجرایی رئیس‌جمهور و مسئول پیگیری سفرهای استانی، معاونان وزرا و مسئولان سازمان‌ها و نهادهای مختلف کشور برگزار شد.

وی افزود: در این جلسات فشرده پیرامون طرح‌های پیشنهادی استان کرمانشاه برای تصویب در سفر رئیس‌جمهور و هیأت دولت به استان بحث و تبادل نظر شد.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: این جلسات مثبت و رضایت بخش بوده و پس از تأیید نهایی مصوبات اطلاعات لازم را درباره آن‌ها در اختیار مردم کرمانشاه قرار خواهیم داد.

امیری‌مقدم به تلاش‌ها و پیگیری‌های چند ماهه برای بهره‌گیری مناسب از سفر استانی هیأت دولت اشاره کرد و گفت: با توجه به اقدامات کارشناسی خوبی که از زمان طرح موضوع سفر استانی هیأت دولت به کرمانشاه انجام گرفته، تمام نیازمندی‌ها و ابعاد مختلف توسعه استان در طرح‌های پیشنهادی به تهران دیده شده و موضوعات حوزه صنعت، گردشگری، کشاورزی، دامداری و … به درستی در نظر گرفته شده است.

وی ابراز امیدواری کرد که سفر رئیس‌جمهور و اعضای کابینه به استان کرمانشاه پربرکت و پرثمر باشد و در نتیجه این سفر شاهد تحولات مثبتی در استان باشیم.

گفتنی است، رئیس‌جمهور در ادامه سفرهای استانی به استان‌های مختلف کشور قرار است به‌زودی به استان کرمانشاه سفر کند.