ظرفیت‌سازی بیش از دو هزار پورت مخابراتی طی سال جاری در کردستان


آزاد حکمت مدیر مخابرات منطقه کردستان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج با بیان اینکه تحقق پروژه‌های مخابراتی در کمترین زمان از استراتژی‌های منطقه برای اجرا و عملیاتی کردن فعالیت‌های فنی است، افزود: ظرفیت‌سازی دو هزار و ١۶ پورت مخابراتی در دو ماهه اول سال جاری با توجه به تعداد روزهای تعطیل قابل تامل و چشمگیر است.

وی ضمن تشریح روند و اجرای این پروژه‌ها اظهارداشت: توسعه و ظرفیت سازی پورت‌های جدید اینترنت پرسرعت  ADSL, VDSL و تلفن ثابت به منظور واگذاری و ارائه سرویس‌های مذکور به متقاضیان در کوتاه‌ترین زمان همواره از جمله اهداف مخابرات منطقه در راستای پاسخگویی به مطالبات مشتریان و رعایت اصل مشتری‌مداری خواهد بود.

مدیر مخابرات منطقه کردستان خاطرنشان کرد: از تعداد دو‌ هزار و ١۶ پورت فوق۴٨٠ پورت برای سرویس ADSL، ۵١٢ برای سرویس VDSL و هزار و ٢۴پورت نیز در حوزه تلفن ثابت ظرفیت‌سازی شده است.

حکمت با اشاره به سرمایه‌گذاری و تامین تجهیزات لازم در این راستا اعلام کرد: بیش از ١٢ میلیارد و ٣٢ میلیون ریال برای این پروژه که در قالب ٢۶ نقطه طرح در سطح استان به اجرا در آمده، سرمایه‌گذاری شده است.

وی یادآور شد: مخابرات منطقه کردستانت بر اساس برنامه‌های ابلاغی از سوی شرکت مخابرات ایران در توسعه و واگذاری پورت‌های اینترنت مخابرات موفق عمل کرده است که کسب جایگاه نخست در تحقق این شاخص موید این مهم است.

وی بیان داشت: صرف و هزینه اعتبارات اختصاص یافته و استفاده حداکثری از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های موجود به صورت منطقی با تدوین برنامه‌ریزی‌های کارشناسی شده و تلاش و همت همکاران منطقه در خصوص اجرایی نمودن آنها نقش تاثیر‌‌گذاری در رسیدن به اهداف شاخص‌های تعیین شده دارند که مورد توجه این منطقه قرار گرفته است.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۹
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید