فارس من | امتحانات فارغ التحصیلی دانشکده حکیم طوسی به صورت حضوری برگزار می شود


به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، طی روزهای اخیر اسکن این سامانه انجام شده است.فارس من“با یکدیگر”عنوان درخواست انصراف از آزمون حضوری موسسه آموزشی حکیم طوسی مشهدیبا ۱۷۰ امضا ثبت شد که خبرگزاری فارس به دلیل تکلیف ذاتی به این مشکل رسیدگی می کند.

در همین رابطه حکیم طوسی نماینده دانشجویان معترض مؤسسه آموزش عالی در گفت و گو با خبرنگار فارسی گفت: به دلیل مجازی بودن کلاس های ما، دانشجویان این دانشگاه به امتحانات حضوری اعتراض می کنند.

وی گفت: در پی رفتار شخصی دانشگاه ها، دانشگاه از چهاردهم فروردین ماه امسال تنها به مدت دو هفته به صورت حضوری کلاس های خود را برگزار کرده و سایر کلاس ها به صورت مجازی برگزار شده است.

نماینده دانشجویان معترض مؤسسه آموزش عالی حکیم طوسی دلیل این اعتراض را بی توجهی مسئولان دانشگاه برشمرد و افزود: در این مدت ۱۷۰ دانشجوی این دانشگاه اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی کردند که هیچ خدماتی به دانشجویان ارائه نشد. . کمپینی برای لغو امتحانات حضوری برای اعتراض.

برنامه ها طبق وزارت تحقیقات است

سعیده بهروزنیا، معاون آموزشی و علمی مؤسسه آموزش عالی حکیم توس مشهد نیز در گفت وگو با خبرنگار فارسی، تاکید این وزارتخانه بر برگزاری آزمون های پایان سال در این مؤسسه است. تحقیق و پیوست: آنچه در سطح ملی انجام می شود اقدام نمایید.

وی با بیان اینکه طبق اعلام وزارت تحقیقات و بر اساس برنامه زمانی مشخص کلاس ها به صورت حضوری در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد برگزار شده است، گفت: اساتید بر اساس کلاس ها آزمون ها را برگزار می کنند.

انتهای پیام/
آن را در صفحه اول توصیه کنید