فرصت های شغلی جدید از راه دور در NutritionFacts.org


حتی از این هفته ، 20 ماه پس از انتشار ، How Not To Die در لیست 50 پرفروش ترین فهرست در آمازون و دوباره در لیست پرفروش های نیویورک تایمز قرار دارد.

من فکر می کردم این کتاب در ابتدا فروش خوبی خواهد داشت. مفتخرم که افراد زیادی (مثل شما!) وجود دارند که از کار من قدردانی می کنند و خودشان دارای دوستان و خانواده ای هستند که ممکن است بخواهند مدتی در آنها بمانند. بنابراین من انتظار افزایش اولیه علاقه را داشتم ، اما این واقعیت که اکنون در حال چاپ چهاردهم است نشان می دهد که بیشتر به یک پدیده اصلی فرهنگی تبدیل شده است. بنابراین اکنون من نه تنها به زیرمجموعه بینندگان NutritionFacts.org که کتاب را دوست دارند می رسم ، بلکه به توده هایی می رسم که حتی ممکن است هرگز خود را در یک وب سایت تغذیه پیدا نکنند.

به همین دلیل مجبورم بیشتر کتاب بنویسم.

من می خواهم یکی در مورد کنترل بهینه وزن (چگونه رژیم نگیریم) ، یکی درباره اینکه چه چیزی برای حداکثر طول عمر بخورم (چگونه نباید پیر شویم) ، یکی درباره غذا خوردن برای گرسنگی سرطان ، و دیگری درباره رژیم غذایی و سلامت روانی بنویسم. هر یک از آنها پروژه های تحقیقاتی هیولایی هستند. (صدها هزار مقاله فقط در مورد چاقی وجود دارد ، که روزانه 100 مقاله جدید منتشر می شود.) برای غرق شدن در تحقیقات باید در مورد وب سایت به کمک نیاز داشته باشم ، از این رو این موقعیت های جدید:

فرصت های شغلی جدید

آیا علاقه دارید به تیم NutritionFacts.org بپیوندید؟ من به کسی (یا حتی کسی بهتر) نیاز دارمs(جمع) برای کمک به تحقیق و نوشتن اسکریپت های ویدیویی آینده.

اگر مهارت پیدا کردن ، خواندن و تجزیه و تحلیل مقالات مجلات دانشگاهی را دارید و نویسنده ماهری هستید ، در اینجا درخواست دهید.

لطفاً توجه داشته باشید که فرایند درخواست شامل آزمایش مهارتهای چند روزه است ، بنابراین لطفاً شرایط را به دقت بررسی کنید تا مطمئن شوید که مناسب هستید.

New NutritionFacts.org Swag

اگر درایوهای اهدا کننده تقویت کننده قبلی ما را از دست داده اید ، ما در حال حاضر به دلیل تقاضای عمومی ، تی شرت های NutritionFacts.org (و به زودی کیف های دستی) را در طول سال ارائه می دهیم. مطالب جدید را اینجا ببینید.

تمام عواید به زنده نگه داشتن و پیشرفت NutritionFacts.org اختصاص می یابد.

Balanced اولین کمپین خود را راه اندازی کرد

Balanced.org به تازگی اولین کمپین خود را برای سالم تر کردن کافه تریاهای سراسر کشور آغاز کرده است. آنها از آرامارک ، بزرگترین ارائه دهنده خدمات غذایی ایالات متحده ، می خواهند که نه تنها با تغییر از مرغ سرخ شده به مرغ پخته ، بلکه با در نظر گرفتن چیزی حتی سالم تر ، مانند پخته ، به ابتکار “سلامت برای زندگی” پایبند باشد. لوبیابه

می توانید اقدامی انجام دهید و دادخواست آنها را در اینجا امضا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کمپین ، به سایت آنها مراجعه کنید.

پادکست های صوتی و تصویری

اگر به دنبال چیزی هستید که در حین دویدن صبح یا رانندگی از خانه به خانه گوش دهید ، مشترک پادکست ما نشوید!

ما همچنین اخیراً مجبور شدیم ویدئوی iTunes خود را به روز کنیم ، بنابراین اگر برای دریافت ویدئوهای NutritionFacts.org مستقیماً در حساب iTunes خود مشترک شده اید ، باید در اینجا دوباره اشتراک کنید.

پرسش و پاسخ زنده امروز!

هر ماه من از تردمیل پرس و جو به صورت زنده انجام می دهم و این ماه ، امروز (27 ژوئیه) آن روز است!

فیس بوک زنده: ساعت 1 بعد از ظهر و امروز برای تماشای زنده و پرسیدن س toالات به صفحه فیس بوک ما بروید.

جریان زنده YouTube: در 15:00 و امروز برای تماشای زنده و پرسیدن سوالات بیشتر به اینجا بروید!

شما می توانید برای دریافت اعلانات هر بار که من مستقیماً در YouTube حضور دارم با “Ringing the Bell” در کنار دکمه اشتراک در کانال YouTube ما ثبت نام کنید.

و همچنین می توانید ما را در Pinterest دنبال کنید تا ایده های دستور العمل Daily Dozen را دریافت کنید.

در سلامتی ،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده و سالانه من را مرور کنید:دیدگاهتان را بنویسید