فرمان اجرایی بایدن در صنعت گوشت


کاخ سفید یک برگه اطلاعات در مورد ترویج رقابت در چندین حوزه تجاری ، یکی از آنها کشاورزی ، منتشر کرد.

در چند دهه گذشته ، بازارهای کلیدی کشاورزی متمرکزتر شده و رقابت کمتری داشته اند. بازارهای بذر ، تجهیزات ، خوراک و کود در حال حاضر تنها توسط چند شرکت بزرگ تحت سلطه است ، به این معنی که کشاورزان و دامداران خانواده اکنون باید هزینه بیشتری برای اینها بپردازند. ورودی هابه به عنوان مثال ، فقط چهار شرکت اکثر بذرهای جهان را کنترل کنید و قیمت دانه ذرت به اندازه آن افزایش یافته است 30٪ سالانه ادغام همچنین گزینه های کشاورزان و دامداران را برای فروش محصولات خود محدود می کند. این بدان معناست که آنها دریافت می کنند کمتر هنگامی که آنها محصولات و گوشت خود را می فروشند – حتی به عنوان افزایش قیمت ها در فروشگاه مواد غذایی…به طور کلی ، سهم کشاورزان و دامداران از هر دلار هزینه شده برای غذا بوده است رو به زوال برای چندین دهه به طور خلاصه ، کشاورزان و دامداران خانواده کمتر درآمد دارند ، مصرف کنندگان پول بیشتری می پردازند و گروه های بزرگ بزرگ در وسط تفاوت را می پذیرند.

در این فرمان ، رئیس جمهور:

  • USDA را راهنمایی می کند تا صدور را در نظر بگیرد قوانین جدید تحت قانون Packers and Stockyards که باعث می شود کشاورزان بتوانند مطالبات خود را جلب کرده و برنده شوند ، از بهره برداران مرغ از بهره برداری و کم پرداختی به مرغداران و جلوگیری از اقدامات تلافی جویانه جلوگیری کنند. برای کشاورزانی که در مورد شیوه های بد صحبت می کنند.
  • USDA را راهنمایی می کند تا صدور را در نظر بگیرد قوانین جدیدی که گواهی برچسب “محصول ایالات متحده” را تعیین می کند ، به طوری که مصرف کنندگان برچسب های دقیق و شفافی دارند که به آنها امکان می دهد محصولات ساخته شده در اینجا را انتخاب کنند.
  • USDA را جهت تدوین برنامه ای هدایت می کند افزایش فرصت ها برای کشاورزان برای دسترسی به بازارها و دریافت بازده عادلانه ، از جمله حمایت از سیستم های توزیع مواد غذایی جایگزین مانند بازارهای کشاورزان و توسعه استانداردها و برچسب هاتا مصرف کنندگان بتوانند محصولاتی را انتخاب کنند که با کشاورزان منصفانه رفتار می کنند.
  • FTC را تشویق می کند تا تولیدکنندگان تجهیزات قدرتمند را از محدود کردن توانایی افراد در استفاده از تعمیرگاه های مستقل یا انجام تعمیرات DIY منع کنید – مانند زمانی که شرکت های تراکتورسازی کشاورزان را از تعمیر تراکتورهای خود منع می کنند.

به گزارش پولیتیکو

این قوانین به چالش می کشد که آژانس بتواند شیوه های ناعادلانه و فریبنده پردازنده های گوشت را به چالش بکشد و به کشاورزان این امکان را بدهد که به راحتی با USDA شکایت کنند یا تحت قانون Packers and Stockyards شکایت کنند. افرادی که با این دستور آشنا هستند می گویند که قوانین سیستم های به اصطلاح مسابقات پرورش طیور را نیز سخت می کند ، که در آن کشاورزان قراردادی بسته به استانداردهای خریداران ، نزدیک به همتایان خود در همان منطقه حقوق دریافت می کنند.

آژانس همچنین در حال پیشبرد قوانینی است که به دنبال افزایش دسترسی به غذا از طریق جایگزین سوپرمارکت ها ، مانند بازارهای کشاورزان محلی ، و افزایش شفافیت مصرف کننده در مورد محل پرورش گوشت است.

مبادا کسی فکر کند این اقدامات بی اهمیت است ، به واکنش ها نگاهی بیندازید.

موسسه گوشت آمریکای شمالی:

فرمان اجرایی رئیس جمهور بایدن که از USDA برای تغییر قوانین Packers و Stockyards درخواست می کند عواقب ناخواسته ای برای مصرف کنندگان و تولیدکنندگان خواهد داشت … مداخله دولت در بازار هزینه غذا را برای مصرف کنندگان در زمانی افزایش می دهد که بسیاری هنوز از پیامدهای اقتصادی ناشی از آن رنج می برند. پاندمی. این تغییرات پیشنهادی ، دریچه های سیل را برای دعاوی باز می کند که در نهایت توانایی تولیدکنندگان دام را برای بازاریابی دامهای خود به دلخواه محدود می کند. این پیشنهادات قبلاً مورد بررسی و رد قرار گرفته بود و در تقابل با نمونه قبلی موجود در هشت شعبه تجدیدنظر فدرال است.

آموزش Zephyr در The Nation:

او به وزارت کشاورزی دستور داد تا از تمام توان خود بر اساس قانون Packer and Stockyards برای شکستن فشار خفه کننده توزیع کنندگان و سایر غول های شرکتی که کشاورزان و کشاورزان را نابود می کند ، استفاده کند … بایدن این شانس را دارد که در 50 سال گذشته اولین ریاست جمهوری اعتماد کننده باشد- و ما همچنان سیگنال های قوی دریافت می کنیم که او آن را در نظر خود دارد. این خبر خوبی برای کارگران ، مشاغل کوچک و جوامع کوچکی است که در 50 سال گذشته در غلبه فروپاشی کشور ما کنار گذاشته شده اند.

USDA Vilsack برنامه های خود را برای افزایش رقابت اعلام می کند:

تام ویلسک ، وزیر امور خارجه ، گفت که USDA 500 میلیون دلار کمک مالی ، وام و سایر کمک ها برای کمک به ورود پردازنده های جدید گوشت و طیور به بازار و 150 میلیون دلار برای حمایت از کارخانه های کوچک که در حال کار هستند ، ارائه می دهد. این اداره همچنین با یک سری مقررات برای حفاظت از کشاورزان و دامداران که با صنایع کشاورزی بزرگ کار می کنند پیش خواهد رفت.

ائتلاف ملی کشاورزی پایدار اقدام ویلساک را تحسین می کند:

NSAC همچنین خوشحال است که می بیند که USDA قوانین جدیدی را تحت قانون Packers and Stockyards صادر خواهد کرد. همانطور که در فرمان اجرایی آمده است ، این قانون جدید باعث می شود که کشاورزان بتوانند مطالبات خود را به دست آورند و از مزایای بهره برداران مرغ جلوگیری کنند و از کشاورزان که در مورد شیوه های بد صحبت می کنند ، حمایت های ضد تلافی جویانه را اتخاذ کنند.

آیا USDA بایدن ادامه خواهد داد؟ این پیشرفت واقعی خواهد بود.

  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید